folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yüksekokullara Sınavsız Giriş Kaldırılıyor!

Yüksekokullara Sınavsız Giriş Kaldırılıyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    atat bunu yazdı:
    -----------------------------

Bilgisayar bilen değil kafası basan adam bilgisayar mühendisi oluyor. Ewt, çünkü adamın kafası basıyor...

fistik49 bunu yazdı:
    biz 4 sene meslek eğitimi görüyoruz. sonra 4 sene pc den bişey anlamayan adam mühendis oluyor. çok güzel ya hayranım bu sisteme!!!

arkadaşım sen bilgisayar olarak ne biliyorsun. algoritmasını mı biliyorsun massangere girmediğinde sorun gider deyip yada internetini kontrol edip bağlanınca bilgisayar biliyon mu oluyor? Ne biliyorsun? Rene demiş adamlar oturup ram tasarlıyor , sen ne yapıyorsun ramin tozunumu alıyorsun? Ben şahsen acıyorum sınavsız geçişle gelenler ile sınavla orada olanların. Görüyorum duyuyorum, sınavla gelenler ders çalışırken sınavsız geçişle gelenler hiç bir şey bilmedikleri halde üstüne üstelik sanki hayatları garantiymiş gibi(herkes için geçerli değil) sınıfta ukalalık yapmalar sivrilik yapmalar. Yani anlayacağın dostum ramin tozunu almakla ram tasarlamak farklı şeyler :)

Aynen hocam.Benim söleyeceklerimi tercüme etmişsin.

Web programlama bölümü olurlar ancak lise 3 e gelince okulda öğrenirler html yi bile.Sonra da konuşurlar yok biz onu biliyoz yok biz bunu biliyoz.Biz o dersi görüyoz bu dersi görüyoz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    atat bunu yazdı:

Bilgisayar bilen değil kafası basan adam bilgisayar mühendisi oluyor. Ewt, çünkü adamın kafası basıyor...

fistik49 bunu yazdı:
    biz 4 sene meslek eğitimi görüyoruz. sonra 4 sene pc den bişey anlamayan adam mühendis oluyor. çok güzel ya hayranım bu sisteme!!!

arkadaşım sen bilgisayar olarak ne biliyorsun. algoritmasını mı biliyorsun massangere girmediğinde sorun gider deyip yada internetini kontrol edip bağlanınca bilgisayar biliyon mu oluyor? Ne biliyorsun? Rene demiş adamlar oturup ram tasarlıyor , sen ne yapıyorsun ramin tozunumu alıyorsun? Ben şahsen acıyorum sınavsız geçişle gelenler ile sınavla orada olanların. Görüyorum duyuyorum, sınavla gelenler ders çalışırken sınavsız geçişle gelenler hiç bir şey bilmedikleri halde üstüne üstelik sanki hayatları garantiymiş gibi(herkes için geçerli değil) sınıfta ukalalık yapmalar sivrilik yapmalar. Yani anlayacağın dostum ramin tozunu almakla ram tasarlamak farklı şeyler :)

Aynen hocam.Benim söleyeceklerimi tercüme etmişsin.

Web programlama bölümü olurlar ancak lise 3 e gelince okulda öğrenirler html yi bile.Sonra da konuşurlar yok biz onu biliyoz yok biz bunu biliyoz.Biz o dersi görüyoz bu dersi görüyoz. 

küfür yasağı kaldırıldı mı bilmiyorum ama (uzun süredir girmiyorum)

Cevap veriyorum :  Nahhhh biliyorlar..

eski bir dost mu aradınız?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    İsabet olmuş tabi, bende meslek lisesi mezunuyum ve yüksek okuldayım biliyoruz kimin ne yapıp yapamadığını

!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kinyas
    kinyas's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    Bende Meslek Liseliyim bu sene sınava gireceğim bencede kalksın işi bilmeyen direkt üniversiteye gidiyor.Biz enayi duruma düşüyoruz.Meslekte olsa birşeylere çabalamadan gitmemeli !
    enayı durumunamı dusuyorsun? sen 4 sene boyunca "lıse hayatı" nı yasaya yasaya gecırırken meslek lısesındekıler iste calısıyorlar ısı ogrenıyorlardı.işi bilmeyen unıversıteye gıdıyor demıssın.sen unıversıteye geldıgınde ısı mı bılıyorsun.tornavıda kalem tutmayı mı bılıyorsun genç? fazla uzatmayın meslek lısesıne ısı bıldıklerı ıcın bı sekılde bıyerden avantaj saglanması gerek.sistem denen de böyle bir avantaj vermıs.bu yasa da cıkmaz her sene en az 5 kere boyle haber cıkıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sercanincesu bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    Bende Meslek Liseliyim bu sene sınava gireceğim bencede kalksın işi bilmeyen direkt üniversiteye gidiyor.Biz enayi duruma düşüyoruz.Meslekte olsa birşeylere çabalamadan gitmemeli !
    enayı durumunamı dusuyorsun? sen 4 sene boyunca "lıse hayatı" nı yasaya yasaya gecırırken meslek lısesındekıler iste calısıyorlar ısı ogrenıyorlardı.işi bilmeyen unıversıteye gıdıyor demıssın.sen unıversıteye geldıgınde ısı mı bılıyorsun.tornavıda kalem tutmayı mı bılıyorsun genç? fazla uzatmayın meslek lısesıne ısı bıldıklerı ıcın bı sekılde bıyerden avantaj saglanması gerek.sistem denen de böyle bir avantaj vermıs.bu yasa da cıkmaz her sene en az 5 kere boyle haber cıkıyor.

O kadar işi bildiğini lisede herşeyi ğrendiğini iddaa ediyorsan gitmessin ozaman üniversteye meselk liselerine verilen avantajın düzliselere verilenlerin kat kat üstünde bence sınav olsun olmalı beleş yüksek okul yok hemmeselk sahibi olup hem yüksekokul okuyorlar beleşten ohh be

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2638 Toplam Mesaj: 26