folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yüksekova‘Da Polisi Öldü Diye Bıraktılar

Yüksekova‘Da Polisi Öldü Diye Bıraktılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o kadar düşüncelisiniz ki dediğim onca şeyden sonra benim kürtleri savunduğumu ve benim kürt olduğumu iddia ediyorsunuz.. Yani ne denilebilir ki, bana karşı cevap yazanların hepsi bu konuya körü körüne inanan kişiler, objektif düşünen her insan evladı o yazdıklarım dan düzgün bi anlam çıkartırdı.. Ben yine mutluyum, Siz anlamamış olabilirsiniz ama bu forumda okuyup ders alan bazı kesim yorumlarına güvenn insanlar var, Onlara ufak bi bilgi verdiysem ne mutlu bana, ama zaten sizin için uğraştığım söylenemez çünkü sizin tiplerinizin bi olaya kesinlikle inandığını biliyorum, Hani nitro yeri gelir inanırım gibi bi laf etmişsin, Sen bu forum da din siyaset açılım meselelerinin hiçbirinde kimseye inanmazsın boşuna uğraşma, inansan bile yediremezsin kendine. Senin gibi çok insan var burada.. Sizin düşünceleriniz benim zerre umrum da değil :) 

şunu da belirteyim, Kürtlük ile uzaktan yakından alakam yoktur, Annem karadeniz tarafı babamın soyu sanırsam yörük tam emin değilim, Kocaeli kandıra ikametli istanbul Ağva civar köylerindenim, Hayatım istanbulda geçmiş Şu anlık eğitimim ilk okul ve Gururla Söyleyebildiğim Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi.(Geçen sene bitirdim 5 yıllık eğitim süreci )Okulumdaki birçok  yarışmada derece alan bir öğrenciyim İstanbul çapında da 2.-2.-2.-4.-2. olarak 5 adet de derecem var, Ve İlahiyat bölümünü bitirmek istiyorum ardından da Güzel Sanatlar Türk musıkisi ni okuyup ya meslek sahibi olmayı ya da Siyaset e atılmak istiyorum..Bunların hiçbirisi sallayarak yatarak at gözlüğü takarak olmadı, Ommayacakta..

Ben burada millete enaniyet yapacak seviye de bi kişilik değilim ama yaptığınız yorumlar çamur at izi kalsın tarzında olduğu ,için kendimi temizleme çabasında bulundum..

Şimdi diyecek hiç bişeyim yok, Kafanıza göre takılın

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Evet ülke güzel bir kıvama gelmeye başladı. Federasyon, özerklik, tam bağımsızlık :) fakat kürtlere yar olmayacak o topraklar, yine türklerden medet umacaklar ve türklerin topraklarına sığınacaklar, islam kardeşliği böyle bir şey işte; önce topraklarını yabancılara veriyorsun sonra daha küçük bir toprak parçasında yaşamaya çalışıyorsun, eğer ki yabancıların girişimlerine karşı çıkıyorsan kominist yada geri kafalı devletçi oluyorsun, demokrasi düşmanı oluyorsun :) bu sistemin işleyişine hayranım, yeteri kadar paran varsa satın alamayacağın hiç bir şey yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

adamgibi bunu yazdı:

:|  bi  kürt  olarak bu  ülkede yaşamak ıstemeyenlere ya sev ya terket diyorum :|  

he bide kürtler  hakkında  ileri geri konusanlara  Allahınızdan  bulun la 

Bu ülkeyi;

TÜRKİYE CUMHURİYETİ adı ile,

ULUS DEVLET Yapısı ile,

TEK DEVLET - TEK MİLLET - TEK BAYRAK gerçekliği ile,

Kabul etmeyen siktir olup gitsin.

Etmeyipde yok isyan çıkarırız, yok bizi durduramazsınız, yok özerklik isteriz, yok götümüze uygun sik isteriz gibi saçma sapan isteklerde bulunursan ananın amını tersten gösterirler.

Burası düzenli ordunun olmadığı libya v.b. muhtelif bir sikindirik ülke değil.

Kürtler madem bu kadar alınıyorlar bu kadar sessiz çığlığa götleri kaşınmasın o zaman, kaşımasını iyi biliriz.

Zamanında antepde bdp li piçlerin nasıl ki il binası yakılıp yıkıldıysa, yeri gelirse fiili sempatizanlarında anası sikilir merak etme.

+

Kürt vardır yemek yapar hastaneye götürür, otogara götürürüm,

Kürt vardır kundakdaki çocuğunu sikerim.

rabbim  hidayet  eglesın  bu sekılde konusmana  vesile oldugum için utanıyorum kendımden

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

Gelde böyle girişimi destekleme !! Diyorumplastikmermiyi serbest bıraksınlar diye.Mos mor dolaşsınlar haftalarca...Eğer devletgörevini yapamazsamilletyapar.

20 çocuğun, 20 'şer çocuğu, onlarnda 20 şer çocuğu olsa : 8.000 hadi 2 bini telef olsun doğuda : 6.000

Batıda 2^3 = 8 .. 8 çocuğa , 6.000 gelde ilerde kapışacak gücü bul.Taşaklarını kesiceksin hepsinin tek çzüm.

İlla gamalı haç mı koymak lazım. Beyaz mıyız layn biz :) (Nitrous damlayacak şimdi buraya) :) Gamalı haç yerine Kızıl Tuğ koyacaksın oraya yanlış yorum.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Anlamadığım bir olay var ben Türküm dediğinde ırktçılık yapıyorsun ama Ben Kürdüm dediğinde azınlıkta kalmış bir toplumu temsil ediyorsun

olay kürt Türk olayı değil olay orospu çocukluğu olayı yani adam Kürt dür Orospu çocuğu değildir. Anayasa derki TÜRK CUMHURİYETİ DEVLETİNE VATANDAŞLIK BAĞI İLE BAĞLI OLAN HERKES TÜRK'TÜR!

yani Kürt asıllı bir vatandaş ben Türküm diye bilir belkide çoğu kimseden daha Türk dür kimse bilemez

Orospu çocukluğu meselesine gelince Bilindik gruplar şahıslar Firmalar

Not: Bir kişinin Orospu çocuğu olabilmesi için Anasının orospu olmasına Gerek yoktur.

uzun zamandır küfür etmediydim iyi oldu :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

o kadar düşüncelisiniz ki dediğim onca şeyden sonra benim kürtleri savunduğumu ve benim kürt olduğumu iddia ediyorsunuz.. Yani ne denilebilir ki, bana karşı cevap yazanların hepsi bu konuya körü körüne inanan kişiler, objektif düşünen her insan evladı o yazdıklarım dan düzgün bi anlam çıkartırdı.. Ben yine mutluyum, Siz anlamamış olabilirsiniz ama bu forumda okuyup ders alan bazı kesim yorumlarına güvenn insanlar var, Onlara ufak bi bilgi verdiysem ne mutlu bana, ama zaten sizin için uğraştığım söylenemez çünkü sizin tiplerinizin bi olaya kesinlikle inandığını biliyorum, Hani nitro yeri gelir inanırım gibi bi laf etmişsin, Sen bu forum da din siyaset açılım meselelerinin hiçbirinde kimseye inanmazsın boşuna uğraşma, inansan bile yediremezsin kendine. Senin gibi çok insan var burada.. Sizin düşünceleriniz benim zerre umrum da değil :) 

şunu da belirteyim, Kürtlük ile uzaktan yakından alakam yoktur, Annem karadeniz tarafı babamın soyu sanırsam yörük tam emin değilim, Kocaeli kandıra ikametli istanbul Ağva civar köylerindenim, Hayatım istanbulda geçmiş Şu anlık eğitimim ilk okul ve Gururla Söyleyebildiğim Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi.(Geçen sene bitirdim 5 yıllık eğitim süreci )Okulumdaki birçok  yarışmada derece alan bir öğrenciyim İstanbul çapında da 2.-2.-2.-4.-2. olarak 5 adet de derecem var, Ve İlahiyat bölümünü bitirmek istiyorum ardından da Güzel Sanatlar Türk musıkisi ni okuyup ya meslek sahibi olmayı ya da Siyaset e atılmak istiyorum..Bunların hiçbirisi sallayarak yatarak at gözlüğü takarak olmadı, Ommayacakta..

Ben burada millete enaniyet yapacak seviye de bi kişilik değilim ama yaptığınız yorumlar çamur at izi kalsın tarzında olduğu ,için kendimi temizleme çabasında bulundum..

Şimdi diyecek hiç bişeyim yok, Kafanıza göre takılın

atılda siyasete gerçekleri gör derim ben sana o kadar basit deil bu işler bnde olmak isterdim siyasetçi ama senn bu tavırlarınla siyaset için ne kadar ınsana hitap edecgn mechul bir seyler degstırmek ıstıyorsan en bsta senn fikirlerin oncelıklı degıldır toplumun ısterlerıne yanıt verebıleck potansıyele sahıp olman gerekır kı ufak bır platform olan tahribatta bıle kaç kişi senn fikirlerinle suankı durumda bir tezatlık oldugunu soyluyor bıraz bnce oku senn dusuncen nedır anlamadım illa anadolu topraklarında musluman mı yasayacak bu cok sacma bu toprak en basta allahın dır sende bilirsin sonra bun topraklar bize emanettir bırak emaneti nasıl koruyacagımızı bız dusunelım sen o guzel beynını yorma yorarsan erken cıkmıs olursun bu olay aynen suna doner yolu bılmezsın sonra bır kısıye yolu sorarsın bılırsız toplumumuzda adres soranlara cevap vermelerı nasıl olur ben cok duydum cok adres sordum saga don sola donden once ne yapacasını duydum yaklastıkca adrese :/ ama senn bu dusuncelerını benımseyen ınsanlar olacaktır ama senı ne kadar bu sıyaset hayatında tutacaktır bılmıyorum ne kadar oy alırsın da sana yetmeyecektr her zaman senden buyukler olacaktır bu ülkede buyuk olmak ıstıyorsan senn gıbı dusunenler olmuyor !!! ha sen nitroya diyosun ya ben o kısıyı sahsen tanıyorum ve senden bilgili oldugu kanaatında olmak gibi bir düşüncem yok sadece dusundugu fıkırlerı soyluyor sende yanlıs dusunce dıyorsun ama sen ona yanlıs dusunce derken bıle yanlıs soyluyorsun artık o senn benımseddgn dın kulturlu sıyaset kalkıyor bak hukumete kokenı nasıl nasıl davranıyor mılleyetcılık akımına onlarda katılıyor ama 2 lı oynarayark bnce benım gozlerım vardır kımseyle paylaşmadıgım yarın bir gün benım yazıdıgm bı yazı gecer elıne okursun ha bu adam nasıl yazmıs dersın o zaman sana ufak bır  soylemımı yakalarsın belkıde belki kafanda bi ampülde ben yakarım :)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

Gelde böyle girişimi destekleme !! Diyorumplastikmermiyi serbest bıraksınlar diye.Mos mor dolaşsınlar haftalarca...Eğer devletgörevini yapamazsamilletyapar.

20 çocuğun, 20 'şer çocuğu, onlarnda 20 şer çocuğu olsa : 8.000 hadi 2 bini telef olsun doğuda : 6.000

Batıda 2^3 = 8 .. 8 çocuğa , 6.000 gelde ilerde kapışacak gücü bul.Taşaklarını kesiceksin hepsinin tek çzüm.

İlla gamalı haç mı koymak lazım. Beyaz mıyız layn biz :) (Nitrous damlayacak şimdi buraya) :) Gamalı haç yerine Kızıl Tuğ koyacaksın oraya yanlış yorum.

Ahanda geldim!
    He beyazık:D bembeyaz appağcığız:)
    Ama o kadar beyaz değil hafif buğday tenli şalgam meyan kökü neyin içerken gırtlaktan rengi belli olmuyacak kadar:)
    Ama katılıyorum tuğ olabilir Bozkurt olabilir artık orası siz değerli Türkoloğa kalmış:)
    Bu biraz fetullah'ın "dinler arası diyalog"una benzemiş. Hem hilal hem haç:)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Bırakın bu boş Ağızları, Bu devletten önce varmıydı böyle saçma şeyler? Seni hangi it kuyruğuna basmadan ısırdı? Ne kadar cahilsiniz, 

Birileri bu itlerin kuyruğuna basıyor ki bazı eylemler yapıyorlar. Bunların hepsi kürt açılımının sonucudur, Kürtler akıllanmaya başladı pkklı itler de  akıllanmayan kürtleri hala kandırılan kürtleri ileri sürüyorlar. bunu düşünemeyecek kadar cahil olamazsınız. bu adamlar neden on sene önce bu kadar aktif değillerdi? Neden birileri kuyruklarına basmaya başladığında bu şekilde eylemlere başladılar? Neden sonuç ilişkisi kuramıyorsunuz kursanız soruların cevabı çıkacak. 

Akıllı kürt, Akılsız kürt yoktur,

Toz pembe hayaller peşinde koşan, bedenini ve beynini nafile hayaller peşinde peşkeş çeken hayalperest kürt vardır.

Bu nafile çabalarının sonunda zararlı çıkacağını bile bile bu boku yiyen kürt vardır.

+

Bu kahbelerin bu kadar çok havlamalarının nedeni, başımızda ki; milli benlik ve aidiyet duygusundan yoksun, ağzına türk kelimesini almaktan korkan-çekinen, ümmetçi ****** ümmetçi politikalarıdır.  Türk milliyetçiliği ile kürt bölücülerin yaptığı kürt milliyetçiliğine aynı açıdan bakan bir hükümet politikasının eseridir.

hocam müslüman mısın?

Hafta sonları gaziantepte süryani kilisesinde takılıyoz hacı.

dalga geçer gibi bi havammı var benim? Milliyetçilikten bahsediyorsunuz ve üstüne Dinimiz islam diyorsunuz. Bu nasıl iş? Dininiz size Irkçılığı  yasaklamadımı? ne akla hizmet turk olmayanları aşağılama potansiyeline sahip oluyor bu milliyetçiler anlamam.

yüce dinimiz ırkçılığı yasaklar ama gelgelelim  kavmine sahip çıkmayı emreder  böle bi çelişki var ve dinimiz başka bişeyide emreder  kısasa kısas yani unutma ki  bir gün gelecek ettiklerinin hesabını tektek ödeyecekler  ve sen  onları bize sütten çıkmış ak kaşık yaptın ya ya gözlerin kör yada okuman yazman yok yada bize saf diye göstermeye kalktığın çakallardan nemalanıyorsun diyeceğim kusura bakma ama  bunları besleyen rte sayesinde diş çıkardılar ama  bizim milletimiz diş sökmesinide bilir diş bilemesinide

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
Toplam Hit: 8336 Toplam Mesaj: 79