folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yumruğun Tahribat Gücünü Arttırmak

Yumruğun Tahribat Gücünü Arttırmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

muştayla vurduk yok öyle bişi vurdugumuz geri gidiyordu ama tekrar geliyordu ama kesin morartıyordu bi sikimde olmadı rahatlıkla kullanabilirsin.

ahanda benimki buydu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

elinde sopa varsa hiç bişeyden korkma. hızlı ve seri hareket et. öyle uçan tekme uçarak döner kafa atma gibi fantezilere girme yamulursun. sopayla kafaya vurmaya çalışma bi sikim olmaz ama ete vur. mesela koluna yada diz eklem bölgesine vur. hem adamı yere yatırırsın hemde kasa vurdugun için o kas bi süre işlevini kaybeder ağrıdan :)

ben tek kişi elimde sopayla 15 kişinin ifadesine almıştım tbt yede konu açmıştım. tek yaptığım adamları kendime fazla yaklastırmamak ve yaklasında tek darbeyle yere düşürmek. yere düşen kalkamıyodu zaten eklem yerlerine indirince...

arkanı sağlama al duvara yasla eğer sopa elinden düşerse dengeni koru. bi boksor gibi gard al çok ciddiyim. ve seri yumruk at boş yere sallama bi tane vur sağlam vur.  ben tekme işine girme derim hem dengeyi bozuyor hemde tahribatı az. eğer karın boşluguna vurabilirsen vur.

şimdilik bu kadar

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Kavga etme liseli

Toplam Hit: 6273 Toplam Mesaj: 14