folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yunan DNA"Sı Ve Afrikalı Olduklarının Kanıtı

Yunan DNA"Sı Ve Afrikalı Olduklarının Kanıtı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

Öncelikle bu konuyu neden açıyorum onu bir açıklayım önce;Ülkemizde bazı yunan sempatizanları çıkıp da Yüce Türk Milletinin yunanlılar ile karıştıgı ve Türklükden çok yuınanlılık oldugu gibi iddialarını her fırsatta dile gfetirdikleri için bu konuyu araştırdım ve buldum.Sizinle paylaşmak istedim.

Yunanlılar , yapılan DNA araştırmnalarına göre Sub-Sahra denen Alt Sahra gurubunun bir parçası.Afrikada Sahra çölünün güneyinde yaşayan , Sudan ,Etiyopya, Burkina Faso gibi ülkelerin insanları ile akrabalar.Avrupalı degiller.Ve Binlerce yıldır Türkler ve Türklere akraba toplulukların asimilasyonuna maruz kaldıkları içinde zenci özelliklerini muhtemelen kaybetmişler. İşte linlkleri de veriyorum.

http://www.forumcityusa.com/viewtopic.php?t=310&mforum=africa

http://www.makedonika.org/processpaid.aspcontentid=ti.2001.pdf
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    mr66tr bunu yazdı:
    -----------------------------

Öncelikle bu konuyu neden açıyorum onu bir açıklayım önce;Ülkemizde bazı yunan sempatizanları çıkıp da Yüce Türk Milletinin yunanlılar ile karıştıgı ve Türklükden çok yuınanlılık oldugu gibi iddialarını her fırsatta dile gfetirdikleri için bu konuyu araştırdım ve buldum.Sizinle paylaşmak istedim.

-----------------------------

böyle bir iddanın varlığını ilk defa senden duyuyorum. benım bildiğim 1299 da  osmanlı halkı ecnebilerle yasıyordu. metropolit dediğimiz çokllu bi etnik yapısı vardı.anadolunun çoğuda başka ulustu. karadenizdekilerin dna arastırmasında rumlarla benzerlik göstermesi normal ama genel olarak türkler demek çoook zor. zaten türklerin hiçbirzaman evlilikte kısıtlaması olmamış misal osmanlı hanedanlığı.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
Toplam Hit: 1065 Toplam Mesaj: 2