folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurt Dışı Uçak Bileti

Yurt Dışı Uçak Bileti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

S.a mürdiler en ucuz yurtdışı uçuş bileti nerden ve ne şekilde alınır bilgisi olan varmı bu arada uçuş (adana - almanya arası 28 ocak gidiş  12 şubat geliş olacak tarih esneyebilir) 

De Get Yalan Dünya...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

Up Up tahribat :)

De Get Yalan Dünya...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Son ana birakmissin ucuz bulamazsin gibi... Yinede lastminute gibi bir siteye bak istersen

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

yukardaki bilgiler mail adresime gelmişti.. telekom nickli arkadaşın dediği gibi son dakikaya bırakırsan ucuz bilet bulamazsın en az 1 ay önceden alırsan ucuza bulursun.. mesela ben yılbaşını hollandada geçirmek için 1-1,5 ay önceden aldım bileti 120 TL gidiş, 170 TL dönüş amsterdama pegasus ile.. gitmeden önce son kez bilet fiyatlarına baktım fiyatlar 5 katına çıkmıştı. şuanda pegasusun sitesi geçici olarak açılmıyor pegasusun biletler ucuz gibi ama yinede incele 28 ocak kesin gidiş tarih değilse 1-5 gün ileri git ucuzu varsa alırsın. THY genelde pahalı olur son sponsorluklardan dolayı fiyatları biletlere yansıtmış gibiler.. pegasustan bilet alışın kesinleşirse kurallara uy yeter bagaj sınırını geçme yoksa adamlar kabul etmiyorlar..

Toplam Hit: 879 Toplam Mesaj: 4