folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Yurt Dışında Banka Hesabı Ve Google Adsense Hakkında Birkaç Soru

Yurt Dışında Banka Hesabı Ve Google Adsense Hakkında Birkaç Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Rusya'da bir arkadaşım bir blog oluşturuyor ve Google Adsense hesabı için kayıt olacak. Benim merak ettiğim konu şu, yeri geldiğinde bazı kontroller için onun Google Adsense paneline kontroller için ben de Türkiye'den bağlanıyor olacağım. Google IP kontrolleri esnasında bir Rusya'dan bir Türkiye'den bağlantı olduğunu görünce illegal bir erişim olarak düşünebilir ve Adsense hesabını banlayabilir mi?

Bir diğer soru da, Adsense hesabına Rusya'daki banka bilgilerini gireceğiz ödemeleri yerel para birimi olan Ruble ile mi yoksa Dolar ile mi alacağız? Böyle bir tercih yapabiliyor muyuz?

Domain ve hosting ise Hostgator Wordpress Hosting olacak bu konuda bir endişe duymamıza gerek var mı?

Ücretli bir VPN servisi ile Rusya IP'si üzerinden Google Adsense bağlantıları gerçekleştirmem riski olur mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Hayır

ruble

başka ülkede pinlersen değişir

bilmiyorum

hayır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

Hayır

ruble

başka ülkede pinlersen değişir

bilmiyorum

hayır

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim ancak ben de yaptığım araştırmalarda şunu gördüm şimdi;

https://support.google.com/adsense/answer/1709871?visit_id=636699173034278882-3845312005&rd=1

Bahsettiğiniz gibi Ruble olarak ödeme alamıyoruz, Euro ya da USD tercih edeceğim sanırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

R10 ve Google Support

Bu arada gönderdiğiniz link AdWords ile alakalı AdSense değil ama yine de teşekkürler vakit ayırdığınız için.

Branimir tarafından 15/Ağu/18 14:13 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1136 Toplam Mesaj: 5
yurt dışı banka vpn bağlantısı google adsense