folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtdışına Gönderilen Kargonun İade Edilmesi.

Yurtdışına Gönderilen Kargonun İade Edilmesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

Kolay Gelsin Müridler.

1 ay önce hong kong'a ptt yoluyla kargo göndermiştim. Kargo hong kong'a ulaşmış fakat hong kong taki  posta dağıtım şirketi "hong kong post" kargonun ulaşması gereken adresi bulamadığı için kargoyu tekrardan bana göndermişler şu anda kargo yoldu ne zaman gelir bilmiyorum :(

Şimdi sorun şu kargoyu gönderirken 120 TL gibi ücret ödemiştim. Kargoyu tekrar bana gönderdikleri için gümrükte takılma ihtimali varmı ve benim vergi ödemem gerekiyormu kargo için ?

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istemekteyim.

Şimdiden teşekkürler.

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

eğer kargoda telefon varsa gümrükte kalma ihtimali var. memur amcan ayıkırsa cukka :D

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Darkfeo bunu yazdı

Kolay Gelsin Müridler.

1 ay önce hong kong'a ptt yoluyla kargo göndermiştim. Kargo hong kong'a ulaşmış fakat hong kong taki  posta dağıtım şirketi "hong kong post" kargonun ulaşması gereken adresi bulamadığı için kargoyu tekrardan bana göndermişler şu anda kargo yoldu ne zaman gelir bilmiyorum :(

Şimdi sorun şu kargoyu gönderirken 120 TL gibi ücret ödemiştim. Kargoyu tekrar bana gönderdikleri için gümrükte takılma ihtimali varmı ve benim vergi ödemem gerekiyormu kargo için ?

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istemekteyim.

Şimdiden teşekkürler.

kargo geri sana her halikarda gelir benim malezyaya gönderip geri geldiği gibi buradan takılmadan gittiyse takılmadan gelir takılıp gittiyse fena takarlarr.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

malın geri postalandığını ispatlarsan büyük ihtimal alınmaz, eğer urunun fiyat aralığı 75 avro altındaysa zaten alınmaz.

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

Nekadar çok para tutmuş öyle

Ben 10 tl ye ispanyaya çokca kargo yolladım hatta 10 tl bile değildi 7 tl felan. Hepsi gidiceği yere vardı. Vergi olayına gelirsek postanenin ney yaptığı belli olmuyor bazen ufacık şeyde problem çıkartıyorlar bazense problem çıkması gereken şeyde çıkmıyor.

xxkomandoxx1 tarafından 29/Oca/14 11:36 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

çinliyle iletişime geçsene hocam

benim kargoda bulunamadı yazıyordu çinliye dedim kanki bak kargo dönerse parayı vermem ona göre

gitti aldı kargoyu paşa paşa :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

fransadan gelen hediye kargomu gümrükte kaldıgı için alamadım. geri gitsin dedim o zaman 500 tl dediler..

böyle memleketın......

Toplam Hit: 810 Toplam Mesaj: 7