folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışında Okumak İçin Ülke Ve Üniversite Seçimi

Yurtdışında Okumak İçin Ülke Ve Üniversite Seçimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

hocam walla durumun zor..simdi ne desem boş gelir sana.artık kafan gitmiştir..

söle diyim namaz kılmak zor gelmiyor fln diyorsun zaten müslümanım diyorsunda bu adamlar sen iş güç sahibi olunca senin kazandıgın parayı sana bırakacaklarını mı düşünüyorsun.namazını git kendine kıl. dinini kendin için yap.illa bi gruba girip bi topluma girip dindar bir faaliyet göstermen gerekmez...şimdi sen onları din diye düşüneceksin ama onların amacı din değil örgütlü müridler insanlar yaratmak...

dinlemezsinde ilerde anlayacaksın işin gücün oldugu zaman...

evet hocam bunları çok duydum ama aksine ben aralarına girmek için ugraşıyo gibiyim burda bile hoca çagırmıyo beni hiçbir yere arkadaşlarımı çagarıcaksa banada söylemiş oluyo mezun ettikten sonra benden kurtulduklarına sevinecekler gibi geliyo :D ayrıca hocam gittigim ülke ile sınırlı kalmayı düşünmüyorum ordan sonra başka bi avrupa ülkesine gitmeyi düşnüyorum

GUS tarafından 09/May/13 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    TR-SCOPJE bunu yazdı

Makedonyada okumak için gelmek isteyen olursa bilgilendirme yaparım..

hocam makedonya sanki pek Türkiyeden çıkmış gibi olmuyorsunuz hemde avrupa ülkesi olmadıgı için egitim ile ilgili tek Türkiyeden avantajımız daha ucuz olması gibi geliyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

arkadaşlar bazı ülkeleri pm yolu ile mürid ve müridlerimizin yardımıyla ayrıntılı şekilde alıyorum daha sonradan hepsini düzenleyip yeni bi konu açmayı düşünüyorum üniversiteyi yurtdışında okumak isteyenler için saglam bi kaynak olmuş olur :)

Toplam Hit: 3840 Toplam Mesaj: 34