folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Yurtiçi - Yurtdışı İphone İcloud Sorunları Halledilir

Yurtiçi - Yurtdışı İphone İcloud Sorunları Halledilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

Hocalar adamla is yaptim isimi halletti odemesini yaptim. Allah kitap konularina artik girmeniz tamamen sacmalik. İnsanlar istedigi gibi konusabilir. Arkadas guvenilir calisabilirsiniz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    asi_kan84 bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    asi_kan84 bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Memlekette dolandırıcıların ortak özelliklerinden biri de Allah'ı Kitap'ı ağızlarından düşürmemeleridir. İşi doğruda yapsa böyle hassas konular ağızda sakız edildikce insanların şüphe duyması çok doğal. O yüzden her zaman diyorum. İş başka, din başka.

Arkadaşım bi konuda haklısın din başka iş başka ama yukarıda yazdıklarımı okuyup böyle yazman çok saçma neden dersen İŞ BİTTİKTEN SONRA PARA İSTİYORUM DİYORUM BAS BAS BU KONUDA BAĞIRYORUM. Burada güvenme konusunu benim önemsemem gerek. Neden dersen sen bana iş verince işini halledip benden senden para bekleyeceğim. Benim sana güvenmem ve para gelecek düşüncesi ile işini görmem gerekiyor. Ama hala kalkmış bana olan güven meselesini konuşuyorsunuz. Neyse ne kadar anlatsam boş. Anlayanlar zaten iş vermeye başladılar sağolsunlar

Dostum amacim senin onune tas koymak degil. Yoksa sen mutlu, isi gorulen mutlu. Ne guzel iste. Bak sayet burada kendi adina guven sagliyorsan manevi yonunle degil, dedigin gibi once isi yaparim, sonrada parasini alirim dedigin icindir. Yoksa bu garantiyi vermeden maneviyatinla is almaya calissaydin zannetmiyorum ki insanlarin sana guvenecegini. Hayirli isler.

Doğru haklısın. Ben milleti kendime çekmek için ALLAH kitap konuşumuyorum. Burada tanıyan eşim dostumda bilir nasıl konuştuğumu gerçi bilmeyen yanlış anlayabilir. Az önceki yazımda yanlış anlayıp kırdıysam özür dilerim. Hakkını helal et.

Yoo kirilmadim hic. Sende hakkini helal et.

Helal olsun kardeşim.

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

hocam polat eletkronik bayisi misin? 

bir arkadaş iphone 5s icloud şifresini unutmuştu imei gönderip açtırmıştım polat eletronikte, 500 tl falandı o zamanlar. şimdi tr ise 200 civarı falan yapıyorlar galiba.

Polat elektronik kim tanımıyorum hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Hocam benimki telefon sorunu dışında biraz bilgi almak gibi olacak kafamda bir kaç soru var ilk kez iphone kullanıcısı olduğum için

1) cloud uzantılı apple kimliği almadım bu bir sorun olur mu?

2)panxer hocam iphonumu bul u açık gezipte telefonu kitleten var demiş sanırım bu nasıl oluyor?

3)icloud uzantılı apple kimliğine geçmelimiyim?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    67Impala bunu yazdı

Hocam benimki telefon sorunu dışında biraz bilgi almak gibi olacak kafamda bir kaç soru var ilk kez iphone kullanıcısı olduğum için

1) cloud uzantılı apple kimliği almadım bu bir sorun olur mu?

2)panxer hocam iphonumu bul u açık gezipte telefonu kitleten var demiş sanırım bu nasıl oluyor?

3)icloud uzantılı apple kimliğine geçmelimiyim?

1-) İcloud uzantılı email adresi almaya gerek yok.

2-) İphone mi bul seçeneği açık olupta itunes üzerinden telefonu güncellemeye çalışırsanız o zaman muhtemelen cihaz açılırken icloud kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bu yüzden icloud bilgilerinizi bilmek şarttır.

3-) Gerek yok. Herhangi bir mail adreside olabilir.

Toplam Hit: 17449 Toplam Mesaj: 135
iphone iphone i̇cloud