Yurttaki Böcekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

daha önce bekar evinde kalırken bunlardan bir türlü kurtulamamıştım evi 2 defa ilaçlattım ama nafile en son bir arkadaşın tavsiyesi üzerine patates ve borik asit kullanarak çözdüm

https://www.teknikturk.com.tr/TR/bilgi-merkezi/62/patates-ve-asit-borik-ile-hamam-bocegi-ilaci-yapmak

Hepsi felç oldu böceklerin süpürdük bitti. kapı pervaz aralarına iyice sürün.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Senin ilacın bu. Bırak baska ilaçları bosyere para dökme. Al bundan kafan rahat olsun

çok kaliteli üründür, Bayer zaten.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Senin ilacın bu. Bırak baska ilaçları bosyere para dökme. Al bundan kafan rahat olsun

Eger bu fotodaki yeni nesil bisey degilse; attigin odayi 1 gun kapatman lazim sonrasinda bayagi detayli temizlik ve havalandirma. Atarken maske lazim zehirlidir.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

yemekhane varsa il sağlık müdürlüğüne şikayet et sürekli, çaresini yurt bulsun oda ilaçlamayla çözebileceğini sanmam en fazla daha seyrek ziyaret ederler seni.

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Hocam bizim Ankara'da öğrenci evinde, apartmanda ve mahallede hamam böceği sorunu vardı. şu raid'in plastiklerden koyduk her yere, sprey sıktık her yere yine kurtulamadık. Giriş kat olduğu için bodrumdan geliyordu bir şekilde yine. en son biz daireyi ilaçlattık, apartman yönetimine de bütün apartmanı ilaçlattırdık (belediyeye 25 liraya ilaçlatmıştık daireyi), halıları yıkattık, eve çok ağır temizlik yaptık bir daha sadece birkaç gün ters dönmüş vaziyette gördük. Sen Rusya'da yurttaymışsın ama biraz başka şartlarda bu sorunu yaşayan varsa diye ayrıntılı yazdım tecrübemi.

edit: Su bazlı ilaçlama yapmışlardı.

slanger tarafından 01/Eki/18 00:34 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Sakın tarım ilacı kullanma. Tarım ilaçları geniş ve boş alanlar da kullanılır. Boş fabrika, boş depo gibi yerler için kullanılır. Bazıları saçma şekilde evlerde kullanıyorlar bu durum hiç uygun değil. Tarım ilaçları plastiğe yapışır bunları kullanan insanları zehirlemeye devam eder. Jel ve tozlar emin ol onlar kadar etkili 

Sadece bi imza..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Nautilus bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

çok kaliteli üründür, Bayer zaten.

Bunu yazmaya gelmiştim, 2 ayda bi 3-5 fıslatıyorum böcük möcük kalmıyor efsane bişey :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 2456 Toplam Mesaj: 18
böcek yurt rusya