folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yüzme Havuzu - İstanbul - Tavsiye

Yüzme Havuzu - İstanbul - Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

İstanbula geldim bissürü konu açtım bu da yenisi :D Hocalar bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz AVRUPA yakasında Kalite / Fiyat oranı yüksek yüzme havuzları var mıdır ? Nerelerdedir, fiyatları nasıldır ? :D

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Darüşşafaka life gym gayet iyi ama fiyat bilmiyorum

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam cemal kamacı veya vatan caddesindeki spor aş nin olduğu yerdeki havuz.

fiyatlara internetten bakabilirsin sanırım 60 tl aylık olması lazım.

ikiside olimpik hele cemal kamacı süper

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    birgaripaskbestesi bunu yazdı

Hocam cemal kamacıya baktım haftaiçi gündüzleri 8 - 18 arası ücretsiz diyorlar. Nasıl olur ki o sıralarda ortam :/ Onun dışında aylık 70 lira normal bi fiyat. Yüzme havuzuda gayet güzel tabi bide gidip görmek lazım. Kışın nasıl oluyor hocam bu havuzlar ? Isıtılıyor mu yeterince salon ? Henüz hiç gitmedim bu yıl gitmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

kış geldi lan ne havuzu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Hocam cemal kamacıya baktım haftaiçi gündüzleri 8 - 18 arası ücretsiz diyorlar. Nasıl olur ki o sıralarda ortam :/ Onun dışında aylık 70 lira normal bi fiyat. Yüzme havuzuda gayet güzel tabi bide gidip görmek lazım. Kışın nasıl oluyor hocam bu havuzlar ? Isıtılıyor mu yeterince salon ? Henüz hiç gitmedim bu yıl gitmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum

cemal kamcıya yaklaşık 3 ay gittim. çok iyiydi. hemde kışın gitmiştim, evet suyu ısıtıyorlar. içeriside sıcak zaten üşüme olayı duşunu alıp çıktıktan sonra olmazsa kolay beri olmaz. ücretsize gitme bence sen bilirsin muhtemelen çok kalabalık olur. müdürün yanına git indirim için, şehit yakınıyım de yüzde 50 indirim yapıyorlar. (yalan değil çanakkalede bi sürü şehidimiz var ) şeklinde espiride yapmıştı bize. bence iyi olur güzel olur hoş olur.

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

cemal kamcıya yaklaşık 3 ay gittim. çok iyiydi. hemde kışın gitmiştim, evet suyu ısıtıyorlar. içeriside sıcak zaten üşüme olayı duşunu alıp çıktıktan sonra olmazsa kolay beri olmaz. ücretsize gitme bence sen bilirsin muhtemelen çok kalabalık olur. müdürün yanına git indirim için, şehit yakınıyım de yüzde 50 indirim yapıyorlar. (yalan değil çanakkalede bi sürü şehidimiz var ) şeklinde espiride yapmıştı bize. bence iyi olur güzel olur hoş olur.

Aynen beleş olunca bi akın oluyor haliyle bende ücretiyle giderim öğrenciyiz deriz birazda bişilerle kıvırırız arkadaşlarlada konuşalım bakalalım.. Sağolasın hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

enka spor istinye parkın yanında istanbulun en iyi havuzu bu yaz ordaydım bende. Kış olduğu için olimpik havuzun üzeri balonla kapatıldı. Klorozonla dezenfektasyon yapılır alerji sorununda olmaz ekranlardan anlık olarak havuzun bilgilerini görebilirsin su ve hava ısıtması var. Üyeler hep eski üyeler düzgün insanlar. 280 civarı olması lazım aylık üyeliğin üyelik dışarısında giriş yok yalnız. Varda bir üyeyle birlikte gitmen lazım yoksa günlük giriş almıyolar.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

İstanbula geldim bissürü konu açtım bu da yenisi :D Hocalar bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz AVRUPA yakasında Kalite / Fiyat oranı yüksek yüzme havuzları var mıdır ? Nerelerdedir, fiyatları nasıldır ? :D

Lotus var - Ambarlidere Cad. No: 6 PK 34347 ULUS / ISTANBUL

kapali havuz

jakuzi

buhar odasi

sauna

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

enka spor istinye parkın yanında istanbulun en iyi havuzu bu yaz ordaydım bende. Kış olduğu için olimpik havuzun üzeri balonla kapatıldı. Klorozonla dezenfektasyon yapılır alerji sorununda olmaz ekranlardan anlık olarak havuzun bilgilerini görebilirsin su ve hava ısıtması var. Üyeler hep eski üyeler düzgün insanlar. 280 civarı olması lazım aylık üyeliğin üyelik dışarısında giriş yok yalnız. Varda bir üyeyle birlikte gitmen lazım yoksa günlük giriş almıyolar.

Hocam aylık 280 fazla değil mi?

hojucuk : hocam onun fiyatlarını göremedim ben. Güzel görünüyor ama sitesinde fiyatları yazmıyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Esenyurt Tayyip Erdogan Parkinda war kapali havuz sauna....((yalniz kömur makarna yok.))))

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 11