Yüzyılın Araştırması Dehşet Verici Sonuçlar!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CTG
    CTG's avatar
    Erkek

uzun yıllar yapmadığım , ir2 nin saçmalıklarını görünce aklıma gelen bir konu da köpeklerin dil bilme becerisidir..

Şimdi bir tane köpeeniz var.. Elinizde büyümüş.. Siz buna "buraya gel Karabaş" diyorsunuz geliyor.. Amma Britanya'da doğmuş ite sahibi ecnebice "come here Karabas" diyince de geliyor.. Yani neymiş efendim?

1-)Köpek ingilizce ve türkçe karakterleri ayırabiliyor.. Türkiye'de Karabaş denince geliyor , Britanya'da Karabas denilince geliyor.. İnsan ırkında hala bunu bilmeyenler var..

2-)Köpekler ingilizce çağırılınca anlayabiliyorlar.. Türkçe çağırılınca da anlayabiliyor.. Bunları sen çizi yazısıca çağırsan yine geliyorlar.. Burdan yaptığım derin matematiksel araştırmalar sonucunda (Boğaziçi ve ODTÜ nün de katkılarıyla yaptım bu araştırmaları.. onlara teşekkürü borç bilirim)gördüm ki İnsanlığın kullandığı bütün diller "Hav Hav" ikilemesinden geliyor..

Ayrıca arada 1-2 ukala geçinen , kıl tip sorabilir niye köpekler de kediler değil diye.. Şimdi efenim Bu felsefenin alanına girer.. Dünyanın felsefecileri toplaşmışlar demişler ki , ulan ilk defa birlik olup bir karar alalım , kediye "hışt" diyon sırnaşıyor , "tut olm kıs kıs kıs" diyon yine sırnaşıyor.. buna sktir çeksen yine sırnaşıyor.. neymiş efendim? bunlardan bir halt olmaz.. işte kediler burdan kaybediyor..

İşin aslı budur.. Kuzu gee demiş , koyun beee demiş hiç önemli değil.. önemli olan köpekçe üzerine çalışmalar yapıp tarihin bilinmeyen karanlık yönlerini bu şekilde ortaya çıkarmaktır..

Saygılar..

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ben yokken yine içtimi bu saçmalama rekorunu kırmış.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    kuzuların burnu tıkalı olduğu için "beee" diye çıkıyo o ses litfen sayınir2 bilimsel gerçeklere göre konuşalım.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

underzero bunu yazdı:

ir2 nin aslinda jupiterden gelmis bir astroit oldugu zamanla evrim gecirerek bir antroite donustugu...

abi astroit androide nası dönüşür ya naptın sen hadi değişsem android olsam bile cebit04 de kapıdan geçerken öterdim öttümmü ötmedim tezini çürüttüm işte

CTG hocamı kutluyorum nobele birlikte gidelim hoca ama sen ODTÜ den destek almışın bize sahip çıkan yok bi elimizden tutan yok memlekette...

yakında çok bomba bi çalışmayla geliyorum projemin ismi ;
    "kara kedi neden uğursuzda o CTG nin çükü kadar böcek uğurluymuş peh?"

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CTG
    CTG's avatar
    Erkek

evet ben de nobele mobil iletişim , teknoloji üzerine bir projeyle gireceğim.. proje şu an ir2 üzerinde geliştiriliyor olay şöyle olacak..

ir2 fare boku kadar beyniyle ortaya attığı projeleri düşünmeye başlayacak , konsantre olacak ve Nobel ödülünü aldığını hayal edecek.. daha sonra elindeki bir cep telefonuyla "Nobel" yazıp 3131 e gönderecek. Servis onun düşüncesini anlayacak ve "Nobel ödülü ir2 nin götüne girecek" biz buna NobelToGöt diyeceğiz.

Olaya öncelikle nobel ödülüyle başladık ama kısa süre sonra Masadan sandalyeye, Apollo 25 uzay aracına kadar herşeyi yazıp yollayacabilecek.. Araştırmalar ir2 üzerinde sürüyor. başka gönüllü olmak isteyen , ben bilime katkıları olan bir insanım diyen varsa buyursun gelsin.. ona da birşeyler uydururuz.

İşte size Nobele aday bir projeydi efenim..

İyi günler. Saygılar.

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    büyük bir proje yapıcam bu geceyi bekleyin :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 3161 Toplam Mesaj: 17