Zayıflamak...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    judo müsabakasına çıkcam dıosun bir haftadan az sürede 4-5 kilo vermeye çalışıosun hekim yada antronor değilim ama bu vucudu olumsuz etkileyip maçı kaybetmene sebep olmaz mı?? çünkü vucud bi yıkım geçirecek........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BiUyeOlamadim bunu yazdı:
    -----------------------------

FinGoLFiN bunu yazdı:

Bu soyledigimi baska hic bir yerde bulamassın cunku benim icadım buzun ustune oturcan, buz yiycen bole kilo vercen sana simdi bi hesap yapıyımda aklın sasırsın kasların saclarının icinde kaybolsun :D

100 gr buz -10 derece

100 gr buz 0 derece olmak icin 50 cal

100 gr 0 dercede buz su olmak icin 8000 cal

100 gr su 37 derece olmak icim 3700 cal

1 ayda 14 kilo verdim :D

Çok mantıklı gerçekten. İşe yarar mı bilmiyorum ama endotermik bir reaksiyon olduğu için bana çok mantıklı geldi. Ki söylediğine göre işe yaramış.

Zekan karşısında saygıyla eğiliyorum.

hoca mantıklı olmasına mantıklı. ama sen hergün oturacağın buzu nerden bulacan hemde hani fırsat kıçını buzun üstüne nerde koyacan. millet sana bakıyo falan:D Oda olmadı buzun erimesinde birazda havanın etkisi var. öyle olsaydı ben kışın burada - kilolara düşmüştüm.:D

yada şöyle soriyim arkadaşa? sen hergün 100 gr buzun üstüne mi oturdun kaç saat oturdun falanD: 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    cır cır olursun o kadar buzun üstünde oturursan.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    hacı daha önce hiç müsabakaya çıkmadın mı yahu, ekmeği kes yemeğide fazla abartmayacak şekilde karnın doymadan kalk sofradan. bol bol koş ter at. 3 kilo bişey değil 1 haftada 5 6 kilo verdiğimiz günler oluyodu bizim. antrenmanlarda fazla zorlama bedeni müsabakadan önce tavsiye edilmez.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek

yemene, icmene ve su dengesine dikkat ederek hergun saunaya git, vucuttaki fazla suyu attiginda zaten o kiloya duseceksin kolaylikla.

kolay gelsin

Another day another death another sorrow another breath...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

müsabaka ayın 25inde ama ben ayın 10una 15ine kadar veriiym bu kilooyu da vücut 10 15 gün alışşsın bu kiloya  filan amacım bu...

dışarda çok ses var içerde uzay.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

İyi de hacım 3-4 saat yine fazla. O sıcaklık ve basınca o kadar süre dayanacak buz bulmak yine mesele. Hadi  diyelim geç erimesi için biraz daha teknolojik yaklaşıp paraya kıydın ve kuru buz aldın. Bu seferde o soğukluğa o kadar saat o g.t dayanmaz. Çatalın uyuşur, yapışır kalırsın :D Bu durumda illa bu yöntem kullanılacaksa buzla dolu bir küvete yatmak daha mantıklı...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
Toplam Hit: 2107 Toplam Mesaj: 18