folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Zeka Sorusu!!! Beyler Çok Önemli!!!

Zeka Sorusu!!! Beyler Çok Önemli!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    yaw bu rahipler evliyse karilari söylemis olabilir.
    *Seytan söylemis olmasin?
    *Piskopos bunlari öldürmek icin böyle birsey uydurmus olabilir.
    *Garsonlar söylemis olabilir.
    *Piskopos söylemistir.

Soru:Hep birlikte mi kendilerini öldürmüsler?
    Eger hep birlikte kendilerini öldürmüsseler o zaman basit, herkes birbirinin alnina bakmis, kiyamet kopmus.

*Birisi osurmus herkes Baskasi hakkinda kötü düsünmüs. Gerisi malum.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracksgroup
    cracksgroup's avatar
    Erkek
    ߀nc€, bu rahipler toplandıklarında birbirlerine olan değişik bakışlarından kafasında siyah nokta oluğunu anlar. ibadet için odalarına çekildiklerinde, tanrım ben ne yaptım diyerek kendilerini yiyip bitirirler. ancak 32 günde hepsinin gitmesine bişi bulamadım. her gün 1 kişide bu nokta çıksa günde 3 kişi gider, 32 günde 96 ki$i geberir. ߀nc€ ßöölé....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msaittoprak
    msaittoprak's avatar
    Erkek
    amma önemli boşver gebersinler o pislikler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Defiler
    Defiler's avatar
    Erkek
    Robertcan ın teorisinin doğru olduğunu varsayarak düşünürsek bir rahipte siyah nokta oluşunca ilk buluşmada hepsi onun hakkında kötü düşünüp siyah nokta sahibi olacak(yani bence günlük buluşma sayısı kullanılmıyor). Ama bence burada sayısal bir hesaplama yok (robertcanın teorisi üzerine konuşuyorum). Çünkü rahipler siyah nokta çıktığını öğrenmiyorlar ve başpiskoposunda dediği gibi bunlar 32 günlük bir süreç içersinde kendiliğinden ölüyorlar yani bir kendini öldürme olayı yoktur o zaman
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    Tadaaa.kesin butun ipnelik baspisikoposta.dugum bence onda cozuluyo.

ilke®™
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    ilk nokta baspisikoposta cıkar ve bunu goren rahipler.Bunu goren rahipler sıranın kendilerine gelecegini dusunerek kendileri oldurur

ilke®™
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ghost
    ghost's avatar
    Erkek
    abiler bence baş piskoposun alnında o siyah noktadan var.kndisindede cıkmasından korkan rahipler bunu ona soylemiyo. baspıskopos kotu bırı oldugundan her oğünde bır kısının alnında bu kara lekenın oldugunu soyluyo(baspıskopos soyleyemez dıye bısey yok soruda).gunde 3 ogun var 32 gunde 96 olü eder.

en mantıklısı bu olsa gerek.
    aklıma baska bışı gelmedi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bboyz
    Bboyz's avatar
    Erkek

alexturk bari cevabı soylesen??? komedi yaa bu hal!!!!

Dökülen bu kanlar yaralar bağlamaz , Acı değil bu vatan toprağına dökülen kari$ kari$ Ya vatan ya da can, rab bin´den rahmet sana ; kefensiz yatan Gozunu buraya dikenin oyarim gozunu Cakal , fazla golge ediyorsun ha! Turkcerap´te milliyet,biraz daha ciddiyet Yaylan ulan ibne simdi nefret onunde . Saga sola bakmasana lan simdi bana ! Turkcerap´te geliyorum iste sana bomba, Dalgalanan goklerde yildiz ve hilal Hakkidir hakka tapan milletimin istiklal ...
Toplam Hit: 6718 Toplam Mesaj: 29