folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zeki Ögrenciler

Zeki Ögrenciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irevenge
    irevenge's avatar
    Erkek
    abi bu sistem yüzyıllardır böyle gidiyor...en basit örneği AVAGADRO lise mazisi olan herkes bilir(6.0.2.1000000000000000000000000) bilim adamlarının en çok kullandığı sayılardan biridir helede kimyacılar bu sayı olmasaydı hala atomun ne olduğunu kavrayamazlardı herifi yani genç avagadro yu gerizekalı diye atmışlar okuldan adam hırs yapmış araştırmış bu sayıyı bulmuş...
    yaaa demek bu iş bu sistemle yürümez yürürsede böyle olur dünyanın hali amerika hak hukuk tanımaz ruslar hala nükleer araştırmalar yapar(çeçen ve kazak halkı hala bunun acısını çeker)kimse gıkını çıkaramaz cahil kalmış dünyaya hoş geldiniz ama gözünüzün yağını yiyim ot olmayın siyasal görüşünüz ne olursa olsun çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalmayın... hadi eyvallah

yakuza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ben ts de okuyorum 9 bir 1 sıfır var ama okulun en zekisiyim bak zekilik-çalışkanlaık anladınmı alakası yok ikisinin hadi eyw.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xadir
    Xadir's avatar
    Erkek
    Dostum ben grupları direk geçiyorum.Ama sana sanuna kadar katılıyorum.Dediğin gibi test yapsalar tembel çalışkan belli olur.NE OLURSA OLSUN OKKUMALIYIZ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek
    mesela milli eğitim liseler arası sınav yaptı. seviye yi ölçmek için... sınıfın inekleri son sırayı belirlerken biz türkiye birinciliğine oynuyoruz... neden çünkü biz zekiyizde ondan. m.e.b in veri tabanına girmekte ne war sanki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    m3rt bunu yazdı:
    -----------------------------
    mesela milli eğitim liseler arası sınav yaptı. seviye yi ölçmek ... sınıfın inekleri son sırayı belirlerken biz türkiye birinciliğine oynuyoruz... neden çünkü biz zekiyizde ondan. m.e.b in veri tabanına girmekte ne war sanki?

muhauah güzeldi

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    m3rt bunu yazdı:
    mesela milli eğitim liseler arası sınav yaptı. seviye yi ölçmek ... sınıfın inekleri son sırayı belirlerken biz türkiye birinciliğine oynuyoruz... neden çünkü biz zekiyizde ondan. m.e.b in veri tabanına girmekte ne war sanki?

Zeki olabilirsin, zaten basarili ögrencilier hep zeki .
    Ama sizden cok cok daha zeki insanlar simdi hamallik yapiyor olabilir. Ve su sitede yazlanlari belki de ömründe hic bir zaman okuyamiyacaklar.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antidote
    antidote's avatar
    Erkek
    Ortaokuldan liseye kadar her dönem minimum 2 zayıf getirmiş kazandığı boktan bir 2 senelik üniversiteyi 5 sene gibi bir zamanda ( bana göre benim için başarı demek ) okumuş birisi olarak az çok konuşma hakkım vardır diye düşünüyorum,,öncelikle kendimin dersler konusunda zeki olduğunu asla düşünmüyorum ( yuh birde düşün ),gelgelim sisteme yenik düşenler içerisinde bende varım,spor bölümü çıkışlıyım ve sayısal bir bölümde okudum,lisede sadece matematik 1 gördüm,yüksekokulda ise gelsin determinantlar gitsin matrisler yok limitler türevler entegraller derken okul uzadı ben çalışmadım ben çalışmadım okul uzadı ,yani anlayacağınız yanlış anlamayın ama okuldaki başarılar benim için bir insanın zeki olduğuna dair kıstaslarım değildir,içinizde kendini ezik hissettiği için böyle düşünüyor diyenler illaki çıkacaktır ama ben böyle düşünüyorum arkadaş ve ben kendi doğrularımla ancak ben olurum,eywALLAH

Haziranda Ölmek Zor !!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MangonelHACK
    MangonelHACK's avatar
    Erkek
    ben ilçemde 1. de oldum 3. de
    ama 8. sınıfa kadar sınıf ve okul 1."siydim.

ammaaa
    sistem yanlış o doğru mesele
    bu tembel, çalışkan ayrımı LGS adlı liselere giriş sınavında ayrılıyor.

düz lise bi yana, Fen Liseleri bir yana gidiyor...
    Kimin ne mal olduu belli oluyor...

NE KADAR BİLİRSEN BİL, BİLDİĞİN SADECE KARŞIDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR...
Toplam Hit: 4056 Toplam Mesaj: 19