Zenfone 2 Hoparlör Sorunu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Asus Zenfone 2 telefonumun hoparlörü anlamadığım bir sebepten ötürü patlayıp yırtıldı. Müzik çalarken cızırtı yapıyor. Gold'dan almıştım mağaza kapandı. Grantiye nasıl göndericem? ve gönderirsem ücret isterlermi?

Ayrıca telefonun bootloader kilidi açık. Yani bir ara rootlamıştım. Şimdi rootlu değil fakat bootloader kilidi hala açık.(sanırım) Bundan dolayı garanti dışı kalmışta olabilir veya kilit açık diye garanti dışı kalıyormu? 

Herhangi bir telefoncuda yapabilirmi? 20-30 tl önemli değil. Normal telefoncuyada veririm.

Help me...

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Basit bir parça hocam. Netten alınıp kendinde yapabilirsin. Root'a tek bakan firma Samsung diye biliyorum. Zira root yapınca telefonun açılış ekranında simge çıkıyor. Diğer firmalar pek umursamıyor root var veya yok diye.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

edit: imei no gözüktüğü için kaldırdım resimi..

Hocam benim telde öyle bir parça yok gibi?

caglar99 tarafından 30/Nis/16 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

Caglar.Boss
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İmei numaraların gözüküyor. Fotoğrafı kaldırmalısın.  Benim attığım parça lazer serisinin sanırım. Sana akşam döneceğim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

aynı sorun bende de var garantiye gönderip telefonsuz kalmak istemiyorum en az 7 8 gün sürüyor garantiye gidip gelmesi 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İmei numaraların gözüküyor. Fotoğrafı kaldırmalısın.  Benim attığım parça lazer serisinin sanırım. Sana akşam döneceğim. 

akşam dönecem dedin 1 haftadır seni bekliyorum hocam :D

Caglar.Boss
Toplam Hit: 1369 Toplam Mesaj: 6
garanti hoparlör zenfone 2 bootloader cızırtı kilit