folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Zenmate Haftalık Ücretsiz Premium - [ Resimli Anlatım]

Zenmate Haftalık Ücretsiz Premium - [ Resimli Anlatım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar. Güzel bi VPN bağlantısı arıyor bir de ücretsiz olsun istiyorsanız haftada bir 5 #BEŞ# dakikanızı ayırıp hesap açacaksınız.

Zenmate uzun zamandır her yeni mail ile üyeliğe 1 hafta Premium veriyor. bu premiumu cep telefonu, masaüstü uygulaması, efendime söyleyeyim browser eklentisi olarak kullanabiliyorsunuz. Yeni lokasyonlar ve daha yüksek hızlar.

Zenmate ne kadar güvenli derseniz, almanyada veri gizliliği politikası inanılmaz sıkı, google dahi baş edemiyor pazarı genişletemiyor. Zenmate de Almanya'da (hukuksal olarak)

Tabi yorumu fikri olanları dinlemek isterim.

Her neyse, başlayalım.

Browser'ınızda Zenmate eklentisini çoktan yüklemiş olduğunuzu varsayıyorum.

Önce açık hesap varsa çıkış yapıyoruz.

Şimdi tekrar browser eklentisinden VPN'i açmaya çalışıyoruz. Açılmayıp, üyelik sayfasına atıyor. 

Yeni sekme açıyoruz. Google'a girip Temporary Mail araması yapıyoruz. En üstteki bilindiklerden değil de, gerekirse 2. -3. sayfadaki yeni popülerleşmeye başlayanları seçiyoruz.

Seçtiğimiz sitenin istediği aşamaları tamamlıyoruz. Çoğu direkt bi email verip sayfayı otomatik yenileyecektir. Bazılarında emaili sizin oluşturmanız gerekecektir. Bazıları da doğrulama kodu soracaktır.

Zenmate üyelik sayfasına girip, kopyaladığımız e-mail'i yapıştırıyoruz.

Şifre olarak 123123zm yazıyoruz. (aksi taktirde bug çalışmayacaktır:)

Sonra şifreyi tekrar yazıyoruz. Kayıt butonumuza basıyoruz.

Onay maili gönderdiğini söylüyor. Diğer sekmemize geçip emailin gelmesini bekliyoruz. Genelde zaten çoktan gelmiş oluyor. 

Onay linkine tıklıyoruz.

Ta-Da! 7 gün premiumunuz hayırlı olsun :)

Haftaya yine bekleriz! :D

( Önizleme butonu olsa deneyip de açacağdım konuyu, olmadı. Belki burdan duyulur :)) )

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

https://zenmate.com/promotion/share/ burdan 1 aylık alınıyor hocam 3 aylık veriyordu şimdi 1 aya düşürmüşler 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

https://zenmate.com/promotion/share/ burdan 1 aylık alınıyor hocam 3 aylık veriyordu şimdi 1 aya düşürmüşler 

yemedi

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

ben anlatırken şifreme kadar paylaştım, aynı hassasiyeti beklerim :))

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Normalde o hesabı 2030'a kadar kasmıştımda Zenmate bokunu çıkarınca sildi :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

bende uzun zamandır haftalık mailler alıp uzatıyorum süreyi.. güzel program yani ben hotspottan almadığım verimi bundan aldım diyebilirim.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız tam gizlilik istiyorsanız masaüstü progrmaını indirin. Chrome eklentisi tam gizleme yapmıyor. Bir kaç site gerçek ip numaramı gördü.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam geçenlerde ben 1 yıllık alıyomuş gibi yaptım, sonra ödeme kısmında iptal ettim, ancak yine de 1 yıllık premium verdi.

isterseniz deneyin, hiç bu kadar kasmaya gerek yok :)

LynXMaSTeR tarafından 01/Ağu/16 02:34 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Up olsun. İlerde işimize yarar :)

Se...a...se...deneme..deneme..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

trial reset ile kaç aydır kullanıyorum tavsiye ederim

https://www.fullprogramlarindir.com/hotspot-shield-elite-vpn-turkce-full-5-20-30-indir.html

Toplam Hit: 2756 Toplam Mesaj: 11
zenmate ücretsiz vpn resimli anlatım