folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Zorlu Apple | Macbook Kozmetik Oyunu

Zorlu Apple | Macbook Kozmetik Oyunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar,

2 gün önce eşim macbook pro retina 2015 cihazı garanti kapsamında (ay sonu bitiyor garantisi) monitorde kaplama dökülmeleri yüzünden servise götürdü.

Orada ki arkadaşlar kronik sorun oldugunu değişim yapılacağını söylemişler ve değiştirmişlerde. Sorun şurada başlıyor ki. touchpad sag ve solunda ellerimizi koydugumuz yerde nokta nokta siyahlıklar oluştu.

Resmen soyuldu gibi birşey. Bunuda belirtmiş eşim yetkili bununla ilk defa karşılaştık yazışma yapıcaz onay çıkarsa değiştiririz demişler. 

Dün aradmılar ve kozmetik sorun bu değişim olmaz demişler ki kozmetik sorun doğru ama çizik kırık değil bildiğiniz nokta nokta dökülme var bizim suçumuz değil ki. 

Cihaz 2 yıllık cycle ı 80 falandı nerdeyse hiç kullanılmadı.

Şimdi ben bunu yanlarına bırakmak istemiyorum nerelere ulaşabilirim kimlere bu durumu yazıyım yol gösterebilecek var mı ? 

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O el koyulan yer bilgisayarın kasası. Apple kasa değişimine gitmiyor. Sıfırıyla değişim işlerine gelmediğinden öyle demişler. Apple fanları Aliminyum ondan kararıyor vs diye gelmeyin. Plastik kasalı 2013 model Samsung laptop var el koyulan yerleri hala tertemiz, aliminyum kasa 2012 model Lenovo var oda tertemiz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Selamlar arkadaşlar,

2 gün önce eşim macbook pro retina 2015 cihazı garanti kapsamında (ay sonu bitiyor garantisi) monitorde kaplama dökülmeleri yüzünden servise götürdü.

Orada ki arkadaşlar kronik sorun oldugunu değişim yapılacağını söylemişler ve değiştirmişlerde. Sorun şurada başlıyor ki. touchpad sag ve solunda ellerimizi koydugumuz yerde nokta nokta siyahlıklar oluştu.

Resmen soyuldu gibi birşey. Bunuda belirtmiş eşim yetkili bununla ilk defa karşılaştık yazışma yapıcaz onay çıkarsa değiştiririz demişler. 

Dün aradmılar ve kozmetik sorun bu değişim olmaz demişler ki kozmetik sorun doğru ama çizik kırık değil bildiğiniz nokta nokta dökülme var bizim suçumuz değil ki. 

Şimdi ben bunu yanlarına bırakmak istemiyorum nerelere ulaşabilirim kimlere bu durumu yazıyım yol gösterebilecek var mı ? 

Aynı model bende de var hocam sipariş usulü üretim benim. Monitörde kaplama dökülmeleri bende de var. Değiştirmişler derken ekranımı değişip veriyorlar ve bu değişiklik ne kadar sürüyor. Olmadı bende götüreyim hemen değişip veriyorlarsa

Not: Konu dışı oldu hocam kusura bakmada bu sorunun cevabını arıyordum denk geldi :)

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Selamlar arkadaşlar,

Aynı model bende de var hocam sipariş usulü üretim benim. Monitörde kaplama dökülmeleri bende de var. Değiştirmişler derken ekranımı değişip veriyorlar ve bu değişiklik ne kadar sürüyor. Olmadı bende götüreyim hemen değişip veriyorlarsa

Not: Konu dışı oldu hocam kusura bakmada bu sorunun cevabını arıyordum denk geldi :)

Estağfurullah hocam problem değil. 1 günde değişim yaptılar. Komple ekranı değiştirmişler. Perşembe verdik cuma gelin alın demişler. Garantisi olmasada krnoik sorun olduğundan değişim yapılacaktı sorunsuzca demişler.

@mkyb Valla anlamadım Monster cihazımda bu sorun olmuştu adamlar abi valal kusura bakma al komple kasa değiştirdik diyip geri verdiler. Böyle rezalet görmedim. Cihazı almaya ben gidip çok fena pislik ve olay çıkartma niyetindeyim. Bunun bir faydası olur mu ? Dünya para verip cihaz alıyoruz adamların yaptıgğı bahaneye bak. Bir daha Apple kapımdan sokmam böyle çakallık olmaz.

Absolut tarafından 22/Nis/17 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Pislik yapsanda bir şey değişmez. iPhone 6'nın ilk çıktığı zamanlarda elemanın teki yamultup getirmişti kullanıcı hatası deyince olay çıkardı hemen Apple elamanı yanından ayrıldı dakikasında yanında 2 tane güvenlik bitti.

Yada şöyle bir şey de yapabilirsin :)

https://www.youtube.com/watch?v=wFUlz_BTby8

mkyb tarafından 22/Nis/17 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

2012 model hala tertemiz.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

bence uğraşma hem sen hem de apple haklı.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

O kozmatik soyulma kronik sorun değil ise hiç bir firmada garanti kapsamına girmiyor. 

Genelliklede terleme, elle krem sürdükten sonra kullanma gibi nedenlerden kaynaklanıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Valla bişi demiyorum bu saatden sonra heryere her foruma yazıcam bu durumu. Servisdeki eleman bile eşime abla 2 yılık cihaz hiçmi çalıştırmadınız demiş okadar kullanılmayan bir cihazdı.

Dikkatli bakmadıkça rahatısz etmeyen göze batmayan noktalar ama bir daha da bana apple kaliteli lölölö yapanlara hsiktirlanı çekicem direk.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Gençler durumu 140 karaktere sıgdırıcak şekilde ingilizce ye çevirebilecek var mıdır ? Twitter dan apple support a yazmak ve mail atmak istiyorum.

Toplam Hit: 988 Toplam Mesaj: 10
apple apple apple rezaleti zorlu apple uyanıklığı