Giriş Yap Kayıt ol Online Üyeler Aktif Konular Arama Üyeler Forum Kuralları
Tahribat.Com | Program Arşivi Yeniden Başlıyorum :)- Sayfa : 4
Tahribat.Com Forumları
Download / Dosya Paylaşım
      Program Arşivi Yeniden Başlıyorum :)
Bu Bölümde yeni konu açmak için tıklayın Konuyu cevaplamak için tık...
18 Eylül 2009 (Cuma) 01:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
madrew


Kayıt : 16 Temmuz 2008
Erkek Üye
 
hocam bulabilirsen bullguard antivirüsün full versiyonu lazım

Deney (Das Experiment) diye 2001 yapımı bir film var. İzleyin bir kere ve günümüzde yaşanan olaylara başka açıdan bakabilmeye çalışın biraz. Başkasının görüşüne karşı çıkmadan, onun görüşünü belki de ondan daha iyi kavrayabilmek gerekmez mi ? İnsan olmanın getirdiği en önemli ayrıcalıklardan birini kullanın, düşünün ! 
18 Eylül 2009 (Cuma) 13:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 
ReadyToPrint Organizer v4.86 TURK

Yazılımı kullanarak bağlantı kurduğunuz kişilerin bilgilerini ve iş takviminizi çok rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Aylık ve haftalık takvim düzenleyicisi, ek pencereler açmadan almak istediğiniz tüm notları tek bir pencere üzerinden depolayabiliyor. Yazılım içerisinde tekrar düzenlenebilir hazır 20 takvim ve adres defteri taslağını kullanarak ise tüm bilgilerinizi kağıt üzerine dökebilirsiniz. Otomatik etiket ve mektup hazırlayabilme, telefon çevirici, çöp kutusu, Outlook Express adres defteri desteği, 50 ülkeden daha fazlası için hazır tatil günleri, arama ve filtreleme özellikleri ile ReadytoPrint Organizer gerçekten kullanışlı bir kişisel elektronik ajanda yazılımı..


http://rapidshare.com/files/19108589...v4.86_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Real DRAW Pro 5.2.3 + KeyGen TURK

2D,3D,Bitmap ve vektör editörü... Real-Draw ile resimlerinize yazılar ekleyebilir, bu yazılara birçok efekt verebilirsiniz. Profesyonel resimler, butonlar, bannerlar hazırlayabilirsiniz. Programda 3D efektler, SVG editör, Bitmap düzenleme, vektör düzenleme gibi özellikler bulunmaktadır. Program birçok yabancı download sitesi ve yapımcı tarafından önerilmektedir.


http://rapidshare.com/files/19109446...eyGen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Recover Lost Data 3.1.2C TURK

Sabit bellek, taşınabilir flash bellek, harici bellek, hafıza kartları gibi medya ortamlarında kaybolan veya yanlışlıkla silinen verilerinizi kurtarabileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınızda ya da kullanıdğınız diğer medya ortamlarında silinmiş fotoğraf, resim, video, müzik ve kişisel diğer dosyalarını tarayarak bulur. Daha sonra istediğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.

Programın arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Ana menüde bulunan kısayolları kullanarak silinen veya kaybolan verileriniz kolayca geri getirebilirsiniz.

Menüde bulunan işinize yarayabilecek özellikler:

* Recover lost files: Kayıp dosyaları kurtarma.
* Recover lost email: Kayıp e-postaları kurtarma.
* Permanently delete data: Bu özelliği kullanarak istediğiniz dosyaları tamamen silebilirsiniz. Kullandığınız takdirde verilerinizi bir daha kurtarma sanşınız olmayacaktır.


http://rapidshare.com/files/19109698....1.2C_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19110138....1.2C_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Registry Clean Expert 4.64 TURK

Registry Clean Expert bir kayıt defteri temizleme ve düzenleme yazılımıdır. Windows kayıt defteri zamanla gereksiz verilerle dolabilmektedir. Bu gereksiz veriler sistemin yavaş çalışmasına neden olmakta, sistem hızını düşürmektedir. Ayrıca kayıt defterinde oluşan sorunlar sisteminizin düzgün çalışmasını engellemektedir. Bu yazılım hem bu hataları onarmakta hem de kayıt defterini gereksiz girdilerden arındırmaktadır.

Yazılım kayıt defterinin yedeğini alma özelliğine de sahiptir. Kayıt defterinizde herhangi bir sorun olmayıp, gereksiz veriler bulunmadığında yedeğini almanız daha sonradan başınıza gelebilecek olan sorunların çözümünde önemlidir. Zira bir sorunla karşılaştığınızda almış olduğunuz bu yedeği kullanabilirsiniz.

Sistem açılışında otomatik olarak başlamakta olan uygulamaların düzenlemesini de Registry Clean Expert yazılımı ile yapabilirsiniz. Sistem açılışında başlayan uygulamaların sayısı arttıkça sistemin açılış hızı düşecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey "Startup Organizer" modülünü kullanarak gereksiz uygulamanın başındaki kutucuktaki işareti kaldırmaktır.

Yazılımın bir önemli özelliği ise tarayıcınızın açılış sayfasını işgal etmiş olan zararlı araçları engelleyebilmesidir. Kısaca BHO olarak tanımlanan bu araçlar başlangıç sayfanızı değiştirmekte ve sizin değişiklik yapmanıza da izin vermemektedir. Yazılımın içerisindeki IE BHO Organizer modülü ile mevcut BHO aracının güvenlik derecesine bakabilir, güvenli olmayanları engelleyebilirsiniz. Patch mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19110354..._4.64_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Registry Defense 4.1 + Serial TURK

Registry Defense yazılımı kayıt defterinizi olası bozulmalara karşı savunmaya alır ve sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlar. Serial mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19110734...erial_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Retouch Pilot v3.1 Full TURK

Fotoğraflarınızda çizikler mi var? Sakın üzülmeyin, Retouch Pilot yanınızda. Retouch Pilot, her türlü çizikleri, yırtıkların izlerini ve lekeleri kaldırabilir. Eski fotoğrafınızı tarayarak bilgisayarınıza aktarın ve Retouch Pilot, içerinde yazılımı nasıl kullanacaksınız bölümleriyle kullanıcılarına yazılımdan bıkıp usanmamalarını sağlıyor. Hareketli görünlerle resimlere nasıl işlemler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19110942..._Full_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Revo Uninstaller_1.80_TURK

Mükemmel bir Uninstaller programı. En büyük özelliklerinden biri sizin sildiğinizi zannettiğiniz dosyaları tamamen siliyor. Yani bir kanıt yok edici diyebilirim. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Revo Uninstaller 1.80 sürümündeki yenilikler neler:

Revo Uninstaller dijital olarak VS Revo Group tarafından imzalanmıştır. Sertifika ve imza VeriSign Inc. tarafından onaylanmıştır.
Kurulum paketi güncellenmiştir ? şimdi daha küçük ve daha hızlı
İşletim dosyası güncellenmiştir ? şimdi daha hızlı
Program kaldırdıktan sonra kalıntı tarama geliştirilmiştir ? şimdi daha dakik ve güvenli
Gereksiz Dosya Temizleme aracının harici dosya listesi genişletilmiştir
Program açılırken donma düzeltilmiştir ? en son CA programları kuruluysa bilgisayarda donar
Avcı modunda yanlış program bulma düzeltilmiştir
Küçük hatalar düzeltilmiştir
Yeni diller eklenmiştir


http://rapidshare.com/files/19111141..._1.80_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

S60 Theme Studio Türkçe Portable TURK

Nokia Cep Telefonları için hazırlanmış en geniş kapsamlı tema editörü olan bu program sayesinde hayal gücünüzü zorlayıp mükemmel temalar hazırlayabilirsiniz...


http://rapidshare.com/files/19114318...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SizeFixer - Enlarge Photos without Losing Quality! TURK

FixerLabs, fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmanızı kolaylaştıracak bir program çıkardığını duyurdu. Dijital fotoğraflar üzerinde yeniden boyutlandırma kimi zaman çok gerekli olabiliyor. Bunu Genuine Fractals ya da Photoshop gibi programlar aracılığıyla da yapabiliyoruz. Peki neden Size Fixer kullanmalıyız diyorsanız; sorunuzun cevabını programın web sitesindeki karşılaştırmalı örneklerde daha net görebilirsiniz. Bu örnekler ne kadar doğruyu yansıtır bilinmez ama gerçekten farklar yadsınamaz görünüyor. FixerLabs’ ın patentli Super-Resolution (Süper-Çözünürlük) teknolojisini kullanan SizeFixer XL programı ile fotoğraflarınızı A0 boyutuna ve hatta daha büyük boyutlara daha önce görülmemiş kalitelerde çıkarabileceğiniz iddia ediliyor. Program RGB, JPEG ve TIFF dosyalarını destekliyor.


http://rapidshare.com/files/19114921...lity__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Slysoft CloneDVD 2.9.2.0 TURK

Bu program sayesinde DVD +RW lerinizi yazdırabilirsiniz...Slysoft CloneDVD ile DVD’lerinizi yazılabilir DVD’ye kopyalayabilirsiniz.
CloneDVD2 ile korumasız dvd filmlerinize mükemmel yedeklemeler yapabilirsiniz. Sadece 3 mouse tıklaması ile 20 dakikadan az sürede bir dvd film kopyalamanız mümkün. DVD kopyalamak konusunda en hızlı programlardan diyebiliriz bilen bilir bilmeyende ögrensin kolay gelsin

http://rapidshare.com/files/19115173...9.2.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Speed Gear 5.00 + Serial TURK

Speed Gear neredeyse bütün oyunları hızlandırmak için bir hayali bir araçtır. Örneğin, kurşunun uçuş çizgisini görmek ve ondan kolay bir şekilde kaçınmak için hareketi yavaşlatabilirsiniz. Serial mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19115476...erial_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Spyware Cease v3.0 TURK

Günümüz PC kullanıcıların korkulu rüyası haline gelen Spyware’ler size çok şey kaybettirebilir. Özel dosyalarınızın başkasının eline geçmesini sağlayan Spyware’ler, e-posta yazışmalarınızdan, banka hesabınıza kadar birçok veriyi ele geçirmek için programlanmışlardır. Peki ne yapacaksınız? Bu korkuyla internete girmekten vaz mı geçeceksiniz? Spyware Cease sizin için geliştirildi!


http://rapidshare.com/files/19115874..._v3.0_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19116363..._v3.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Style XP 3.9 TURK

Windows XP için masaüstü tema programı. Windows XP tasarlanırken içerisine aynı Winamp'ta oldugu gibi bir skin sistemi konulmuş. Fakat tasaramcılar bu sisteme bir koruma mekanızması yerleştirerek, dışardan skin eklenmesini engellemişler. Bu özelligi farkeden yazılım şirketleri hemen bu kilidi kaldıracak programlar yazmaya başladılar. İşte Windows XP' ye skin giydirebilen programlardan en popüler olanı.


http://rapidshare.com/files/19116883...P_3.9_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SUPERAntiSpyware 4.23.1006 Final + Keygen TURK

Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur. Sistemden kaldırılması çok zor olan tehditleri bile zahmetsizce kaldırabilen SUPERAntiSpyware programının en güzel yanlarından biri de her gün düzenli olarak güncellenmesi. SuperAntiSpyware programı bilgisayarınızı sadece sitemdeki virüsleri temizleyerek değil, henüz bilgisayarınıza girmemiş zararlıların bilgisayarına girmesini engelleyerek de korur. Keygen mevcuttur.

http://rapidshare.com/files/19117151...eygen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tansee iPod Transfer v5.0.0.0 TURK

ÇOK KÜÇÜK BOYUTLU BU PROGRAM iPODUNUZDAKİ ŞARKILARI WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMLİ BİLGİSAYARLARA TRANSFER ETMEK İÇİN KULLANMAKTADIR.

program iPod, iPod Photo, iPod mini, iPod shuffle, iPod nano ve iPod video ile tamamen uyumludur.


http://rapidshare.com/files/19117365...0.0.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

TeamViewer 4.0 Build 5518 TURK


TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19117579..._5518_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

TechSmith Camtasia Studio 6.0.1 Build 782 + Keygen TURK

Camtasia Studio, monitörde yaptıklarınızı video olarak kaydeden güzel bir yazılım. Örneğin bir programın kullanımı hakkında prezentasyon hazırlamanız gerekiyor, bu program ile bilgisayarınızda yaptıklarınızı video olarak kaydedip dilediğiniz gibi (web, cd) yayınlayabilirsiniz


http://rapidshare.com/files/19118770...gen _TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

UltraCompare Professional 6.00.3.1002 Portable TURK

Dosyalar ve klasörler arasındaki farklılıkları izlemeye yarayan, kıyaslama ve birleştirme programıdır. Program sayesinde dosya, klasör, dizin, ZIP arşivler arasındaki farklılıkları tespit edebilirsiniz. Dosya kıyaslama özelliğiyle, dosyalar içindeki farklı bölümleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Aynı dosyayı iki ayrı pencere içinde açıp, dosya içeriğini kolay bir şekilde kıyaslatabilirsiniz. Bu sayede dosyaların içinde bulunan farklı kısımları ortaya çıkartabilirsiniz. Dosya içeriklerini tek tek elle kontrol etmek biraz zordur. Eğer dosya içeriği genişse işiniz hepten zorlaşır. Program sayesinde işinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Kıyaslanan dosya içeriği farklı renklerde vurgulandığı için hedefe daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz...

Programın klasör kıyaslama desteği sayesinde yerel ya da ağ sürücünüzde bulunan klasörleri de kıyaslayabilirsiniz. Program ayrıca yine aynı üreticinin UltraEdit-32 ve UEStudio programıyla da bütünleşik çalışabilir. (Bunların etkin olabilmesi için bilgisayarınızda kurulu olması lazım) Programcılar açısından da yazmış oldukları kodları ya da düzenledikleri çalışmayı daha kolay bir şekilde kıyaslayabilirler. Ayrıca değiştirmek istedikleri yerleri de daha hızlı bulabilirler. Program sayesinde uzak dosyaları da kıyaslayabilirsiniz. Bir FTP/SFTP yoluyla dosyaları kıyaslayıp/birleştirip, daha sonra bu dosyaları geri yükleyebilirsiniz. 'Mode' bölümünden dosyaları text (metin), 3 pencerede metin, ikili (binary) ve klasör olarak açabilirsiniz. Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


http://rapidshare.com/files/19119016...le__TU RK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

UltraSurf v9.2 TURK

Bu ufak yazılım ile Telekom tarafından girilmesi engellenen tüm sitelere (youtube v.s), sosyal ağlara, yazılımlarla veya admistrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına ve Milli Eğitim Bakanlığının sağladığı internet bağlantısı üzerinden girilemeyen her internet sitesine kolaylıkla ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Ayrıca yazılım şifreleme özelliği sayesinde büyük ölçüde güvenliğinizi sağlıyor ve kullanım sonrasında çerezleri (cookie) silebilmeniz için size seçenek sunuyor.


http://rapidshare.com/files/19119210..._v9.2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Uninstall Tool 2.7.1 build 4930 TURK

Bilgisayarınıza yüklediğiniz ama silmek isteyipte silemediğiniz yazılımları veya güncellemeleri Uninstall Tool ile sisteminizden kolaylıkla kaldırabilirsiniz.Sisteminizde yüklü olan yazılımları Uninstall Tool bunları saniyeler içinde bularak size gösterir. Aynı şekilde yükül olan güncellemeleride gösterme özelliği var.

Yazılımın Bazı Önemli Özellikleri;

* Yaptığı aramalarda çıkan sonuçları kategoriler halinde toplar.
* Kurulu olan programlar hakkında bilgileri gösterebilme.
* Kaldırılmak istenen yazılım hakkında bilgi verebilme.
* Sizin göremediğiniz gizli dosyaları bulup gösterebilme.

Eklenen yeni özellikler:

* Sistem başlangıcında çalışma yapısı güncellendi
* Son zamanlarda kullanılan programları listelemede uygulamalar genişletildi


http://rapidshare.com/files/19119429...4930__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

USB Over Network 3.6.4 TURK

İyice yaygınlaşan usb bellekler için düşünülmüş bir program. Program sayesinde, usb belleğinizi yerel ağ üzerindeki diğer kullanıcıların görmesini sağlayabiliyorsunuz. Ancak görmek isteyen her bilgisayarda bu yazılımın yüklü olması gerekli. Program tak-çalıştır tüm aygıtlarla uyumludur.


http://rapidshare.com/files/19119713...3.6.4_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Video DVD Maker PRO 3.9.0.23 TURK

Video DVD Maker NERO gibi gelişmiş ISO biçimindeki imaj dosyalarını da CD’ye kopyalayabilme özelliği vardır. Kullanışlı ve hızlı olmasıda güzel özelliklerinden biridir.

Program ;

* CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL sürücülerini destekliyor
* CD/DVD (CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL, HD-DVD, Blu-Ray,gibi sürücülerini de tanıyor.
* wav, .mp3, ogg, .mid, wma, aac, .mp4, m4a, xm, mod, s3m, it, mtm, mo3 biçimindeki verileri kaydedebiliyor
* AVI, DivX, XviD, MP4, MPG, WMV, ASF, MOV biçimindeki görüntüleri ve ayrıca web kamerasından yakaladığınız bile Dvd video olarak kaydedebiliyor
* (Resim)imaj dosyalarını da CD’ye yazabiliyor.


http://rapidshare.com/files/19120071....0.23_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ViPNet Safe Disk v3.0 (5.2505) TURK

'ViPNet Safe Disk' önemli dosyalarınızı emniyetle şifreleyerek onu hard diskinize depolayabilir.Şifreleme sürecini kullanıcıya gözükmez çünkü program şifrelenen veriye erişebilmek için bir çekirdek sürücüsünü kullanır.Program "My Computer"(bilgisayarım) içinde gözüken asıl driverları oluşturur.Her driver kullanılan parolayı girdikten sonra kendi içinde erişilebilir haldedir.
Uygulamanın ana pencerisindeki tek bir tıkla bütün önemli driverları ayırır.İki özel çalışma biçimi vardır;"Danger mode"(tehlike biçimi) ve "Extreme Danger Mode"(büyük tehlike biçimi)."Extreme Danger Mode"da 'Destroy'(yok et) tuşuyla asıl driverları ve verileri silebilirsiniz.Bilgisayarınız hemen kapanacaktır ve bütün verileriniz tamamen kaybolacaktır."Extreme Danger Mode" ı kullanmayı seçerken dikkatli olmalısınız çünkü eğer bu seçeneği uygularsanız verileriniz bir daha geri gelmemek üzere sisteminizden kaldırılacaktır.
Her driver sabit diskinizde bir dosyada programın içerini tutar.Veriyi depolayan dosyalar ya AES ya da GOST şifreleme algoritmalarını kullanmak için şifrelenir.Asıl driver boyutu sadece sabit diskinizin boş alanında sınırlandırır.
Programı seçmek için olumlu yönü; İşinize yaramayan driverları otomatik olarak ayırarak size yardımcı olur. Özetle; ViPNet Safe Disk özellikle güvenliğine azami önem verenler için tasarlanmış bir programdır ve turkprogram.com ayrıcalığı ile sizlerin hizmetinize sunulmuştur.


http://rapidshare.com/files/19120401...2505__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Vista Codec Package 5.1.0 Final TURK

Vista Codec Package, adından da anlaşılabileceği üzere, Windows Vista işletim sistemi için özel olarak hazırlanmış bir ses-video çözücü paketidir. Çözücüler, bilgisayar ortamında farklı dosya biçimlerine sahip olan ses ve video dosyalarının oynatılabilmesi için gerekli olan ek sistem dosyalarıdır. Microsoft tarafından Windows Vista işletim sisteminin yayınlanması ile çözücü paketlerine sahip olan birçok yazılım üreticisi, çözücü paketlerini Vista ile uyumlu hale getirmek durumunda kalmıştır. Bu yazılım ise temel yapılandırmasını Windows Vista işletim sisteminde gereksinim duyulan ses ve video çözücülerini baz alarak oluşturduğundan Vista için özelleştirilmiş olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Windows Vista işletim sistemini kullanmaya başlayanlar bu çözücü paketini sistemlerine yükleyerek hiçbir sıkıntı yaşamadan tüm ses ve video dosyalarını çalıştırabilirler. Çözücü paketinin içerisinde herhangi bir medya oynatıcı bulunmamaktadır. Paketin asıl işlevi sisteminizde kurulu olan medya oynatıcı yazılımları ile (örneğin; Windows Media Player) sorun yaşamadan tüm medya dosyalarını oynatabilmektir. En çok kullanılmakta olan ses ve video biçimlerini başka hiçbir çözücü paketine gereksinim duymadan açabilmenizi sağlayan yazılımın en önemli özelliklerinden birisi de tümüyle ücretsiz biçimde sunulmasıdır. Yazılımın kapsamındaki bileşenler aşağıda ayrıntılı biçimde sunulacaktır.

Yazılımın Sahip Olduğu Çözücüler, Filtreler ve Diğer Araçlar
• AC3filter
• Dscaler
• FFDshow
• Gabest Bileşenleri
• Haali
• Quick Time
• Real Media
• DirectShow_Enum
• Hızlandırma Araçları
• Softella_FM
• Gspot
• XViD

Önemli Uyarı : Yazılımın üreticisi tarafından yapılan uyarıya göre; yazılımını herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmeniz için, sisteminize yüklemeden önce, daha önce sisteminize kurduğunuz diğer çözücü paketlerini kaldırmanız gerekmektedir.

Not : Vista Codec Package yazılımı yalnızca 32bit desteği vermektedir.


http://rapidshare.com/files/19120886...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Vistanita Duplicate Finder 3.5.3 TURK

Vistanita Duplicate Finder Bilgisayarınızda sakladığınız dosyaları zaman zaman adlarını değiştirerek başka klasörlere ya da disk bölümlerine kopyaladığınız olmuştur. Bu tarz durumlarda birebir aynı olan fakat isimleri farklı olan dosyaları bulup birer tanesini silmek istediğinizde tüm dizinlerinizi altüst etmek yerine tek bir yazılımla aynı dosyaları listelemek elinizde. Programı kurduktan sonra sisteminizi tarayıp aradığınız bir dosyanın herhangi bir isimde başka kopyaları olup olmadığını tek tıklamayla bulabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19126469...3.5.3_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Visual Watermark 2.9.12 + Keygen TURK

Visual Watermark resimlerinizi korumak ve çalınmasını önlemek için geliştirilmiş bir filigranlama aracıdır. Dijital resimlerinizin üzerine sizin çektiğini gösterecek şekilde isminizi veya şirketinizin logosunu koyabilirsiniz. Böylece sizin adınız olmadan resmin kullanılmasını önlemiş olursunuz. Dakikada 100 dijital fotoğrafı damgalayabilen bu program ile resimleriniz artık güvende. Kullanımı son derece kolaydır ve tüm dijital resim formatlarını destekler. Keygen mevcuttur.

http://rapidshare.com/files/19126748...eygen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

VLC media player 1.0.0 Beta TURK

player 1.0.0 Beta çıktı.VLC media player 0.9.8 ile birlikte epey değişiklik geliyor. VLC media player'ın en büyük özelliklerinden birisi ekstra kod çözücü yüklemeden kendi yapısındaki kod çözücüler ile farklı dosya formatlarını oynatabilme özelliğiydi. Yeni versiyonda, desteklenen dosya formatları daha da artırılmış. Örneğin artık M2TS, Dirac, Atrac3, H.264 PAFF, APE audio, RealVideo, VC-3, Fraps dosyalarına destek var. Bu yeni desteklerin ve iyileştirmelerin çoğu FFmpeg projesinden dolayı.

Sadece dosya formatında değil, arabirimde de değişiklikler var. VLC media player'ın tasarımı değişmiş ve bunlara ek olarak:

Ayarlar ve fiyaloglar daha basit hale getirilmiş
Tam ekran oynatım yaparken sağ alt köşeye yerleşen kontrolcü
Albüm kapağı görüntüleme desteği
Medya kütüphanesi entegrasyonu
Youtube, Dialymotion, Google Video ve benzer servislerin URL'sini kullanarak doğrudan VLC media player'da oynatmak mümkün.
Alt yazı konusunda da iyileştirmeler var. Artık alt yazı dosyasını sürükle-bırak yöntemi ile oynayan videoya alt yazı entegre edebiliyorsunuz.
Kısacası, VlC media player ile bir çok yenilik ve iyileştirme geliyor. Bu yüzden, hemen indirmenizi ve daha önce bu yazılımı denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririz. (VLC media player'ın popülaritesi için şöyle birşey diyebiliriz: Yeni versiyon, saniyede ortalama 7 defa indiriliyor)


http://rapidshare.com/files/19127327..._Beta_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

VueScan 8.5.01 Professional Edition TURK

VueScan Professional Edition, dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmeti verenler ve şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. VueScan, en yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere de sahiptir. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir. Tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

VueScan gelişmiş tarama seçeneklerine, güçlü özelliklere, renk canlılığını ve en iyi renk dengesini sağlama yeteneklerine sahiptir. 700'den fazla tarayıcıyı ve 209 ayrı dijital kameranın RAW dosya biçimini desteklemektedir. Eğer elinizde bir tarayıcı var ve siz bunu sürücüsü olmadığı için kullanamıyorsanız VueScan ile bu artık bir engel değil!


http://rapidshare.com/files/19127968...ition_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Watermark Master v2.2.10 Final TURK

Program for protection of videos and pictures by means of putting visual watermarks.
With the help of Watermark Master you can protect your videos and pictures by putting visual watermarks on every single video frame or image. At that you can process hundreds of files by one click, create watermarks of different types (text, subtitles, image, video, animated GIF), apply various effects, for example, make watermarks move along the frame or smoothly appear and disappear, etc.

Watermark Master can be used for batch video montage - it enables to insert a video scene (or graphic file) into any desired quantity of video clips by one click!

Besides, Watermark Master can be used for creation thumbnails, video montage, extraction of video scenes, split video into parts, putting an audio file onto existing audio stream, conversion of videos from one format to another...


http://rapidshare.com/files/19128509...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WebcamMax v5.1.0.6 TURK

WebcamMax programı web kameranızdan görüntü alabilen, üzerine efektler ekleyebilen, video kayıt yapabilen, resim kaydedebilen ve msn benzeri mesajlaşma programlarında görüntülü konuşma yaparken kullanılabilen bir yazılımdır.

Ayrıntılı Özellikleri:
# Web kamera desteği
# Resim görüntüleyebilme
# Video dosyalarını oynatma özelliği ile sahte web kamera uygulaması olma özelliği
# Videolara ve web kamera görüntüsü üzerine anlık efekt ekleyebilme
# Video ve resim olarak görüntü kayıt edebilme
# Üretici sitesinden indirilebilen 1500 den fazla efekt

Yeni Eklenen Özellikler:
# Resimleri slayt gösteri olarak gösterebilme
# Slayt gösterisini tekrarlama özelliği
# Video ekranında çizim yapabilme
# aplama desteği
# Kamera görüntüsünü yakınlaştırıp uzaklaştırabilme
# Yeni efekt oluşturebilme özelliği geliştirilmiş
# Yeni efektler eklenmiş

Desteklenen mesajlaşma programları:
ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo Messenger, ANYwebcam, Stickam.


http://rapidshare.com/files/19128760...1.0.6_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Winamp 5_55 build 2345 TÜRKÇE TURK

With Winamp Pro, you can rip all your favorite music CDs into the industr leading MP3 format. When all your songs are encoded in MP3, it provides you the freedom to play them in all MP3 capable hardware and software media players. Your ripping doesn't end with the MP3 format, you'll also have the ability to rip into aacPlus, AAC, MP3, and WMA! Another bonus to Winamp Pro is the ability to rip HE-AAC at >128k bitrate!

En iyi müzik player olan Winamp bu son sürümüyle tüm hatalardan temizlenerek mükemmel hale getirilmiş.İnternetten müzik dinleyebişme,hızlı cd yakma teknolojisi ve daha birçok yeni özelliğiyle göz dolduruyor.Bu pakette ayrıca Album List,DFX audio Anchancer,Winamp PowerPlayer ve en iyi themelerden biri olan MMD3 bulunmakta...


http://rapidshare.com/files/19148709...eRK_E_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WinASO Registry Optimizer 4.2 TURK

WinASO Registry Optimizer bir kayıt defteri düzenleme ve iyileştirme yazılımıdır. Windows işletim sistemindeki tüm veri giriş-çıkışlarının kayıtlarının yer aldığı "Kayıt Defteri Düzenleyicisi" bilgisayar kullanımı sırasında oluşan çeşitli sorunlardan dolayı eski kararlı yapısını kaybedebilmektedir. Bu kararlı yapının kaybolması da sistem performansının düşmesine, hatta çeşitli zamanlarda (özellikle de bilgisayarın açılışında) sistemin hata iletileri vermesine neden olmaktadır.

Bu yazılım kayıt defterindeki bozulan anahtarları bularak bunların eski hallerine gelmesini sağlamakta ve zamanla biriken gereksiz kayıt defteri girdilerini silebilmektedir. Peki bu gereksiz girdiler nasıl oluşmaktadır? Bilindiği üzere Windows işletim sistemine zamanla kullanıcılar yeni yazılımlar yüklemekte ve bu yazılımları belli bir zaman sonra sistemlerinden kaldırabilmektedir. Sistemden kaldırılan bir yazılımında normal şartlar altında kayıt defterindeki girdileri kalmaktadır. Her yazılımın yükleme-kaldırma işleminden sonra kayıt defteri biraz daha fazla gereksiz girdi ile şişmektedir. Bu şişme de haliyle bir performans kaybına yol açmaktadır. İşte WinASO Registry Optimizer yazılımı bu gereksiz girdileri bularak silebilmektedir.

Yazılımın Kayıt Defterinden Temizleyebildiği Alanlar
# Sistemden kaldırıldığı halde "Program Ekle veya Kaldır" alanında kalan veriler
# Yardımcı tarayıcı uygulamaları
# Yapılandırma dosyaları
# Elle denetleme alanları
# Derinlemesine kayıt defteri taraması
# Aygıt sürücüleri
# Dosya uzantıları
# Yardım ve kaynak verileri
# Tarihçe listeleri
# Geçersiz ActiveX verileri
# Geçersiz dosya yolları
# Kayıt defteri bütünlüğü
# Paylaşılan DLL dosyaları
# Yazılım alanları
# Windows hizmetleri
# Sanal sürücüler
# Windows fontları
# Yazılım kısayolları
# Kendiliğinden başlangıç uygulamaları


http://rapidshare.com/files/19149313...r_4.2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wing IDE Professional 2.1.4 + Crack TURK

Python programlama dilinde yazılım geliştirmek için kullanılan bir geliştirme ortamı (IDE ). Crack mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19150032...Crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WinMount 3.2.0120 + Crack TURK

Winmount sıkıştırılmış arşivleri ve kalıp dosyalarını sanal sürücüler haline getirmek ve kontrol etmek için geliştirilmiş güçlü bir windows aracı. Program MOU (yeni bir dosya türü), RAR, ZIP, ISO gibi kalıp dosyalarını sanal sürücü haline getirebiliyor. Böylece dosyanızı herhangi bir diske yazmaya ya da arşiv içinden çıkarmaya gerek duymadan direk içindeki dosyaları kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Böylece zamandan ve disk alanında azımsanmayacak bir tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Örneğin oluşturduğunuz herhangi bir ZIP dosyasını yeni açacağınız bir sanal sürücüye disk olarak yerleştirebilirsiniz. Yerleştirdikten sonra işletim sisteminiz bunu yeni bir donanım olarak algılayıp disk sürücüsüne bir harf verdikten sonra dosyanızın içindekileri kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

WinMount ayrıca, sıkıştırma, arşivden çıkarma ve gözatma-gezinme gibi standart özelliklere de sahip.

WinMount diğer sanal sürücü uygulamalarının da yaptığı işi rahatlıkla yapabiliyor; ISO, BIN, CCD, BWT, MDS/MDF, NRG, IMG, ISZ gibi formatları da destekliyor. Ek olarak WinMount programının VHD ve Microsoft'un WIM, WMT, FLAC, APE, WV biçimlerini de tanıyıp direkt olarak kullanabildiğini belirtmemiz gerekiyor.


http://rapidshare.com/files/19150254...Crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WinZip 12.0 + Keygen TURK

Windows ZIP yardımcı dosya programlarının en popüleri ve orjinalidir. Sihirbaz/klasik arayüzler hem ilk zaman hem tecrübeli kullanıcıları için uygundur. WinZip ile hızlı ve kolayca dosyaları, tüm dosya ağaçlarını yer kazanmak, e-posta yollama zamanını kısaltmak için ve de hassas dokümanlarınızı şifreleyip, şifresini çözmek için sıkıştırıp açabilirsiniz. Özellikleri bakımından, Windows Explorer ile sıkı entegrasyonunu, birçok internet dosya formatı desteğini, tek tuş ile zipleme ve e-postalamayı içerir.

WinZip 12 JPEG sıkıştırmak, dijital kameradan dosyaları direk olarak ZIP'lemek, geliştirilmiş bir thumbnail görüntüsü, imaj göstericisinde bir yapılanma, LZMA sıkıştırma metodu desteği, özelleştirilebilir şifre poliçeleri, daha fazla şifreleme seçenekleri ve diğer yeni özellikleri için yeni vasıflar eklemiştir. Not: WinZip şimdi Google Araç çubuğu ve Google Masaüstü Araştırıcısı ile paketlenmiştir. Bu bileşenlerin kurulması seçime bağlıdır. Keygen mevcuttur.

http://rapidshare.com/files/19150665...eygen_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WonderBit Life Photo Maker Pro 1.2 TURK

Fotoğraflarınıza su, kar, yağmur efekti ekleyin ve onları gerçekçi ve güzel animasyon sahnelerine dönüştürün. Şelale, su şırıltısı, kuş sesleri veya sevdiğiniz diğer sesleri resimlerinize ekleyin. LifePhotoMaker'ın kullanıcı arayüzü çok sezgisel ve kolay kullanımlı olup çocuklarınızın ve dedenizin problemsiz kullanabileceği kolaylıktadır. Kreasyonlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak için resim, ekrankoruyucu veya video şeklinde değişik formatlarda kayıt yapabilirsiniz.http://rapidshare.com/files/19151219...o_1.2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xara Xtreme Pro 4.0.1.5601 + Patch TURK

Xara Xtreme Pro kullanışlı bir grafik tasarım ve işleme yazılımıdır. Grafik dosya biçimlerinin yanısıra PDF, TIFF gibi endüstriyel grafik standardlarını da tanıyan çok yönlü bir programdır. Patch mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19152763...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/19152881...TURK.part2.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------


Xilisoft DVD Creator 3.0.39.0116 TURK

Xilisoft DVD Creator 3.0.36.0314 programi ile DVD filmlerinizi duzenliyebilir kesip kisaltabilirsiniz. Videolarinizi farkli uzantilara cevirip kaydedebilirsiniz. AVI, DivX, MPEG, M2V, MPG, DAT, VOB formatlarini DVD formatina cevirebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19154908....0116_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft DVD Ripper Platinum v5.0.47.0105 Full TURK


Xilisoft DVD Ripper Platinum ile DVD Filmlerinizi VCD, DivX, MPEG, AVI formatlarina dönüstürebilirsiniz. Programla videolariniz dönüstürüken resim ve sesler çok kaliteli bir sekilde çeviriliyor, herhangi bir bozulma veya resimde buzlanma olmuyor

http://rapidshare.com/files/19155595...ull_TUR K.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft DVD To DivX Converter v5.0.47 Build 1225 TURK

Xilisoft DVD to Divx çevirici, DVD formatındaki videolarınızı Divx video (AVI) formatına çevirmenize yardımcı olan kullanımı kolay ve güçlü bir DVD sıkıştırma programıdır. Diğer çeviricilerle karşılaştırıldığında Xilisoft Çevirici özelleştirilebilir daha çok özelliğe sahiptir. Örneğin, istediğiniz altyazı ve sesi seçebildiğiniz gibi, DVD lerinizi istenen dosya boyutuna da sığdırabilirsiniz. Tüm bölgelerdeki DVD ler için kullanılabilir.


http://rapidshare.com/files/19155994...225_ TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft ISO Maker 1.0.18 Build-1226 TURK

Fast rip and convert CD/DVD to ISO files to ease your DVD backup on computer. " Edit by Brothersoft: Xilisoft ISO Maker offers the easiest way to rip CD/DVD to ISO image file for backing up on computer, portable hard disk or other storage medium. No matter your disc is data CD/DVD or video/audio DVD, the smart ISO maker can easily rip it to ISO image file. Xilisoft ISO Maker is the best tool to rip DVD and save as ISO image, and back up DVD on hard disk. Besides, the ISO maker provides other useful features as below:http://rapidshare.com/files/19156271...1226__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft Video Converter Ultimate v5.1.20.0121 TURK

En iyi/kapsamlı video ve ses formatı dönüştürücü . Xilisoft Video Converter Ultimate 5, tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır. Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabilir.

Program yüksek kalitede video çeviri özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program sayesinde dönüştürerek uyumlu taşınabilir aygıtlarınıza (mobile telefon, İpod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.

Xilisoft Video Converter Ultimate 5; AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, FLV, 3GP, PSP MPEG-4, iPod MPEG-4, RM, H.264/AVC, 3GP, CD, MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG, AC3 vb. formatları desteklemektedir. AVI MPEG, Audio, PSP video, 3GP video, WMV, Zune video, FLV video, Apple TV video, iPhone video dönüşüm işlemlerini sorunsuz ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Yeni versiyonda dönüştürme yapmanın yanında dosya kesme ve parçalara ayırma, birleştirme,yakınlaştırma, kırpma, metin ve resim fligranı ekleme, efekt verme işlemlerinide yapabilmektedir.


http://rapidshare.com/files/19156817...121_TUR K.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft Video Cutter 1.0.31.0905 + Keygen TURK

Xilisoft Video Cutter, video üzerinden seçtiğiniz bölümü kolayca kesmenize yaramaktadır. Videoyu kesin, istemediğiniz kısmı ayırın ve bu kadar. İş bitti… Kolaylıkla başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlamanızı, seçtiğiniz kısmın görünümünü oldukça basit bir arayüzde sizlerin önüne süren program aynı zamanda VCD, AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, ASF gibi tüm popüler video biçimlerini de tanımakta. Keygen mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19157165...gen_TURK.ra r

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft Video Editor v1.0.32.1226 Multilingual TURK

Xilisoft Video Editor, video düzenleme konusunda en büyük yardımcınız olacak. Videolarınızı düzenleyebilmek için birçok aracı içerisinde barındırır;

Video birleştirici; Bu araç sayesinde birden fazla videoyu tek bir video haline getirebilir, tüm videolarınızı tek dosya halinde saklama ve paylaşma imkanı bulursunuz. Ayrıca konu bütünlüğü olan fakat ayrı parçalar halinde olan iki videoyu da birleştirerek tek video haline getirebilirsiniz.
Video bölücü; Video bölme aracı sayesinde videoda istemediğiniz bölümleri videodan çıkarabilir veya da videoyu ikiye bölerek ayrı iki parça haline getirebilirsiniz.
Video kesici; En çok işimize yarayabilecek olan araçlardan birisi video kesme aracıdır. Bu araç sayesinde videonuzun istediğiniz yerlerini kesebilirsiniz. Bu özellik sayesinde video içerisinde istemediğiniz, reklam olabilen birkaç saniyelik bölümler için tüm videoyu da heba etmemiş olacaksınız.


* Kullanımı son derece kolay olan bu program sayesinde artık videolarınız üzerinde her türlü düzenlemeye rahatça gidebileceksiniz


http://rapidshare.com/files/19157559...ual_TU RK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------


Yeni Keyler KAS ve KIV - 9 Ocak TURK

Kaspersky Internet Security 2009 All Features:

Essential Protection:
* Protects from viruses, Trojans and worms
* Blocks spyware and adware
* Scans files in real time (on access) and on demand
* Scans email messages (regardless of email client)
* Scans Internet traffic (regardless of browser)
* Protects instant messengers (ICQ, MSN)
* Provides proactive protection from unknown threats
* Scans Java and Visual Basic scripts

http://rapidshare.com/files/19158748..._Ocak_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------


Zortam Mp3 Media Studio v8.80 TURK

Zortam Mp3 Media Studio, içinde birçok özellik barındıran bir MP3 yazılımıdır. Kendinize bir MP3 arşivimi oluşturmak istiyorsunuz? Eğer cevabınız evetse bu program tam size göre. Çünkü program sayesinde mp3`lerinizi şarkıcı adına göre, albüm adına göre gruplayabilirsiniz. CD Ripper özeliği sayesinde internetten albüm kapağını, MP3`lerin orijinal adlarını indirebilirsiniz.

Özellikleri:

ID3 Etiketleri düzenler.

MP3?leri CD`ye yazdırabilir.

WAV/MP3 ve MP3/WAV arası dönüştürme yapabilirsiniz.

MP3`lerin ses seviyesini normalleştirebilir ve değiştirebilirsiniz.

İnternetten şarkı sözlerini bulabilirsiziniz.

Çalma listesi düzenleyebilirsiniz.

ID3 etiketlere şarkı sözü ve resim ekleyebilirsiniz.

MP3`lere karaoke ekleyebilirsiniz.

MP3 kütüphanesi oluşturmak için çok ideal.

Müziklerinizi oynatabilir ve arattırabiliriniz.


http://rapidshare.com/files/19160440...v8.80_TURK.rar

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
18 Eylül 2009 (Cuma) 22:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 
1st Mass Mailer v5.0 TURK

1st Mass Mailer ile toplu mail gönderebilirsiniz. Bu programla mail listenizi oluşturup yönetebilirsiniz. Kolayca gerekli boşlukları doldurarak mail bilgilerini oluşturup üyelere toplu mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlarınızı ister text ister HTML formatında seçebiliyorsunuz. Keygen mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19633099..._v5.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

µTorrent_1.8.2_Build_14458_Stable

Güçlü, hızlı ve küçük boyutlu bir BitTorrent istemcisi olan uTorrent, gelişmiş istemcilerin sağladığı özellikleri; daha az işlemci, bellek ve sabit disk alanı kullanarak sunabilmektedir. Video, müzik, oyun gibi internet ortamında yer alan dosyaları innDirmenize yarayan bu program oldukça kullanışlıdır.

Yazılımın Genel Özellikleri
# Basit arayüz, kolay kullanım
# Ufak boyutlu dosya
# Birden fazla sitede .torrent dosya arayabilme
# Yüklenecek dosyaları sıralama
# Yükleme hızı ayarlayabilme
# Öncelikli yükleme özelliği
# Birde fazla kişiden aynı anda dosya innDirme
# Yüklenen dosyaları arşivleme
# RSS ile arama ve yükleme
# İnnDirme adresinden direkt yükleme
# Çevrimiçi olarak programı güncelleştirme
# Otomatik ve kolay kurulum, kullanılmayacağı zaman kolaylıkla programı kaldırabilme
# Reklamsız
# Yüklenen dosyaya ait geniş içerikli yükleme bilgi görüntüleme
# Türkçe dil desteği
# Düzenlenebilir bant genişliği paylaşımı
# Trackerless desteği
# UPnP desteği (Sadece Windows XP'de)
# 6 Mb'den düşük bellek kullanımı


http://rapidshare.com/files/19578760...458_Stable.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Acronis True Image Echo 9.7 Build 8206 Enterprise Server TURK

Ağınızdaki tüm sunucular için merkezi yedekleme ve disaster recovery çözümü. Acronis True Image Echo Enterprise Server ile artık Linux ve Windows sunucularınızın imajlarını merkezi bir noktadan yönetebilirisiniz. Disk imajı dosyası, işletim sistemi, programlar, veri tabanları, yapılandırma dosyaları, öncelik hakları, güncellemeler, güvenlik yamaları ve bunlara benzer diğer tüm sunucu disk verilerinizi içerir. Çok tehlikeli bir hatadan sonra, komple sunucu sürücü içeriklerini bilinen, çalışan mevkiye yeniden yükleyebilir ya da basitçe kaybolmuş ya da virüslü dosyaları ve klasörleri değiştirebilirsiniz.

Özel Acronis Drive Snapshot teknoloji temeline dayanarak, Acronis True Image Echo Enterprise Server sunucu işlemlerini kesmeden ya da sunucuyu kapatmadan online sunucu disk imajı yaratır.

Acronis True Image Echo Enterprise Server, sunucularınızın merkezi ve uzaktan yönetimini kolaylaştırmak için bazı modüller ile birlikte gelir. Bunlar:
Acronis True Image Management Console
Acronis True Image Agent for Windows
Acronis Backup Server
Acronis Group Server
Acronis True Image Agent for Linux

En hızlı geri alım

Acronis True Image Echo Enterprise Server ağınızdaki workstation ve sunucuların çalışmama süresini çarpıcı bir şekilde azaltır. Geleneksel dosya-dosya yedekleme çözümlerinin aksine Acronis True Image Echo Enterprise Server disk imajlama yaklaşımı size, yazılımların yeniden yerleştirilmesi ve yapılandırılması için zaman kaybetmeden sunucunun kurtarılmasını sağlar.


Hızlı yatırım getirisi

Sunucunuzun çalışmadığı size her saat için binlerce dolara mı mal oluyor? Acronis True Image Echo Enterprise Server, sunucunuzu dakikalar içinde kolay, hızlı ve de güvenilir şekilde orijinal durumuna getirerek ya da zarar görmüş ya da kaybolmuş dosyalarınızı ve klasörlerinizi yeniden yükleyerek IT maliyetlerini çarpıcı bir şekilde azaltır.

Disk klonlaması ve yeni disk ataması

Acronis True Image Echo Enterprise Server bir imajın birden fazla sunucu üzerine klonlanması için de kullanılabilir. Örneğin, bir firma bir çok sunucu satın aldı ve hepsi üzerinde aynı ortamın olması gerekiyor. Genelde, IT yöneticisi işletim sistemini ve bu sistem üzerindeki tüm programları yükler, ardından sistemleri bir kez yapılandırır. Acronis True Image Echo bu işlemi basitleştirir ve zamanı ilk sistemin disk imajını yaratmak için saklar. Bu imaj da birden fazla sunucuya atanabilir.

Eğer sunucunun sabit disk sürücüsünü yükseltmeniz gerekiyorsa, Acronis True Image Echo Enterprise Server, bir kaç basit mouse tıklamasıyla eski diskin tam bir kopyasını bölümlerin büyüklüğünü otomatik olarak yeni sabit diske denk gelecek şekilde ayarlayarak, yeni bir tane üzerine kopyalar.


Ürün Özellikleri:

Acronis True Image Management Console

Merkezi bir yönetim konsolu aracılığı ile ağınızda bulunan tüm bilgisayarlara, domain veya workgroup yapınıza bakmaksızın, tek bir noktadan ulaşılabilir. Bu konsol ile sunucu, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınıza yükleme ve yedekleme ile ilgili her türlü işlemi yapabilirsiniz. Acronis True Image Agent kurulumu yapabilir, Linux sunucular için Acronis True Image Agent kurulum paketleri hazırlayabilirsiniz. Yine bu yönetim konsolu ile agent yüklü Windows ve Linux bilgisayarlarda imaj alma ve geri yükleme işlemlerini yönetebilirsiniz.

Acronis True Image Agent for Linux

Acronis True Image Management Console aracılığı ile Linux temelli sistemlerin uzaktan yedeklenip, geri yükleme yapılabilmesi için Linux Sunuculara kurulması gerekli olan agent’tır.

Acronis Group Server

Acronis Group Server ile ağda bulunan bilgisayarları gruplayarak, bu gruplarda yedekleme işleminin yönetilmesini ve durumlarının izlenmesi sağlayabilirsiniz. Gruplanmış makinalara görevler atayabilir ve bu görevlerin sonucunu izleyebilirsiniz.

Acronis Backup Server

Acronis Backup Server ile kullanıcı veya bilgisayar bazlı imaj ve yedekleme politikaları oluşturabilirsiniz. Ağda bulunan ve storage device’ın takılı olduğu bir bilgisayar üzerine kurulduğunda, bu bilgisayara bağlı olan storage device’a saklanan yedekleme arşivlerini, administratorun oluşturduğu kurallar çerçevesinde otomatik olarak yönetir. Bu kurallar maksimum imaj sayısı, maksimum imaj büyüklüğü veya 6 aydan eski imajların silinmesi gibi seçenekleri içerebilir.
Yine Acronis Backup Server sayesinde imajları doğrudan storage device’lara alabilirsiniz. Acronis Backup Server yüklü olduğu makinadaki tape v.b. yedekleme ünitelerini tanır ve doğrudan bu cihazlara yedek alınmasını sağlar.

Acronis Remote Bootable Agent

Bu agent’ı yaratılmış olan bootable media veya RIS paketine ekleyerek, bootable media veya RIS sunucusundan boot etmiş olan bir bilgisayarı Acronis True Image Management Console ile yönetebilirsiniz. Böylece, sistem yöneticileri blade sunucularıda içeren unattended sistemleri uzak bir lokasyondan geri yükleme yapabilirler.

Backup ve Restore opsiyonlarının yönetilebilmesi

Yönetim konsolu aracılığı ile her bir bilgisayardaki yedek alma/ geri yükleme seçenekleri değiştirilebilirsiniz. Örneğin SQL Server yüklü bir makinada data capture yapılmadan önce SQL servislerini durdurabilir, capture işlemi bitdikten sonra ise tekrar başlatabilirsiniz. Başka bir makinada ise imaj alma işlemine başlamadan önce virüs taraması gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıdaki tüm bu bileşenlerle Acronis True Image Echo Enterprise Server aşağıdaki özellikleri sunar:
>Hemen hemen tüm olaylarda sistemi yeniden yüklemeden imaj yaratımı ve yeniden yüklenmesi
>Acronis True Image Echo Enterprise Server yalnızca içinde veri olan kısımların imajını alır böylece imajlar sadece bir kaç dakika içersinde yaratılır
>Acronis True Image Echo Enterprise Server IDE, SCSI, USB, FireWire, and PC Card (önceden PCMCIA) gibi birçok çeşit depolama aygıtını destekler
>Kapasitelerinin önemi olmadan tüm sabit diskler için destek
>İmaj saklanması ve de geri yüklemek için ağ bant sürücü desteği
>Tam ve artan yedeklemeler
>Temel ve dinamik disk imajlaması için destek
>Planlı ve periyodik imaj yaratımı
>Uzaktan imaj yaratımı
>Uzaktan imaj geri yüklenmesi
>Uzaktan imaj kontrolü
>Uzaktan yedek imaj yaratım planlama
>Uzak bilgisayarlar için grup görevlerinin planlaması
>SCSI bant desteği
>Komut-satırı modu desteği
>Logların görüntülenmesi
>İmaj yaratım periyodu için veri tabanları geçici çalışır.
>Otomatik ya da manuel sabit disk yüklemesi
>Bölüm yerleştirmesi ve ebatlandırılması
>FAT 16, FAT 32, NTFS, Linux Ext2/Ext3, ReiserFS, Reiser4, Linux Swap, JFS, XFS içeren tüm Windows ve Linux dosya sistemleri için destek; sektör-tabanlı diğer işletim sistemleri için de destek
>Kullanımı kolay Windows XP- tam mouse destekli arayüz gibi
>Ayrıntılı sihirbazlar en karmaşık işlemleri basitleştirir
>IT yöneticisinin disk imajının bir kopyasını saklayabileceği gizli bir bölüm (Acronis Secure Zone) yaratabilme yeteneği
>Uzaktan Acronis Secure Zone yönetimi
>Veri sıkıştırma seviyelerinin, imaj miktar ayırımının ve şifre korumasının kontrolü
>Disk sürücüsünü klonlama yeteneği, böylece çoklu sistemler tam olarak aynı temel disk sürücü konfigürasyonuna ve yazılımına sahip olur
>İmaj yaratı işleminde öncelik ayarlaması
>İmaj dosyasının büyüklüğünü azaltmak için imajlardan sayfalama/hibernate dosyaların hariç tutulması
>Geri yüklemeden önce bölüm/disk imaj doğruluğunun kontrolü
>Geri yüklemeden sonra bölüm/disk dosya sisteminin doğruluğunun kontrolü
>Yedekleme bittiğinde ya da eğer yedekleme hatalı olursa e-posta ya da Windows Popup bildirimi
>Bir sürücüden diğerine veri geçirme yeteneği
>Varolan bir sürücüyü alıp ve yeni bir sistem sürücüsü ya da veri sürücüsü olarak yeniden atamak üzere hazırlayabilir
>Tam bir diski, belirli bir bölümü, özel bir klasörü ya da özel bir dosyayı geri alabilme yeteneği
>Bir bölüm tipini, dosya sistemini, büyüklüğünü ve lokasyonunu geri alma esnasında değiştirme yeteneği
>Yüklenebilir bir disket ya da CD’yi sistem kurtarma diski olarak yaratma yeteneği
>Acronis True Image Enterprise Server bootable disketten veya CD’den işletim sistemi bağımsız çalışabilir
>Bart PE (Bart Preinstalled environment) için uyumlu ek içerirhttp://rapidshare.com/files/19637617...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/19639653...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/19651394...TURK.part3.rar
http://rapidshare.com/files/19658065...TURK.part4.rar
http://rapidshare.com/files/19658339...TURK.part5.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------

Acronis True Image Echo 9.7 Build 8206 Workstation for Windows TURK

Ağınızdaki tüm istemciler için merkezi yedekleme ve disaster recovery çözümü. Acronis True Image Echo Workstation ile artık Windows istemcilerinizin imajlarını merkezi bir noktadan yönetebilirisiniz. Disk imajı dosyası, işletim sistemi, programlar, veri tabanları, yapılandırma dosyaları, öncelik hakları, güncellemeler, güvenlik yamaları ve bunlara benzer diğer tüm istemci disk verilerinizi içerir. Çok tehlikeli bir hatadan sonra, komple istemci sürücü içeriklerini bilinen, çalışan mevkiye yeniden yükleyebilir ya da basitçe kaybolmuş ya da virüslü dosyaları ve klasörleri değiştirebilirsiniz.

Özel Acronis Drive Snapshot teknoloji temeline dayanarak, Acronis True Image Corporate Workstations istemciyi kapatmadan online istemci disk imajı yaratır.

Acronis True Image Corporate Workstations, istemcilerinizin merkezi ve uzaktan yönetimini kolaylaştırmak için bazı modüller ile birlikte gelir. Bunlar:
Acronis True Image Management Console
Acronis True Image Agent for Windows
Acronis Backup Server
Acronis Group Server

En hızlı geri alım

Acronis True Image Corporate Workstations ağınızdaki istemcilerin çalışmama süresini çarpıcı bir şekilde azaltır. Geleneksel dosya-dosya yedekleme çözümlerinin aksine Acronis True Image Corporate Workstations disk imajlama yaklaşımı size, yazılımların yeniden yerleştirilmesi ve yapılandırılması için zaman kaybetmeden sunucunun kurtarılmasını sağlar.


Hızlı yatırım getirisi

İstemcileriniz çalışmazsa elemanlarınızın çok büyük iş kaybı mı oluyor, satışlar mı kaçıyor? Acronis True Image Corporate Workstations, istemcinizi dakikalar içinde kolay, hızlı ve de güvenilir şekilde orijinal durumuna getirerek ya da zarar görmüş ya da kaybolmuş dosyalarınızı ve klasörlerinizi yeniden yükleyerek IT maliyetlerini çarpıcı bir şekilde azaltır.

Disk klonlaması ve yeni disk ataması

Acronis True Image Corporate Workstations bir imajın birden fazla istemci üzerine klonlanması için de kullanılabilir. Örneğin, bir firma bir çok istemci satın aldı ve hepsi üzerinde aynı ortamın olması gerekiyor. Genelde, IT yöneticisi işletim sistemini ve bu sistem üzerindeki tüm programları yükler, ardından sistemleri bir kez yapılandırır.Acronis True Image bu işlemi basitleştirir ve zamanı ilk sistemin disk imajını yaratmak için saklar. Bu imaj da birden fazla sunucuya atanabilir.

Eğer istemcinin sabit disk sürücüsünü yükseltmeniz gerekiyorsa, Acronis True Image Corporate Workstations, bir kaç basit mouse tıklamasıyla eski diskin tam bir kopyasını bölümlerin büyüklüğünü otomatik olarak yeni sabit diske denk gelecek şekilde ayarlayarak, yeni bir tane üzerine kopyalar.


Ürün Özellikleri:

Acronis True Image Management Console

Merkezi bir yönetim konsolu aracılığı ile ağınızda bulunan tüm bilgisayarlara, domain veya workgroup yapınıza bakmaksızın, tek bir noktadan ulaşılabilir. Bu konsol ile sunucu, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınıza yükleme ve yedekleme ile ilgili her türlü işlemi yapabilirsiniz. Acronis True Image Agent kurulumu yapabilirsiniz. Yine bu yönetim konsolu ile agent yüklü Windows bilgisayarlarda imaj alma ve geri yükleme işlemlerini yönetebilirsiniz.

Acronis True Image Agent for Windows

Acronis True Image Management Console aracılığı ile Windows temelli sistemlerin uzaktan yedeklenip, geri yükleme yapılabilmesi için istemcilere kurulması gerekli olan agent’tır.

Acronis Group Server

Acronis Group Server ile ağda bulunan bilgisayarları gruplayarak, bu gruplarda yedekleme işleminin yönetilmesini ve durumlarının izlenmesi sağlayabilirsiniz. Gruplanmış makinalara görevler atayabilir ve bu görevlerin sonucunu izleyebilirsiniz.

Acronis Backup Server

Acronis Backup Server ile kullanıcı veya bilgisayar bazlı imaj ve yedekleme politikaları oluşturabilirsiniz. Ağda bulunan ve storage device’ın takılı olduğu bir bilgisayar üzerine kurulduğunda, bu bilgisayara bağlı olan storage device’a saklanan yedekleme arşivlerini, administratorun oluşturduğu kurallar çerçevesinde otomatik olarak yönetir. Bu kurallar maksimum imaj sayısı, maksimum imaj büyüklüğü veya 6 aydan eski imajların silinmesi gibi seçenekleri içerebilir.
Yine Acronis Backup Server sayesinde imajları doğrudan storage device’lara alabilirsiniz. Acronis Backup Server yüklü olduğu makinadaki tape v.b. yedekleme ünitelerini tanır ve doğrudan bu cihazlara yedek alınmasını sağlar.

Acronis Remote Bootable Agent

Bu agent’ı yaratılmış olan bootable media veya RIS paketine ekleyerek, bootable media veya RIS sunucusundan boot etmiş olan bir bilgisayarı Acronis True Image Management Console ile yönetebilirsiniz. Böylece, sistem yöneticileri blade sunucularıda içeren unattended sistemleri uzak bir lokasyondan geri yükleme yapabilirler.
Yukarıdaki tüm bu bileşenlerle Acronis True Image Echo Workstation aşağıdaki özellikleri sunar:

>Hemen hemen tüm olaylarda sistemi yeniden yüklemeden imaj yaratımı ve yeniden yüklenmesi
>Acronis True Image Corporate Workstations yalnızca içinde veri olan kısımların imajını alır böylece imajlar sadece bir kaç dakika içersinde yaratılır
>True Image Corporate Workstations IDE, SCSI, USB, FireWire, and PC Card (önceden PCMCIA) gibi birçok çeşit depolama aygıtını destekler
>Kapasitelerinin önemi olmadan tüm sabit diskler için destek
>İmaj saklanması ve de geri yüklemek için ağ bant sürücü desteği
>Tam ve artan yedeklemeler
>Temel ve dinamik disk imajlaması için destek
>Planlı ve periyodik imaj yaratımı
>Uzaktan imaj yaratımı
>Uzaktan imaj geri yüklenmesi
>Uzaktan imaj kontrolü
>Uzaktan yedek imaj yaratım planlama
>Uzak bilgisayarlar için grup görevlerinin planlaması
>SCSI bant desteği
>Komut-satırı modu desteği
>Logların görüntülenmesi
>İmaj yaratım periyodu için veri tabanları geçici çalışır.
>Otomatik ya da manuel sabit disk yüklemesi
>Bölüm yerleştirmesi ve ebatlandırılması
>FAT 16, FAT 32, NTFS, Linux Ext2/Ext3, ReiserFS, Reiser4, Linux Swap, JFS, XFS içeren tüm Windows ve Linux dosya sistemleri için destek; sektör-tabanlı diğer işletim sistemleri için de destek
>Kullanımı kolay Windows XP- tam mouse destekli arayüz gibi
>Ayrıntılı sihirbazlar en karmaşık işlemleri basitleştirir
>IT yöneticisinin disk imajının bir kopyasını saklayabileceği gizli bir bölüm (Acronis Secure Zone) yaratabilme yeteneği
>Uzaktan Acronis Secure Zone yönetimi
>Veri sıkıştırma seviyelerinin, imaj miktar ayırımının ve şifre korumasının kontrolü
>Disk sürücüsünü klonlama yeteneği, böylece çoklu sistemler tam olarak aynı temel disk sürücü konfigürasyonuna ve yazılımına sahip olur
>İmaj yaratı işleminde öncelik ayarlaması
>İmaj dosyasının büyüklüğünü azaltmak için imajlardan sayfalama/hibernate dosyaların hariç tutulması
>Geri yüklemeden önce bölüm/disk imaj doğruluğunun kontrolü
>Geri yüklemeden sonra bölüm/disk dosya sisteminin doğruluğunun kontrolü
>Yedekleme bittiğinde ya da eğer yedekleme hatalı olursa e-posta ya da Windows Popup bildirimi
>Bir sürücüden diğerine veri geçirme yeteneği
>Varolan bir sürücüyü alıp ve yeni bir sistem sürücüsü ya da veri sürücüsü olarak yeniden atamak üzere hazırlayabilir
>Tam bir diski, belirli bir bölümü, özel bir klasörü ya da özel bir dosyayı geri alabilme yeteneği
>Bir bölüm tipini, dosya sistemini, büyüklüğünü ve lokasyonunu geri alma esnasında değiştirme yeteneği
>Yüklenebilir bir disket ya da CD’yi sistem kurtarma diski olarak yaratma yeteneği
>Acronis True Image Corporate Workstations bootable disketten veya CD’den işletim sistemi bağımsız çalışabilir
>Bart PE (Bart Preinstalled environment) için uyumlu ek içerirhttp://rapidshare.com/files/19659879...TURK.part1.rar
http://rapidshare.com/files/19661270...TURK.part2.rar
http://rapidshare.com/files/19662515...TURK.part3.rar
http://rapidshare.com/files/19662914...TURK.part4.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------

Acronis True Image Echo Server 9.5.8163 TURK

Şirketler için Komple yedekleme ve disastery recovery çözümü. Artık tüm sunucularınızın ve sunucularınızda bulunan dataların imajının alındığından ve bir felaket durumunda çok kısa sürede geri getirilebileceğinden emin olabilirsiniz.

7x24 Çalışma Olanağı

Acronis True Image Echo hard diskinizde bulunan dataların bilgisini, Acronis Drive Snapshot teknolojisini kullanarak sektör sektör okur, tüm hard diskin –sistemin çalışması için gerekli olan herşeyi içeren- bir imajını yaratır. Bu işlemi makinayı kapatmaya gerek kalmadan online olarak gerçekleştirir. Hard disk imajı almanın yanında, dosya ve klasör bazlı da yedekleme işlemi yapabilir. CPU bölüşüm özelliği sayesinde, uygulama tarafından kullanılacak CPU kullanım oranı sınırlanabilir. Daha da fazlası, kullanıcılar harddisk yazma hızını ve ağda kullanılacak olan band genişliğini kontrol edebilirler.

Downtime süresinin minimize edilmesi

Acronis True Image Echo size dakikalar içinde sisteminizi geri yükleme imkanı sunar. Bütün bir sisteme yeniden kuruluma ve konfigürasyona gerek kalmadan bir imaj dosyasından dakikalar içerisinde geri dönülebilinir. Daha önemlisi imajdan geri dönme işlemi, imajı alınmış olan mevcut bilgisayara veya tamamiyle farklı bir donanıma sahip olan bir başka bilgisayara veya sanal bir makinaya Acronis Universal Restore özelliği kullanılarak gerçekleştirilebilir. Acronis Universal Restore özelliği ile artık donanım ayrımı –anakart, raid kartı v.b.– gözetmeksizin, aldığınız imajı farklı bir bilgisayara dönebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme

Acronis True Image Echo ile, zamanlanmış yedek ve imaj alma işlemlerini basit sihirbazlar aracılığı ile yaratıp, yedekleme işlemini otomatiğe bağlayabilirsiniz. Yedekleme işleminin sonucunu mail yolu ile alabilir, pop-up ile uyarılabilirsiniz. Acronis Snap Restore özelliği kullanılarak, sistemi imajdan boot ettirip, geri yükleme esnasında daha imaj geri dönülmemişken istediğiniz herhangi bir uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Böylece geri dönme süresini beklemek zorunda kalmazsınız.

64-Bit Desteği

64-bit işletim sistemlerine sahip makinaların imajını alabilir ve gerektiğinde geri dönebilirsiniz. Bunun için ayrı bir yükleme programı gerekmemektedir.

Her Türlü Depolama Aygıtına İmaj ve Yedek Alabilirsiniz

Acronis True Image Echo sahip olduğu geniş storage media desteği ile varolan storage yapınıza entegre olacaktır. Acronis True Image Echo’nun desteklediği storage teknolojileri; Direct Attached Storage (DAS), Network Attached Storage (NAS), Storage Area Networks (SAN), Redundant Arrays of Independent Disks (RAID) device’ları, teypler, ağ sürücüleri, FTP/SFTP, USB ve IEEE-1394 (FireWire) uyumlu storage device’ları, Hard disk sürücüler, CD’ler, taşınabilir sürücüler (Flopy, Zip, v.b.) ve Acronis Storage Server ile paylaşılmış olan storage tipleri.

VSS (Microsoft Volume Shadow Copy) Desteği

Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server ve Oracle gibi kritik uygulamalarınıza, Acronis True Image Echo’nun VSS desteği sayesinde online koruma sağlayabilirsiniz.

Uzakta bulunan veya mobil kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarını Acronis’e ait olan Acronis Secury Zone ve Acronis Recovery Manager teknolojileri ile koruyabilirsiniz. Acronis Secury Zone hard diskte bulunan, işletim sisteminden ve kullanıcılardan gizlenmiş bir partitiondır. Bu partition sistemin imajını almak için kullanılabilinir. Acronis Recovery Manager aracılığı ise kullanınıcı kurtarma işlemini F11 tuşuna basarak başlatabilir. Bu iki teknoloji birlikte storage kaynaklarına ve bootable media’ya ihtiyaç duymadan koruma sağlar.

Disk klonlama ve yeni disk kurulumu

Eğer sunucunuzun hard diskini upgrade etmeye gerek duyuyorsanız, Acronis True Image Echo’yu kullanarak bir kaç klik ile yeni diskinizde eski diskinizin tam bir kopyasını, partition yapısını da yeniden ölçeklendirerek oluşturabilirsiniz.

Acronis Bootable Rescue Media Builder kullanarak Bootable bir medya (Floppy/CD/DVD), ISO paketi veya RIS paketleri yaratabilirsiniz. Yaratılan bu medyayı, daha sonra zarar görmüş veya windows olmayan bir işletim sistemi datalarının kurtarılması işleminde kullanabilirisiniz.

Differential ve Incremental Backup desteği ile ihtiyacınıza uygun yedekleme politikaları geliştirebilirsiniz.http://rapidshare.com/files/19664094...RK.part1 .rar
http://rapidshare.com/files/19665019...RK.part2 .rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter v5.2.0202 TURK

Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Video dosyalarını 3GP, PSP, MP4 gibi pek çok biçimi dönüştürebilmektedir. Yazılım ayrıca hızlı şekilde dönüştürebilmektedir.

Video Özellikleri:

Giriş Video Biçimleri:
# AVI biçimi - (AVI, Xvid, DivX);
# MPEG biçimi - (MPEG, MPG, MPEG–1, MPEG–2, MPEG–4, M2V, M1V)
# VCD, SVCD, VOB Movie
# Window Media dosya - (WMV, ASF, ASX)
# QuickTime dosya - (MOV, QT, M4V, MP4)
# RealMedia dosya - (RM, RMVB)
# 3GP biçimi - (3GP, 3GP2, 3G2)
# MJPEG Video - (MJPEG, MJPG)
# MKV biçimi
# OGM biçimi
# FLV Flash Video
# H263 biçimi
# H264 biçimi

Çıktı Video Biçimleri:
# 3GP biçimi
# 3G2 biçimi
# AVI biçimi
# DivX biçimi
# XviD biçimi
# MP4 biçimi
# MPEG4 biçimi
# H264 biçimi

Özellikler:
# AVI, DivX, XviD, MPEG, MP4, M4V, WMV, ASF, RM, RMVB, SVCD, VCD, VOB, MOV, 3GP, FLV, MKV, OGM gibi birçok biçimi desteklemektedir.
# Video dosyalarını Apple iPod'un görüntüleyeceği bir şekilde dönüştürmektedir.
# Video dosyalarını Sony PSP'nin görüntüleyeceği bir şekilde dönüştürebilmektedir.
# Video dosyalarını iRiver MP4 Player'ın görüntüleyeceği bir şekilde dönüştürebilmektedir.
# Video dosyalarını Creative Zen Vision'un görüntüleyeceği biçimde dönüştürebilmektedir.
# Video dosyalarını Cellular Phone'in görüntüleyeceği bir biçimde dönüştürebilmektedir.
# Video dosyalarını Palm veya PDA'nın görüntüleyeceği bir biçimde dönüştürebilmektedir.
# Aynı anda birden fazla dosya dönüştürülebilmektedir.
# Yazılım çok hızlı bir şekilde dosya dönüştürebilmektedir.
# Altyazılı video dosyalarını dönüştürebilmektedir.
# Videoların orijinal görüntüsünü bozmadan dönüşüm yapabilmektedir.
# Videoları gösterim yapmak için hazırlayabilirsiniz.
# Eğer bilgisayarın başından gitmeniz gerekiyorsa yazılımı ayarlayıp dönüştürme bittikten sonra kapanmasını sağlayabilirsiniz.
# Sade ve kolay kullanım.

Sistem Gereksinimleri:
# Pentium 300 Mhz
# 128 Mb bellek


http://rapidshare.com/files/19665158...202_T URK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

A-PATCH (msn 9.0 uyumlu) TURK


-Patch, MSN Messenger (Windows Live Messenger) üzerindeki birçok özelliği tek tek değiştirebilme imkanı sunan, basit ve küçük boyutlu bir MSN Messenger (Windows Live Messenger) yaması.
Çoklu oturum açma gibi artık çoğu yamada bulunan özellikleri de içeren 10 seçeneğiyle tam bir kişiselleştirme ve kolaylık sağlıyor.
Kurulumu ve kullanımı çok kolay..Programda işaretlediğiniz kısım sağ taraftaki resimde görebiliyorsunuz hangi özelliğini kaldırdığınız bu şekilde yanlışlık yapma olasılığınız kalkıyor..Türkçe dil desteği bulunmaktadır.


http://rapidshare.com/files/19665230...umlu__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

AVG Anti-Virus Free 8.0.234 Build 1426 TURK

AVG Free Edition çok iyi bilinen bir antivirüs korunma aracı. AVG Free ücretsiz olarak ev kullanıcıları için tasarlanmış basit, kullanımı kolay bir program. Güçlü ve sürekli güncellenen yapısıyla tam bir koruma sağlayan bu program milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor.

Rapid virüs veritabanı güncellemeleri her zaman açık olan bu program yüksek derecede koruma sağlayor. Yerleşik koruma kalkanı, e-posta tarayıcı, eklentiler, istek üzerine veya otomatik tarama ve testler ile mümkün olan en üst düzey korumayı sizlere sağlayan bu ücretsiz yazılım bilgisayarınızın performansında hiçbir yavaşlamaya da sebep olmuyor.

AVG Resident Shield (Yerleşik Koruma Kalkanı) ile gerçek zamanlı bir koruma yapabileceğiniz, güncellemeleriyle sürekli en yeni tehlikelere karşı korunabileceğiniz, zarar gören veya enfekte olan dosyalarınıza en güvenli müdahaleleri yapabileceğiniz ücretsiz AVG antivirüs programı son versiyonu ile gelişmiş polymorphic virüs yakalama ve gelişmiş yardım özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Sürüm 8.0.233 ile AVG Free Edition kullanıcılara entegre edilmiş spyware (casus yazılım) koruması ve yeni LinkScanner özelliği ile kullanıcılara Google, Yahoo ve MSN aramalarını değerlendirme şansını veriyor. Ayrıca birçok güncelleme, eklenti ve hata düzeltimide yenilenen sürümle gerçekleştirilmiş bulunuyor.
Sistem Gereksinimleri:

* Inter Pentium 300 Mhz
* Windows 2000/XP/Vista
* 256 MB RAM


http://rapidshare.com/files/19666048..._1426_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

AVG Internet Security 8.0.234 Build 1426 Multilanguage TURK

Ev ve Küçük ofis kullanıcıları için tam koruma. Virüs, worm, trojan, spyware, adware, hacker ve spam'ları içeren en önemli İnternet tehlikelerine karşı tam güvenlik koruması.İçerik:
Anti-Virus - Virüs,worm ve trojan'lardan koruma sağlar.
Anti-Spyware - Spyware, adware ve diğer kötü amaçlı programlardan koruma sağlar.
Anti-Spam - Phishing ataklarına karşı koruma ve spam filtreleme sağlar.
Firewall - İnternet korsanlarına karşı koruma sağlar.edilir.Anti-Virüs + Anti-Spyware + Anti-Spam + Firewall
Ev ve Küçük ofis kullanıcıları için tam koruma. Virüs, worm, trojan, spyware, adware, hacker ve spam'ları içeren en önemli İnternet tehlikelerine karşı tam
güvenlik koruması.


http://rapidshare.com/files/19667113... uage_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Avidemux v2.4.4 Portable TURK

Avidemux is a free video editor designed for simple cutting, filtering and encoding tasks.It supports many file types, including AVI, DVD compatible MPEG files, MP4 and ASF, using a variety of codecs. Tasks can be automated using projects, job queue and powerful scripting capabilities.


http://rapidshare.com/files/19667553...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Allok_Video_Joiner_4.4.208.0_[TURKCE]_TURK

Allok Video Joiner ile AVI, Divx, XviD, MPEG-1/2/4, VOB, DAT, ASF, WMV biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden birleştirip kaydedebilirsiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. 2 GB`ye kadar video dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde birleştirebilirsiniz.

Not: Bu Yeni Versiyonda Turkçe Dil Desteği Mevcuttur..


http://rapidshare.com/files/19578954...RKCE__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

avast!_4_Home_Edition_v4.8.1335_TURK

Ev kullanıcıları için ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast! Home Edition ile sisteminizi virüs saldırılarından, solucan ve truva atlarından koruyabilirsiniz. Program kolay kullanılabilir bir arayüz, gerçek zamanlı koruma, e-posta koruması, otomatik güncelleme gibi özelliklere sahip. Yeni sürümde ICQ, mIRC ve Kazaa programlarından gelen dosyalar arasında da koruma sağlayabiliyor. Üstelik Windows XP Service Pack 2 Güvenlik Merkezi ile de uyumludur.

Avast! Home Edition Programının Ayrıntılı Özellikleri :
# Tüm 32 ve 64 bit tabanlı işletim sistemlerini destekleyebilme
# Anlık tarama desteği ile bilgisayarınıza o an bulaşmaya çalışan virüsleri de tespit edebilme
# Posta istemci programlarını da destekleyen gelişmiş e-posta tarayıcısı
# Program erişimi tarayıcısı ile programlara o anda bulaşmaya çalışan virüs hareketlerini de tanıyıp engelleyebilme
# Tema destekli gelişmiş kullanıcı arabirimi (Ürünün programcıları ve sevenleri tarafından hazırlanmış tema eklentilerini buradan önizleyip, innDirebilirsiniz)
# Senaryo engelleyicisi ile internetteki tüm sayfalara gizlenen zararlı kodları tam olarak engelleyebilme imkanı
# Windows XP ve 2000 üzerinde, bilgisayar açılmadan (DOS kipinde) tarama yapabilme, böylelikle Boot virüslerine karşı da eksiksiz koruma sağlayabilme özelliği
# Ekran koruyucusu ve hafızadaki tüm verileri anlık olarak tarayabilme
# Klasör paketleme desteği ile virüslü klasörleri tüm erişime kapatabilme imkanı
# Gelişmiş dil desteği ile Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekleme
# Otomatik güncelleme sayesinde her hafta yeni virüs veritabanı dosyaları ile sürekli güncel kalan alt yapı
# Sistem taraması seçeneğinde artık sistem DLL dosyaları varsayılan olarak taranmıyor
# İyileştirilmiş tarama hızı
# Winny2 ve Google Talk taraması desteği
# Windows 98 uyumluluğu geliştirmeleri
# Exe sıkıştırması ve diğer dosya sıkıştırmaları için dahili tarama desteği
# Windows 2003 ve Vista desteği
# Windows Sürücü Koruması uyumu geliştirilmesi

Ev Kullanımı için avast demo modunda kurulumdan sonra 60 gün çalışır. Ev kullanıcıları, programın çalışabilmesi için kayıt formunu doldurup E-Posta adreslerine gelecek olan lisans numarası ile programı 1 yıl kullanabilirler. Bir yıl sonra tekrar kayıt olmanız gerekmektedir.

http://rapidshare.com/files/19579446....1335_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

AVG Anti-Virus 8.0.233 Build 1425

AVG Anti-Virus ,Dünyanın en güvenli programlarını üreten AVG'nin yeni Windows antivirüs yazılımı. Ev veya küçük işyerlerinde kullanılmaya uygun şekilde tasarlanmıştır.Gerçek zamanlı koruma, otomatik güncellemeler, çevrimiçi tehlikelere karşı düşük sistem harcamalı arkaplan taramaları, hasar görmüş dosyaların hızlı karantina altına alınması sayesinde verilen maksimum koruma hizmeti. Bilgisayarınızın internet ile alakalı bütün çevrimiçi hareketlerinin kontrol edilmesi ve bu hareketlerin size iletilmesi dahilinde sisteminizde sizden habersiz hiçbir dosyanın hareket etmemesi.
İçerdiği Koruma Sistemleri:

Anti-Virus: Virüslere, solucanlara ve truva atlarına karşı tam koruma.
Anti-Spyware: Spyware, adware ve kimlik hırsızlıklarına karşı tam koruma.
İçerdiği Koruma Sistemleri:

Anti-Rootkit: Rootkitlere karşı tam koruma.
Web Kalkanı & Link Tarayıcı: Tehlike içeren internet sitelerine karşı tam koruma.
Kolay Kullanım ve Otomatik Koruma

Gerçek zamanlı koruma, otomatik güncellemeler, çevrimiçi tehlikelere karşı düşük sistem harcamalı arkaplan taramaları, hasar görmüş dosyaların hızlı karantina altına alınması sayesinde verilen maksimum koruma hizmeti. Bilgisayarınızın internet ile alakalı bütün çevrimiçi hareketlerinin kontrol edilmesi ve bu hareketlerin size iletilmesi dahilinde sisteminizde sizden habersiz hiçbir dosyanın hareket etmemesi.

AVG'nin taradığı bölgeler:

Tüm dosyalar.
Epostalar. (Mevcut bütün eposta programları ile desteklidir.)
Hazır mesajlaşma servisleri ve P2P paylaşım programları.
Dosya indirmeleri ve çevrimiçi faaliyetler. (Banka işlemleri veya alışveriş gibi)
Tıklayacağınız tüm linkler için arama sonuçları.
Güvenle Kullanabileceğiniz İnternet Güvenliği

Yeni internet kalkanı sayesinde internette tıkladığınız url adresleri anında kontrol edilir ve güvenilir olup olmadıkları kontrol edilir. Tüm linkler Google, Yahoo!, MSN arama sonuçlarında araştırılır ve mevcut tehlikeli giriş seviyeleri raporlanıp siz site linkine tıklayıp o siteyi ziyaret etmeden size sonuçlar bildirilir.

Kolay Sistem Yönetimi

Yeni sistem araçları sayesinde özel ayarlarınızı, bağlantılarınızı, internet tarayıcısı eklentilerinizi aynı yerden kontrol edip, düzenleyebilirsiniz.
Milyonlarca Kullanıcının Güvendiği En İyi Windows Koruması

AVG'nin ödüllü antivirüs teknolojisi dünya üzerindeki milyonlarca bilgisayar kullanıcısını koruyor.

Antivirüs Test Organizasyonlarından sertifikalıdır. (VB100%, ICSA, West Coast Labs Checkmark)

Ek Ücret Yoktur
AVG ürününü satın aldığınızda ihtiyacınız olan herşeyi bu tek fiyat içerisinde alacaksınız. Tam sürüm lisansı, Teknik destek, Virüs güncellemeleri ve yeni program versiyonları. Bütün lisanslı AVG kullanıcıları lisans yenileme ve ürün yükseltme gibi işlemlerde de indirime tabi tutulacaklardır

Esnek Lisans

AVG Internet Security internet üzerinden de sipariş edilebilir. 1-10 bilgisayar kullanımı arası lisans satın almanız mümkün.
1 veya 2 yıllık hizmetler verilmektedir. (Lisans süreleri 1 veya 2 yıl sınırlıdır.)
Sistem Donanım Gereksinimleri:

Intel Pentium 1,2 GHz
70 MB boş hafıza
256 MB RAM
http://rapidshare.com/files/19580459..._1425_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19581481..._1425_TURK.rar

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 02:30 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 
BatchRename Pro 3.38 TURK

BatchRename Pro programının daha düşük özellikli ücretsiz sürümüdür. BatchRename, belirlediğiniz bir dizin altındaki tüm elemanların isimlerini beraber bir şekilde değiştirmenize yardımcı olacak çok küçük bir program. Programın esnek seçenekleri ve küçük boyutu onu sürekli ve rahat kullanabilir bir hale sokuyor. Sadece işini yaptığı için kolay kullanımlı, yüksek verimli bir program.

Program açıldığında yapmanız gereken, üst ortadaki küçük klasör simgesine tıklayıp içindeki dosyaları yeniden isimlendireceğiniz klasörü seçin. Daha sonra istediğiniz seçimleri yapıp rename (yeniden adlandır) butonuna basmanız yeterli. Saniyeler içinde dosyanız ve altındaki dizinler yeniden adlandırılmış olacak. Önek tanımlayabilir, bunun devamını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz


http://rapidshare.com/files/19667645...3.38__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Backup_To_DVD_CD_5.1.235__TURK

Backup To DVD/CD is powerful and easy to use tool to make reliable backups of your computer. Backup To DVD/CD will let you decide which files and folders you want to save, and save that information so you don't have to re-enter it each time you make a backup. When you tell it to save a folder it will automatically save all files in the folder, and all subfolders. Or, you can tell it to not save a subfolder which would otherwise be saved because a parent is being saved. And, you can tailor the backup to make exceptions (either way) for individual files.


http://rapidshare.com/files/19581599....235__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Batch_It_Ultra_v3.9889_TURK

Özellikle Webmaster'ların işine yarayacak çok faydalı bir program. Resimleri yeniden boyutlandırmak,her resmin üzerine otomatik yazı yazmak,resim galerileri hazırlamak,dosya isimlerini değiştirmek gibi bir çok özelliği başarılı bir şekilde uyguluyor.


http://rapidshare.com/files/19581719....9889_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Billy_4.1_Kurulumsuz__Bilgisayar_ile_Chat__TURK

ingilizcenizi geliştirmek istiyenler için güzel bir program Billy size sorular soruyor sizde cevaplıyorsunuz ayrıca ayarlardan Billy i erkek veya bayan olarakda ayarlayabiliyorsunuz iyi sohbetler..


http://rapidshare.com/files/19581800...at__TURK.ra r

----------------------------------------------------------------------------------------------

Boilsoft_Video_Joiner_5.32_TURK

Boilsoft Video Joiner (Birleştirici), bir video birleştirme yazılımıdır. En sık kullanılan video biçimlerine destek verebilen yazılımla elinizdeki videoları tek bir video dosyası haline getirebilirsiniz. Yapmanız gereken birleştirmek istediğiniz videoları seçmek, sırasını düzenlemek ve tek bir fare tıklaması ile birleştirmek.

Yazılımın Genel Özellikleri :

# AVI, DiVX, MPEG-4 biçimli video dosyalarını birleştirme desteği.
# MPEG-1 ve MPEG-2 biçimli video dosyalarını birleştirme desteği.
# RM, RMVB biçimli video dosyalarını birleştirme desteği.
# ASF, WMV, WMA biçimli video dosyalarını birleştirme desteği.
# Sınırsız sayıda video dosyasını birleştirebilme.
# Video kliplerin sırasını karıştırma ve yeniden sıraya dizebilme.
# Kullanıcı dostu yazılım arayüzü.

Yazılımın Desteklediği Video Biçimleri :

# AVI
# RealMedia (RM, RAM, RMVB, RA)
# MPEG (MPG, MPEG, M1V, M2V, MP1, MP2)
# Windows Media (ASF, WMV, WMA)

Yenilikler:

# WMV/ASF motoru iyileştirildi.
# (Direct stream clone) özelliği eklend i.


http://rapidshare.com/files/19581940..._5.32_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Camfrog Video Chat v5.2.169 TURK

Camfrog Video Chat, sizi gerçek zamanlı kanallara ve odalara bağlar. Kameranızla görerek, miktofonunuzla konuşarak ya da yazışarak iletişim kuracağınız bu odalarda, tanışmak isteyeceğiniz insanları ayırarak kendinize bir liste oluşturabilirsiniz. Birçok güvenlik duvarının arkasında sorunsuz çalışır. Camfrog Video Chat ile 1000 kişiye kadar kullanıcı alabilen konferans odalarına bağlanabilirsiniz. Sadece kendinize bir rumuz seçin ve iletişim kurmaya başlayın.

"Talk" (konuşma) butonuna basınca odanın geneline konuşabilirsiniz. Video chat odaları broadband bağlantı kullanan ve Camfrog Video Chat Room Server çalıştıran kullanıcılar tarafından oluşturulmuş durumda, yani isteyen herkes kendi konferansını başlatabilir. Kişileri görmek için webcam gerekmiyor, ama bazı odalar webcam'siz girişe izin vermeyebilirler. Kişiler durumlarını değişirip istemedikleri takdirde anında mesaj almalarını engelleyebilirler.


http://rapidshare.com/files/19582106...2.169_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ClipMate_v7.3.14_Build_223_Retail_MultiLang_TR_TUR K

ClipMate: Pano Geliştirici, binlerce parçayı saklayabilir.ClipMate, Windows panosunu geliştirir ve güçlü bir araç haline getirir. Verileri tek başına aktarırken kes/kopyala/yapıştır seçenekleri yeterli olabilir, fakat birçok veriyi taşımak istiyorsanız veya veriyi sonraki kopyalama işleminden daha uzun bir süre saklamak istiyorsanız yeterli olmayacaktır.

ClipMate, bilinen Windows Panosu ile birlikte çalışır ve kestiğiniz veya kopyaladığınız her veriyi hatırlar (metin ve grafik). ClipMate veriyi aldığında, sadece bir öğeyi seçerek panoya veya kullandığınız uygulamaya direkt olarak geri yerleştirebilirsiniz. Parçaları görüntüleyebilir, yazdırabilir, düzenleyebilir, tekrar biçimlendirebilir, büyük küçük harf dönüşümü gerçekleştirebilir, arayabilir, yeniden adlandırabilir ve tekrar sıralayabilirsiniz.

Programa entegre, yazım denetim kontrol işlevi de bulunmaktadır. Verinizi depolamak için sınırsız sayıda koleksiyon oluşturabilirsiniz. Saklama kuralları üzerinde tam bir denetim sağlayabilir, böylece koleksiyonun çalışma yönteminize ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz.

ClipMate'in özel PowerPaste işlevi sayesinde büyük miktardaki veriyi süratle ve kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.
Windows yardımcınız ClipMate ile bilinen güçsüz panoyu alıp, beklenmedik bir şekilde güçlü bir zaman tasarrufçusu haline getirebilirsiniz.

ClipMate belleğe kopyalanan her bilginin bir kopyasını tutan bu uygulama özellikle aynı veriyi tekrar tekrar dokümanlara giren kişiler tarafından kullanılabilir. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri ise Windows'tan çıkılsa dahi panodaki bilgilerin kaybolmaması, olası elektrik kesilmelerinde de panodaki bilgiler kaybolmadığından ClipMate'in ekstra bir güvenlik sağladığı söylenebilir. Günlere, aylara ve yıllara göre düzenleme yapabilirsiniz. Gezdiğiniz web sayfalarını bu yazılımla kaydedip sonradan tekrar izleyebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19582257..._TR_TUR K.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Core_FTP_2.1_Build_1593__TURK

Core FTP LE, ihtiyacınız olan özelliklere sahip ücretsiz bir FTP yöneticisidir. FTP yoluyla web sitenizin bakımını sağlamak ve güncellemek için kullanabileceğiniz Core FTP LE, hızlı, kolay kullanımlı ve güvenilir bir istemcidir. Dosyalarınızı FTP sunucularından SSL, TLS veya SFTP yoluyla güvenli yöntemlerle innDirebilmenizi ve gönderebilmenizi sağlayan ve tamamen ücretsiz olan Core FTP LE, reklam ve casus yazılım içermediği gibi, kayıt da gerektirmez.

Yazılımın Genel Özellikleri

# SFTP (SSH), SSL, TLS, IDN protokollerini destekler.
# Uluslarası alan adı desteğine sahiptir.
# Siteden siteye transfer olanağı tanır.
# Transfer işleminde veri gönderimini kaldığı yerden devam ettirme özelliğine sahiptir.
# Sunucudaki dosyaları görüntüleme ve düzenleme imkanı verir.
# Sürükle ve bırak desteğine sahiptir.
# Güvenlik duvarını destekler.
# Özel komutlara sahiptir.
# Çeşitli süzgeçleri bünyesinde barındırır.
# Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
# Başarısız transferlerde otomatik olarak yeniden deneme özelliğine sahiptir.
# Bant genişliği kontrolüne sahiptir.
# Tarayıcı ile bütünleşiktir.
# Uzaktan dosya arama imkanı sunar.
# Dosya izinleri (CHMOD) desteği verir.
# Gelişmiş klasör listeleme özelliğine sahiptir.
# .htaccess ve .htpasswd dosyalarını düzenlemeye izin verir.
# FTP/HTTP Proxy, Socks 4 & 5 desteği sunar.
# Ve dahası…
Gelişmiş kullanıcılar için Core FTP LE’den daha gelişmiş özelliklere sahip olan Core FTP Pro mevcuttur. Core FTP Pro’yu buraya tıklayarak innDirebilirsiniz.

Core FTP Pro ile Yapabilecekleriniz
# En son şifreleme yöntemleri kullanılarak sunuculardaki dosyaları şifreleyebilir ve daha sonra şifrelerini çözebilirsiniz.
# FTP transferlerinizi ek servislere ihtiyaç olmaksızın planlayabilirsiniz.
# IBM Information Exchange desteği ile komut satır güncellemeleri yapabilirsiniz.
# Transfer durumunun e-posta bildirisini alabilirsiniz.
# Uzak dizinlerin imajlarını minyatür olarak görüntüleyebilirsiniz.
# ZIP desteği ile güvenle FTP’ye sıkıştırma, parola koruması ve yedekleme yapabilirsiniz.
# Çoklu parçalar halinde daha hızlı innDirme yapabilirsiniz.
http://rapidshare.com/files/19582397...1593__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Defraggler_v1.0.7.124_MultiLang_Portable_TURK

Defraggler popüler sistem temizleme programı CCleaner'ın üreticisi Piriform Ltd tarafından üretilen ve geliştirilen ücretsiz bir disk dosya birleştirme programı. Defraggler diğer birleştiricilerden farklı olarak size sadece belirlediğiniz klasörleri birleştirebilme olanağı tanıyor. Böylece tüm diski birleştirmek ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Program sahip olduğu mimari yapı ile diğer Piriform yazılımları CCleaner ve Recuva'ya benzer durumda geliştirilmiş ve dilerseniz Defraggler uygulama dosyasını (EXE) bir belleğe kopyalayıp taşınabilir aygıtlarınızda direkt olarak çalıştırabiliyor ve birleştirme işlemini aygıt üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hızlı ve basit yapısıyla dikkat çeken program Windows Disk Birleştiricisine ihtiyacınız olmadan bu konuda daha çok gelişmiş bir program olarak elinizin altında size çok yardımcı olucağa benziyor.


http://rapidshare.com/files/19582487...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Dev Hound v2.45 Build 1219 TURK

Kalkınma Suspicious bir Web tabanlı proje yönetim sistemi hata izleme için tasarlanmış, proje, geliştirme ekipleri, yazılım bültenleri, müşteriler, destek aramaları ve bilgi tabanları izleme.Kendi Web sunucusu, 2 dakika yükleme, e-posta bildirimleri özelliği, e-posta istemcisi birleştirebilir e-posta, raporlar, grafikler ve Windows XP tarzı. Kalkınma Suspicious yaşam yazılım geliştiricileri, QA personel, proje yöneticileri için daha kolay hale getirir ve müşteriler


http://rapidshare.com/files/19667771...1219__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Digicel Flipbook 5.34 TURK

FlipBook tamamen yerden 2D canlandırmasını yol profesyoneli animatorsuna yukarıya yapmak için tasarlanan tek 2D canlandırma yazılımı, onu yapmaya kullanılır.


http://rapidshare.com/files/19667981..._5.34_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Download Accelerator Plus v9.0.0.7 Portable TURK

Download Accelerator Plus (DAP), internetten dosya indirme hızınızı yaklaşık 400% oranında artıran ve bağlantı kopması durumunda indirme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilen bir indirme yöneticisidir. Kategorisinin en iyilerinden olan Download Accelerator Plus (DAP); 10 adet dil desteğine sahiptir.

Özellikler :

400% daha hızlı indirme yapar.

Yüksek hızl için bant genişliği optimasyonu!

Tüm popüler tarayıcılarla çalışır!

Müzik ve video dosyalarını indirme sırasında önizleme yapabiliyorsunuz.

Gelişmiş indirme kuyruğu, önceliği ve durum yönetimi

indirilecek dosya hakkında gelişmiş bilgi

Tamamlanmış indirmelerin ayrı listesi

Yeni arayüz ile esnek dizayn ayarları

Daha fazla hız bildirmeleri

indirme penceresinde indirilecek dosyayı önizleme imkanı

Yeni indirme arayüzü!

Arayüz desteği

Milyonlarca DAP kullanıcısı için en iyi yazılım dosyaları

10 bağlantılı gelişmiş hızlandırıcı

Zip dosyalarını önizleme, çıkartma

Reklamsız kullanım(sadece kayıtlı sürüm için)


http://rapidshare.com/files/19668229...ble_TURK.r ar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Driver Magician v3.4TURK

Driver Magician, Windows işletim sisteminde, güncelleme, düzenleme ve aygıt sürücülerini yedeklemek için çözümler sunan bir yazılım.Sisteminizde bulunan her donanımı teşhis ederek, sabit diskten ortak sürücüleri ortaya çıkartıp ve seçeceğiniz konuma onları yedeklemeye yarar.Bilgisayarınızı biçimlendirseniz, tekrar kurup, yükseltme yapsanız bile elinizde bulunan "kayıtlı" sürücüleriniz sayesinde bilgisayarınıza gerekli donanımları tekrar yükleyebilirsiniz. Bu sayede eğer kayıt altına aldıktan sonra bir sürücü dosyasını kaybetseniz bu program sayesinde kurulum yapabilirsiniz.

Driver Magician, veritabanında bulunan sürücüler için internetten sürücü güncellemesi yapma imkanı da tanır.
Özellikleri
# Dört durumda bilgisayarınızdaki sürücü aygıtlarını yedekler
# Sürücüleri hızlı yedekler
# Bilinmeyen aygıtları bulur
# Donanım sürücülerinin detaylı bilgisini verir
# Tüm sürücüleri otomatik kurulum paketi (EXE) haline getirebilir
# Güncelleme aracıyla aygıt sürücülerini güncelleyebilme

Asgari Sistem Gereksinimi:
# Pentium 166 MHz işlemci
# Windows 98/ME/2000/XP/Server 2003/Vista/x32/x64 işletim sistemi
# 32 MB RAM Bellek (64 MB önerilir)
# Kurulum için 5 MB boş disk alanı

Alternatif innDirme Linkleri :
# filekicker.net
# Portable (Kurulmayan)


http://rapidshare.com/files/19668376...n_v3.4TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Download_Accelerator_Plus_Premium_v9.0.0.7_TURK

Download Accelerator Plus (DAP), internetten dosya indirme hızınızı yaklaşık 400% oranında artıran ve bağlantı kopması durumunda indirme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilen bir indirme yöneticisidir. Kategorisinin en iyilerinden olan Download Accelerator Plus (DAP); 10 adet dil desteğine sahiptir.

Özellikler :
# 400% daha hızlı indirme yapar.
# Yüksek hızl için bant genişliği optimasyonu!
# Tüm popüler tarayıcılarla çalışır!
# Müzik ve video dosyalarını indirme sırasında önizleme yapabiliyorsunuz.
# Gelişmiş indirme kuyruğu, önceliği ve durum yönetimi
# indirilecek dosya hakkında gelişmiş bilgi
# Tamamlanmış indirmelerin ayrı listesi
# Yeni arayüz ile esnek dizayn ayarları
# Daha fazla hız bildirmeleri
# indirme penceresinde indirilecek dosyayı önizleme imkanı
# Yeni indirme arayüzü!
# Arayüz desteği
# Milyonlarca DAP kullanıcısı için en iyi yazılım dosyaları
# 10 bağlantılı gelişmiş hızlandırıcı
# Zip dosyalarını önizleme, çıkartma
# Reklamsız kullanım(sadece kayıtlı sürüm için)


http://rapidshare.com/files/19582681...0.7_TURK.ra r

----------------------------------------------------------------------------------------------

DreamCalc_DCP_4.4.1_Pro_Calculator_Portable_TURK

Bilimsel Grafik Çizim Hesap makinası. DreamCalc bilgisayarınızda çalışırken ayrı elde taşınabilir bir grafik çizim hesap makinası kullanmak için tam donanımlı ve elverişli alternatif sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Sizin diğer uygulamalarınız yanı sıra yazılım olduğu için çalışır. DreamCalc ile gerçek bir hesap makinesı kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu yerleşik yakınlıktan dolayı, onu kullanımı kolay ve elverişli bulacaksınız. Cebirsel & RPN Girdileri, Grafik Çizim Fonksiyonları, İstatistikler & İstatiksel Çizelgeler, Kompleks Sayılar, Base-n hesap makinesı (64bit ondalık & değişen nokta), Dönüştürme & Sabitler, Tarih Hesaplamaları, Çoklu Hafızalar ve Polinom Çözücü?yü (herhangi bir basamak) sunar. Girdi düzenini tercihinize--cebirsel ve RPN girdileri tamamiyle desteklenmiştir--uygun olması için yapılandırabilirsiniz. DreamCalc?ı sistem tepsisinden çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda Sayfa Tomar Penceresinde hesapların tarihsel bir kaydını tutar.


http://rapidshare.com/files/19582832...ble_TURK.r ar

----------------------------------------------------------------------------------------------

DreamCalc_Professional_Edition_v4.4.1_TURK

Tamamen gerçekçi bir görüntüye sahip hesap makinesidir. örünümü daha çok gelişmiş Casio makinelere benzer. Matematiksel, finansal ve istatistiksel olmak üzere 3 ayrı modda çalışabilir. Ekrandaki hesaplamaları ve formülleri direkt yazıcıya gönderebilir, panoya kopyalayabilir. Yazdırmadan önce önizleme yapabilirsiniz. 14 farklı tema (skin) desteği mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19582939...4.4.1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Easy_Screen_Capture_v2.0.4_Build_27_Portable_TURK

Easy Screen Capture tam özellikli profesyonel bir ekran görüntüsü yakalama programıdır. Program tüm ekranı, belli bir bölgeyi, seçilmiş alanı, seçili nesneyi ve uzun web sayfalarını kaydırarak yakalayabilir. Bu sayede yakaladığınız görüntüleri çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Program yakaladığı resimleri ayrıca işleyebilir. Programla resim üzerinde çeşitli grafik işlemleri yapılabilir (kes, kopyala, metin ekleme, çizgi, dolgu, renk değişikliği, büyütme, seçim, vurgu gibi). Yine yakalanan resim üzerinde keskinleştirme, bulanıklaştırma, kontrast ayarı, renk ayarlaması, terse çevirme, gri ölçekleme gibi düzenlemeler de yapılabilir.

Eğer uzun bir web sayfasını tam olarak yakalamak istiyorsanız 'Capture > Auto Scroll Window' u işaretlemelisiniz.

Özellikleri:
# Tam ekran, etkin pencere, çerçeve olmaksızın pencere gibi ekranı yakalar.
# Pencereleri, tuşları, araç çubuklarını ve diğer nesneleri yakalar.
# Yakalama şekli seçilebilir: Dikdörtgen, elips, daire olarak.
# Uzun pencere ve web sitelerini kaydırma usulüyle yakalayabilir.
# Bazı oyun ve filmlerden görüntü yakalayabilir.
# İsteğe bağlı fare imlecini de yakalayabilir.
# Çoklu belgeleme izleyicisi ve editör penceresi.
# Damgalama ve diğer çizim araçlarını kullanarak nesneler eklenebilir.
# Resimleri doğrudan düzenleyebilir: Kesme, kırpma, yapıştırma, ölçekleme gibi araçlarla.
# Resimlerin görüntüsünü değiştirebilir.
# En tanınan dosya biçimlerinde kaydedebilir: BMP, JPG, GIF, BMP.
# Yakalama geçmişi izlenebilir.
# Yakalanan resimlere otomatik isim atanabilir.
# Geçiş tuşlarını destekler, ayrıca kullanıcı destekli geçiş tuşları tanımlanabilir.
# Otomatik olarak panoya yakalanan görüntüyü kopyalabilir.
# Sistem tepsisinde ve Windows başlangıcında çalıştırılabilir.
# Yakalanan resmi duvar kağıdı olarak kurabilir.
# Resmi yatay/dikey döndürebilir ve herhangi bir açıyla da çevirebilir.


http://rapidshare.com/files/19583041...ble_TURK. rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Eset NOD32 Antivirus 3.0.684 Türkçe (32 Bit) Sınırsız TURK

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.
Program kurulumu dahil %100 Türkçe'dir.Kullanım limiti kaldırılmış olup, hergün 31 gündür.Yamalanmıştır. Kod girme derdi yoktur. Updateler sorunsuz işlemektedir. Fix değildir. Eset gün sayma özelliğini kaybetmiştir. Eset icin hergün, ilk gündür. Her gün 31 gündür.


http://rapidshare.com/files/19669622... rs_z_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Evidence Exterminator v2.5 TURK

Windows'unuzu kullanırken, klasör açarken, dosya ararken, herhangi bir programla çalışırken, internette sörf yaparken, form doldururken tüm bu adımlar "Windows registry" ye kaydededilir. Tüm bu aktivitelerinizi bilgisayar ile ilgisi olan herkes kolayca görebilir. Siz bu dosyaları silmek isteseniz bile Windows bu dosyaları tamamen silmez. Bu program ise sizin sistem dosyalarınıza zarar vermeden bilgisayarınızda sizden kalan izleri tamamen siler. Bu programı patronunuzun bilgisayarınızda görmesini istemediğiniz aktiviteleri silmek için kullanabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19669748..._v2.5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Everest Full Ultimate and Corporate Editions v5.0.1650 Final TURK

EVEREST bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19589694...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

EVEREST Ultimate Edition v5.00 Build 1650 Final-2009 • Incl. Serials TURK

EVEREST Ultimate Edition bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

EVEREST version 5.00'teki yeni özellikler:

• Donanım gözetleme modülü güncellendi.
• Intel Core i7, Intel Atom ve AMD Phenom II işlemciler için destek eklendi.
• OpenGL 3.0 ile OpenGL sürümü uyum testi
• Windows 7 ve Vista altında bir otomatik yükleme özelliği için destek eklendi.
• Gelişmiş ses bilgisi: OpenAL ve High Definition Audio sayfaları
• Yüklü olan Windows Vista Sidebar Gadget'lar için yeni sayfa
• ATI Stream ve nVIDIA CUDA için GPGPU bilgisi

http://rapidshare.com/files/19589972...rials_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19590407...rials_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Express Burn 4.21 TURK

Express Burn ile kolaylıkla CD/DVD yazdırabilirsiniz. Program sürükle/bırak yöntemini destekliyor ve oldukça hızlı bir şekilde disk yazdırma işlemi yapıyor.


http://rapidshare.com/files/19590526..._4.21_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

FantasyDVD Player Platinum 9.6.0 Build 0207 + Key TURK

FantasyDVD Player Platinum 9.6.0 Build 0207 programi Mukemmel Bir Dvd Player Olup 70 Farkli Codec-i Desteklemektedir. Yuksek Dijital Tv ( Hdtv Opsiyonu ) Goruntulerini Gosterebilmektedir Cift Kanalli 7+1 Ses Sistemlerini Desteklerken, Sisteminize Arti Yuk Getirmeden Navigasyonu Saglayip, Gerektiginde Kendisini Update Edebilir. Ve Buna Benzer Pek Cok Teknik Ayrintiya Ulasmanizi Kolayca Saglar.


http://rapidshare.com/files/19669937...Key_ TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Fast Task Scheduler 1.1 TURK

Önceden belirttiniz zamanlara çeşitli görevler atayarak, o anda istediğiniz bir yazılımın çalışmasını kolayca programlayabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19670064...r_1.1_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19670275...r_1.1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash Player Pro v3.9 Portable TURK

Flash Player Pro kullanışlı bir Macromedia flash oynatıcısı ve yöneticisidir. Önizleme ve göz gezdirme, görüntü yakalama ve duvarkağıdı olarak ayarlama, kolayca flash ekrankoruyucu oluşturma ve SWF - EXE arasında karşılıklı dönüştürme gibi güçlü özellikleri vardır.


http://rapidshare.com/files/19670487...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flash Player Pro v3.9 TURK

Harika flash araçlarına sahip güzel ve başarılı bir uygulama. Flash Player Pro programı flash animasyonları ile her türlü işlemi yapabilmeniz için tasarlanmıştır.

Bu programla;
-İnternetten flash videoları indirebilirsiniz.
-SWF oynatıcısı sayesinde swf uzantılı Macromedia Flash dosyalarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
-Flash videolarını tam ekran modunda izleyebilirsiniz.
-Flash dosyalarınızı ekran koruyucusu haline getirebilirsiniz.
-Flash dosyalarınızı ekran koruyucusu haline getirdikten sonra kendiliğinden açılabilir yükleme dosyaları haline getirebilirsiniz.
-Flash videoları oynatırken resimler çekebilir, bunları kaydedebilir veya arka plân resmi olarak atayabilirsiniz.
-SWF ve EXE dosyaları arasında geçiş yapabilirsiniz. Hangisini istiyorsanız o formatta kaydedebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19670696..._v3.9_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Final Uninstaller v2.1.3.341 TURK

Bazen programları program ekle/kaldır bülümünden kaldırdığımız halde kayıt defterinden silinmezler. Program ekle/kaldır bölümüne tekrar baktığımızda programların silinmediğini görürüz. Bu küçük parçalar zamanla birikirler ve sistemin işleyişini bozmaya başlarlar. Ayrıca program ekle/kaldır bölümüne her gidişimizde bunları görmek canımızı da sıkılabilir. Final uninstaller bu parçaları bulup siliyor.


http://rapidshare.com/files/19590675...3.341_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Flycryptor v2.0 TURK

FileCryptor, herhangi bir dosya ya da klasör altındaki tüm dosyaları şifrelemenize yarayan çok güzel bir program. Böylelikle şifrelenen dosyalar açılsa bile içeriği görünmüyor. Program çalıştırılmasıyla birlikte, durum çubuğu bildiri alanına yerleşiyor. Dosyaları şifreleyebilmek için simgesine sağ tıklayıp Users Options->Login basıyoruz ve gelen pencereden ilk kullanım parolası olan abc123 giriyoruz. Artık güvenle dosyalarınızı şifreleyebilir, şifrelediklerinizi tekrar çözebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19590848..._v2.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Folder Guard v8.0 TURK

Gözlerden saklamak istediğiniz klasör ve dosyalarınız varsa eğer,bu yazılım sizin için biçilmiş kaftan. Bu program sayesinde istediğiniz klasörü görünmez yapabilirsiniz. Verdiğiniz şifreyi girdiğiniz zaman gizli klasörler ortaya çıkıyor.


http://rapidshare.com/files/19591022..._v8.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

GoodSync Pro v7.6.5.5 TURK

Ev ve ofis bilgisayarları için masaüstü, dizüstü, disk sürücüleri arasında eş zamanlı veri transferi sağlayan bir programdır. PC, USB sürücü, Flash sürücü, CD yazıcı arasında veri alışverisi sağlar.

Özellikleri:
+ USB, çıkartılabilir sürücü, ZIP sürücü, floppy disk, flash hafıza kart, MP3 çalıcı, dijital kamera, CD yazıcıyı destekler.
+ Tek yollu eş zamanlama
+ İki yollu dosya ve klasör eş zamanlaması
+ Tek seferde çoklu iş-eş zamanlaması
+ Çok dilli arayüz
+ Kişisel kullanım ücretsiz, Pro sürümü ücretlidir.
+ Sınırsız dosya boyutu
+ Esnek konfigürasyon ve özelleştirme
+ İnternet ve yerel ağ kullanılarak veri eşleme
+ Çok sayıda dosya sistemini destekler.


http://rapidshare.com/files/19591152....5.5__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

GOM Player 2.1.14.4525 Portable Türkçe TURK

GOM Player popüler ses ve görüntü codeclerini kendi içerisinde barındıran ücretsiz bir video oynatıcıdır.

GomPlayer Temel Özellikleri:
- Sizi teker teker codec kurma uğraşından kurtarır. GOM Player farklı bir codec dosyasına ihtiyaç olduğunda size nereden indirebileceğinizi gösterir
- Henüz bitmemiş veya bozuk avi dosyalarını da oynatabilir
- Çok gelişmiş bir film altyazı desteği sunar
- Ekran görüntüsü yakalama, m3u, pls, asx gibi oynatma listelerini destekleme gibi ek özellikleri de barındırmaktadır.
- Kişisel olarak en sevdiğim özelliği ise kablosuz farem ile kolaylıkla yönetebilmem.


http://rapidshare.com/files/19670912...rk_e__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Google Earth 5 Türkçe Beta Portable TURK

Uçuş modu iyileştirilmiş ve artık gerçek Hawaii adaları üzerinden uçarak adalara üstten bakabilirsiniz. Gerçek tepeler var, ancak her bölge elden geçirilmemiş.
Okyanus üzerinde uçarken deniz yüzeyinin altına girip köpek balıklarıyla yüzme imkanınız var.Gezintilerinizi kaydedip arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz. Üst menüden kamera ikonuna basmak yeterli bunun için.Baktığınız bölgedeki tarihsel değişimi görebiliyorsunuz. Üst menüden saat ikonunu basınca ilgili zaman ayarı geliyor. Bir çok bölgede bu çalışmıyor gerçi, zira her yerineskitarihligörüntüleri yok.Google Earth ile interaktif öğrenim de epey ilerlemiş durumda. Örneğin, okyanus üzerinde iken o bölgede yaşayan canlılar hakkında bilgi veren ipuçları var. Google Earth menüsünden Layers (Katmanlar) kısmından Okyanus'u seçince denizlerle ilgili bilgi uyarıları sizlere çıkacak. Video olan yerde, video da gösteriliyor.
(Varsayılan lisan Türkçe olarak ayarlanmıştır)http://rapidshare.com/files/19591615...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Hide Files and Folders v3.3 TURK

Hide Files & Folders, Windows işletim sisteminde çalışan kullanımı çok kolay bir programdır. Bu programla isterseniz dosyalarınızı veya klasörlerinizi gizleyebilir, isterseniz onları şifreli denetim altına alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz programın çalışmasını şifreli denetime tabi tutabilir veya internet bağlantısını devre dışı bırakabilirsiniz. Gizlediğiniz dosya veya klasörler yapılan aramalarda sonuç olarak gösterilmezler. Program gizlediği dosyaların içeriğini kesinlikle değiştirmez. Bunun yanı sıra dosyalarda veri kaybolmalarına da sebep olmaz. Windows platformunda yüksek güvenirlilik sunan VXD sürücüerini kullanır. Dosya ve klasörlerinizi Windows XP sistem dosyaları gibi koruma altına alır. İsterseniz gizlediğiniz veya şifreli denetime tabi tuttuğunuz programların antivirüs programları tarafından denetlenmesine izin verebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19671036..._v3.3_TURK.rar


Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 12:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 
HiDownload v7.24 Portable English TURK

HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir. Çok büyük boyuttaki dosyaları dahi çok kısa zaman içerisinde indirebilmenizi ve çeşitli müzik, video dosyalarını kolayca yükleyebilmenizi sağlar ve kullanımı oldukça kolaydır.

Özellikleri:
* Standart download protokollerinin tümünü kullanabiliyor. (FTP, MMS, RTSP)
* İnternetten izlediğiniz ya da dinlediğiniz radyo ve televizyon kanallarındaki görüntüleri çekebilirsiniz. Bu konuda oldukça hızlı.
* Verilen linkleri analiz edebilir ve en yüksek download hızı üzerinden indirir.
* İnternet bağlantınız koptuğunda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
* Download işlemlerinde sıraladığınız tüm dosyaları düzenleyebilir ve onları gereklilik sırasına göre yerleştirebilirsiniz.
* İndirilen müzik ve görüntüleri, indirme işlemi sırasında izleyebilirsiniz.
* İndirme işlemi başlamadan önce dosyaların hangi kategorilere yerleştireleceği konusunda size soru sorar.


http://rapidshare.com/files/19671188...glish_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Hard Disk Sentinel Pro v2.77r8.2922 MultiLang TURK

HardDisk Sentinel Pro, son dönemde neredeyse tüm hard disklerin desteklediği hatta ATA/IDE cihazlarda bir üretim standardı haline gelen S.M.A.R.T.(Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) isimli IBM nin geliştirmiş olduğu bir teknoloji'yi kullanıyor. S.M.A.R.T, sabit diskteki hataların, cihaz tamamen arızalanmadan tespit edilmesini mümkün kılan ve sağlık durumunu anlık olarak bildirebilen bir teknoloji. Hard Disk Sentinel Pro sabit diskinizin sıcaklığını, performans durumunu, diskinizin doluluk oranını, desteklediği tüm özellikleri size gösteriyor ve hdd'nizin olası bir arızasında size olacakları önceden haber verebiliyor. Sorun olmadığından emin olsanız dahi, programı indirip kurmanızı, bir süre sisteminizi takip etmenizi öneririm.


http://rapidshare.com/files/19591875...ang_TURK .rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

HDDlife Pro 3.1.157 Multilingual + Crack TURK

Bu programla bilgisayarınızda önemli bilgileri kurtarma şansınız yükseliyor. HDDlife, tüm güncel sabitdisklerde olan S.M.A.R.T. teknolojisini kullanarak belirlediğiniz periyotlarda sabit diskinizin durumunu kontrol eder ve sabitdiskinizden S.M.A.R.T. sistemi ile aldığı performans sayaçlarını işleyip kolay anlaşılır bir biçime sokarak, sabitdiskinizde ileride çıkabilecek bir probleme karşı sizi uyarır.
Böylece sabitdiskinizde ileride meydana gelecek olası bir problemi size önceden haber vererek çok değerli dosyalarınızı önceden yedekleme imkanı sunar.
HDDlife, sadece IDE ve Serial ATA sabitdisklerle uyumludur, SCSI diskleri ve RAID yapılandırmalarında çalışmaz. Eğer IDE veya SATA bir sabitdiskiniz varsa ve verileriniz sizin için önemliyse bu programı belirli aralıklarla kullanmanız tavsiye olunur.

Bu sürümdeki özellikleri; internetten güncelleme yapması, bir çok dili desteklemesidir (Türkçe de dahil) ve ayrıca programdaki bazı hatalar düzeltilmiş


http://rapidshare.com/files/19592157...Crack_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Helium Music Manager 2009.0.0.6765 TURK

Helium Music Manager, Windows uygulamaları için müzik koleksiyonu oluşturma ve düzenleme yazılımıdır. MP3, Ses CD'si, teyp ve diğer aygıtlardan topladığı müzik dosyalarını geniş bir koleksiyon yapmak için düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.Helium Music Manager, Windows uygulamaları için müzik koleksiyonu oluşturma ve düzenleme yazılımıdır. MP3, Ses CD'si, teyp ve diğer aygıtlardan topladığı müzik dosyalarını geniş bir koleksiyon yapmak için düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.Helium Music Manager ile işlemleri adım adım yapabilirsiniz. Gelişmiş bir arama motoru sayesinde oluşturduğunuz albümlere kolay bir şekilde erişebilirsiniz.Programın içinde yer alan dahili müzik çalıcısı sayesinde oluşturduğunuz koleksiyondaki müzikleri dinleyebilir ve çeşitli ses ayarlamaları da yapabilirsiniz.Program bir internet bağlantısı yoluyla müziklerin etiket bilgilerini çeşitli internet kaynaklarından indirebilir. Bu sayede o şarkı/şarkıcı hakkında detaylı bilgiye de erişmiş olursunuz. Bu kaynaklar: CDDB/Gracenote, FreeDB, Discogs.com ve Google Image Search.Müzik yöneticisi sayesinde müzik parçaları hakkında doğru ve hızlı bilgi alabilirsiniz. Şarkıcı, albüm, resim, parça bilgisi, dosya adından bilgi okunması, dosyaları otomatik olarak yeniden adlandırma, parça bilgisine dayanarak klasör yapısı oluşturabilme, rapor oluşturabilme ve yazdırabilme, güncelleme, çalma listesi oluşturma ve yönetme, MP3 dosyalarının kalitesini analiz etme gibi çeşitli özellikleri de mevcuttur.

Helium Music Manager tüm genel dosya biçimlerini destekler ve ayrıca güçlü bir ses yöneticisidir.

MP2, MP3, MP4, M4P, M4B, Ogg Vorbis
Windows Media Audio, FLAC, APE, Ses CD'si.


http://rapidshare.com/files/19592426....6765_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Hetman Photo Recovery v2.0.0.8 TURK
[IMG]http://www.sharewareplaza.com/images/screenshot/61637.gif
Hetman Fotoğraf Kurtarma, dijital fotoğraf kurtarma süreci ile ve basit olur herkes tarafından yapılabilir. Yazılım kamera hafıza kartı (Compact Flash, xD, Memory Stick), çeşitli HDD ve USB sürücüleri, cep telefonu kartları ve diğer kaynaklardan gelen fotoğraflar kaybetti kurtarır. Hatta eğer kamera bellek kartı veya mantıksal sürücü veya birimi biçimlendirilmiş olabilir bu dosyaların kaybolmasına neden bir donanım kaza oldu kurtarılmış olacak dosyaları kaybetti. Gelişmiş diski analiz yeni bir algoritma sayesinde, diğer yazılım araçları bile tespit don't fotoğraf kurtarır! Deneme sürümünü önizleme resimler silindi size sağlar. Fotoğraflar edebileceğiniz önizleme% 100 geri sonra programa kayıt olacak!

Bir dijital fotoğraf makinesi her sahibi, ne olursa olsun kendi beceri ve deneyimi, dijital fotoğraf kurtarma sorunu karşısında Mayıs Hetman Fotoğraf Kurtarma Bu sorunun en basit ve en etkili çözümdür. Bu yazılım eşit iki acemiler ve profesyonel fotoğrafçılar, fotoğraf sanatçıları ve tasarımcıları tarafından takdir edilecektir. Bu yazılım yeteneği derin mantıksal sürücü, ön ve geri fotoğrafların hangi hatta acemiler yardımcı olacak bir açık ve kolay kurtarma sihirbazı ile RAW formatında tarama yapmak için birleştirir sürede dijital fotoğraf kurtarabilir.

Dijital kameralar Çok sayıda RAW formatında orijinal resim kalitesini korumak için resimleri deposu. Program Önizleme ve tüm popüler kamera RAW biçimleri kurtarabilirsiniz. Bu özellik, özellikle profesyonel fotoğraf sanatçıları tarafından takdir edilecektir. Hetman Fotoğraf Kurtarma bir "imaj kurtarma sihirbazı" olarak geliştirildi. Tek yapmanız gereken ve gerekli diski seçmek için program tarar ve geri görüntülerin simgeleşmiş göstermeleridir. Sen önizlemek için önce onları kurtarma için bu görüntüleri zoom kullanabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER:

En popüler medya kart »Destek çeşitli USB ve HDD cihazlar, fotoğraf kameraları ve etc
Büyük dosya sistemlerinin »Destek: vfat, FAT12/16/32, NTFS/NTFS4/NTFS5
»Sen önizlemek ve görüntüleri yeniden için
Dijital fotoğraf başlıca türleri »Destek: *. bmp, *. cel, *. ico, *. jpe, *. jpeg, *. jpg, *. png, *. PSD, *. TGA, *. tif, * . tiff, *. wmf ve etc
RAW formatı »Destek: *. 032, *. 3fr, *. bmq, *. CR2, *. CRW, *. cs1, *. dc2, *. DCR, *. ham, *. RDC, *. SR2 , *. SRF, *. x3f ve etc
Kurtarma işlemi »hızlı ve basit


http://rapidshare.com/files/19592543...0.0.8_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Hide My Drives v3.1 TURK

Sürücülerinizi saklar, erişilmez hale getirir ve flash disklerin veya CD'lerin otomatik çalışmasını engeller. Küçük boyutludur. Patch mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19592663..._v3.1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

IE7pro 2.4.5 TURK

IE7pro Internet Explorer 7 için geliştirmiş bir eklenti paketidir. IE7pro internet explorer 7 ve artık Internet Explorer 6.0 tarayıcısına birçok yeni özellik katmaktadır ve IE7 tarayıcınızı daha kullanışlı kılmaktadır. IE7pro çok kullanışlı, kolay ve güvenli bir pakettir.

IE7pro ile tarayıcınıza çift tıklama ile sekme kapatabilme, sekme geçmişi tutabilme, bir sunucuya maksimum bağlantı ayarlayabilme, farklı bir kaynak gösterme editörü kullanabilme, proxy ye kısayol atayabilme, user agent değiştirebilme, reklamları otomatik olarak filtreleyebilme, sürükle-bırak ile link açabilme, sürükle-bırak ile resim kaydedebilme, fare hareketleri ile tarayıcıyı yönetebilme (mouse gestures), sayfayı resim olarak kaydedebilme gibi kullanışlı özellikler katabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19592816...2.4.5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

iLead DVD Ripper Platinum v4.1.2 Portable TURK

DVD izlemek için kaliteli bir görüntü sunan, ekran boyutunu ayarlayabileceğiniz, DVD’nin bir kopyasını oluşturabilir veyahut AVI, 3GP, MP4/H264, MPEG, WMV, FLV, M4A, MP3 ve AAC gibi çeşitli bilindik formatlara çevirip cep telefonunuzda, laptopunuzda, iPod, iPhone, PSP veya cep bilgisayarınızda bu filmleri rahatlıkla izleyebileceğiniz profesyonel bir yazılım.


http://rapidshare.com/files/19593042...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Internet Download Manager v5.15 Build 6 Full Denenmiştir.. TURK

Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program.En iyi download yöneticisi.

Internet Download Manager; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.

http://rapidshare.com/files/19593198...tir.._TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Kitchendraw 5 FULL + katolog ve texture TURKMutfak, Banyo ve Mobilya tasarim ve imalat programı Piyasadaki en iyi en kolay program Kullamını cok basit kullanırken herhangi bir bilgisayar bilgisine gereksinim duyulmuyor Bir cok seyi zaten kendisi yapıyor Çıktıları 3000x3000 dpi alınabiliyor Dolap tasarım ve imalatçıları için kaçırılmaması gereken bir program

Sistem Gereksinimleri:
Yeterli-Basic:
- PENTIUM IV işlemci
- 256 Mb RAM
- 5 Gb Harddisk alanı
- Minimum 800x600 çözünürlükte ekran kartı
- A4 ink-jet yazıcı,
- Windows 95, 98, ME, NT4 ,2000 Or XP

http://rapidshare.com/files/19594347...xture_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

K-Lite Codec Pack Full 4.5.9 Beta TURK

Bu çözücü paketi sayesinde tüm görüntü ve ses dosyalarınızı açabilir,donanımlarınızın desteklediği tüm özellikleri de sonuna kadar kullanabilirsiniz.Böylece Divx filmleriniz, DVD, VCD ve SVCD'leriniz ile tüm biçimlerdeki ses dosyalarınız daha güzel, net, hızlı ve sorunsuz bir biçimde oynatılacaktır.


http://rapidshare.com/files/19594711..._Beta_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

KoolMoves v7.0.2 Retail TURK

Program çok fazla flash bilgisi olmadan basit ve pratik bir şekilde flash animayonlar hazırlamak isteyenlere yönelik bir yazılım. Yazı, imaj ve ses dosyalarını bir araya getirerek flash dosyaları oluşturmanın yanı sıra hareketli GIF dosyaları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Program ile metin efektleri, reklam banner'ları, etkileşimli reklamlar, slayt gösterileri, hareketli açılış sayfaları, menüler ve etkileşimli oyunlar tasarlayabilirsiniz. Kütüphanesinde 343 clipart, 44 script ve 16 web arayüzü hazır geliyor. Ayrıca programla yazılarınıza 100 animasyon stili uygulayabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19594989...etail_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19596549...etail_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Laughingbird Software eCover Creator v2.2 Retail TURK

eCover Creator, kolay kullanımlı bir kutu ve kapak tasarım programıdır. İçindeki 50 adet şablon ile harika görünümlü, özel efektlerle süslü kutular oluşturabileceksiniz.


http://rapidshare.com/files/19598238...ail_T URK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Lock My PC v4.7 TURK

Lock My PC, bilgisayarınıza sizden başkalarının bırakın dokunmasına ve ekranına bakmasını bile engelleyecek şekilde kilitleyen bir uygulamadır.

İsterseniz herhangi bir tuş kombinasyonu seçerek bilgisayarınızı kitliyebilirsiniz, daha sonra yine sizin belirlediğiniz şifreyi girerek bilgisayarınızı tekrar aaçabilirsiniz.

Özellikleri:
* Mouse üzerinden kilitleme
* Kolay kullanım
* Zamana ayarlama
* Çoklu kullanıcı desteği
* Şifrelemede ekran koruyucu koyabilme


http://rapidshare.com/files/19598399..._v4.7_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Magic DVD Ripper v5.4.0 Portable TURK

Magic DVD Ripper kullanımı kolay, güçlü bir DVD yedekleme programıdır. Program koruma altına alınmış diskleri bile diskinize kopyalayabiliyor. Bunun içinse 4 farklı metod kullanıyor (tüm disk, ana video, DVD-9'u DVD-5'e çevirerek, dosyalar olarak). Ayrıca DVD'lerinizi VCD, SVCD ve AVI(DivX) biçimlerine de çevirebilirsiniz. Programın kopyalama hızı ve kalitesi de göz dolduruyor. Eğer geniş bir arşiviniz varsa tüm dosyalarınıza aynı ayarları uygulamayı da seçebilirsiniz. Program başlangıç moduyla DVD sürücünüzü otomatik tanıyor ve diskiniz için en uygun ayarları yüklüyor. Eğer DVD videolarınızı bilgisayarınızda depolamak istiyorsanız bu programı denemelisiniz.


http://rapidshare.com/files/19671382...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

MessengerLog Pro 7.08 TURK

Yazılımın birçok özelliği Mevcuttur. MSN konuşmalarını yazılardan başlayıp ifadelere kadar her şeyi kaydedebilmelmenize olanak tanır.. MessengerLog, etkili bir MSN günlük tutma programıdır. Yani bu programda her gün MSN konuşmalarınız kaydedilir.

Yazılım Windows Messenger 4.x/5.x, MSN Messenger 6.x/7.x ve Windows Live Messenger sürümlerini desteklemektedir. Yazılımda günlüğünüzü yönetebilir ve başkalarının görmemesi için şifreleyebilirsiniz. Ayrıca yazılımda 10 adet renkli tema bulunmaktadır.

Özellikler:
# Sohbeti kaydetmek için daha kuvvetli, çok kısımlı sohbet mMonitör alt yapısı.
# Yazılım MSN sohbetlerini RTF biçiminde kaydetmektedir.
# Messenger Plus! ile uyumlu.
# Windows Messenger ile uyumlu.
# MSN Messenger ile uyumlu.
# Windows Live Messenger ile uyumlu.
# E-posta ya da FTP ile otomatik karşı tarafa gönderme.
# MSN sohbetlerini kaydetmek için ana programı çalıştırmaya ihtiyaç duymaz.
# Kullanımı kolay arabirim.
# MSN Messenger yolundan sağlanan özel destekleri kaydetmek şirketiniz için uygun.
# Erişmek ve ayarlamak parolayla korunmuştur.
# Kayıt ettiğiniz MSN konuşmalarını arama ile kolayca ve hızlı olarak bulabilirsiniz.
# 10 adet renkli tema bulunmaktadır.
# Tarih ve zaman damgası.


http://rapidshare.com/files/19671501...7.08__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Microsoft® Windows® Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Şubat 2009 TURK

Bu araç, yaygın olarak karşılaşılan bazı kötü amaçlı yazılımların (Blaster, Sasser ve Mydoom dahil) bilgisayarınıza bulaşıp bulaşmadığını denetler ve bulaşma varsa temizlemenize yardımcı olur. Microsoft Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 ve Windows Server 2003 bilgisayarlarda Blaster, Sasser ve Mydoom dahil olmak üzere yaygın olarak karşılaşılan belirli kötü amaçlı yazılımları denetler ve temizlenmesine yardımcı olur. Algılama ve temizleme işlemi tamamlandığında, araç, bulunan ve temizlenen (varsa) kötü amaçlı yazılımları açıklayan bir rapor görüntüler. Araç, %WINDIR%debug klasöründe mrt.log adlı bir günlük dosyası oluşturur. Bu araç virüsten koruma yazılımlarını yerini almaz. Bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olmak için bir virüsten koruma yazılımı kullanmalısınız. Bir virüs bulunursa, bilgisayarı bir sonraki başlatışınızda araç bir durum raporu görüntüler.


http://rapidshare.com/files/19671776...2009__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Mediatox Aurora MPEG To DVD Burner 5.2.23 TURK

Aurora MPEG to DVD Burner; DVD yazıcısı olanlara MPEG formatındaki filmleri menüleriyle birlikte DVD olarak hazırlayıp yazdırmaya yarayan program. Bu sayede 2 program yerine bir program kullanıp işinizi kolayca halledebiliyorsunuz. Program ayrıca DVD-RW ve tabi CD-RW formatlarını da okuyup, çevirip yazabiliyor. Ayrıca program, otomatik DVD video hazırlama ve DVD sanal disk dosyası oluşturma gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor.Yeni sürüm özellikleri

# Film dosyalarını boyut ve zaman olarak gösterebilme
# Kaynak dosyası olarak DVD formatlarını destekleme
# Herhangi film dosyasını otomatik olarak DVD formatına çevirerek yazım işlemini başlatma.


http://rapidshare.com/files/19598669...23__TURK.ra r

----------------------------------------------------------------------------------------------

Mojosoft BusinessCards MX v3.96 TURK

Mojosoft firmasının profesyonel bir kartvizit hazırlama uygulaması olan BusinessCards MX ile kendi kartvizitinizi kendiniz tasarlayın.İçerisinde hazır yüzlerce şablon, resim, doku örneğiyle gelmektedir.


http://rapidshare.com/files/19600164...v3.96_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Morpheus Photo Animation Suite Industrial v3.10 TURK

The all-in-one animasyon takımı Morpheus Photo Morpher yanı sıra tüm 15 örnek morphs, warps ve karışımları içerir. Bir animasyon gibi Eğer, size Morpheus Photo Animation Suite seveceksiniz! Siz farkına varmadan, sizin animasyonları bir kişi diğerine yönlendirilecektir! Morph Video 4 milyon kez tekrar aldı ve 2007 YouTube Ödülleri için aday gösterildi.

Özellikler:
• Kolay başlamak ve tüm program örnekleri ile oynamak için yardımcı olmak için sihirbazı kullanmak için
• Bir başka resim bir sonsuz sayıdaki Morphing
• Bir Yükleme Sihirbazı'nı doğrudan Morpheus Galleries, YouTube veya Photobucket için animasyonlar göndermek için
Arkadaş ve aile sorunsuz ve built-in e-posta özelliği ile • Paylaşım animasyonlar
• Birden fazla resim üzerinde çalışmak için inanılmaz bir yeni arayüzü ile tamamen yeniden tasarladık • Program
• hızlı program edin onlarla oynayarak morphs önizlemek için motor görüntüleştirme
• Değişken renkler, şekiller ile • Resim dotting süreci ve boyutları en kaliteli morphs oluşturmak için
• Flash SWF ve Animasyonlu GIF gibi popüler biçimlerinin çeşitli • Oluşturma morphs
• TIFF gibi hala biçimlerinde • İhracat Morph kare ve daha fazlasını
• Yaratma örnek web sayfası, html
• kaydetme düzenler gibi iş, taşınabilir bir XML formatında
• Zum hassas için herhangi bir seviye de büyük görüntülerin Morph olarak yerleşim nokta
• Bir zaman çizelgesi pencere • hızla Morph her karenin küçük görmek için


http://rapidshare.com/files/19600423....10_TU RK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

My Flash Recovery v2.1 TURK

Flash Recovery, FAT 16/32 dosya sistemlerini destekleyen bir veri kurtarma yazılımıdır. Bu yazılım ile tüm taşıma aygıtlarındaki - flash sürücüler, USB sürücüler, dijital kameralar, taşınabilir bellekler, PC kartları, multimedia kartları vs. - verileri kurtarmanız mümkün olmaktadır.


http://rapidshare.com/files/19600555..._v2.1_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

New World Software Smart Photo Import v1.6 WinAll TURK

Yazılımın temel amacı, dijital kamera veya başka herhangi bir medya aygıtından fotoğraf aktarabilir için (flaş bellek kartları vb.) Ve otomatik olarak klasörlere PC'nize bunları organize etmek. Daha sonra bunları organize etmek ve devam edecektir gerekmez Böylece mükemmel bir şekilde her zaman fotoğraf koleksiyonu. Akıllı İthalat doğrudan resimleriniz EXIF tarih okumak ve onları uygun şekilde yeniden adlandırmak için herhangi bir neden fotoğrafçı için mükemmel bir araçtır. Akıllı İthalat yükleri çok hızlı ve dinozor gibi bilgisayarınıza göz yapmaz.


http://rapidshare.com/files/19600740...All_ TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Norton Internet Security 2009 16.2.0.7 [ING] TURK

Norton AntiVirus bilgisayarınızı virüslere casus yazılımlara karşı korur. Bilgisayarınızı tam olarak korumak ve güvenlik riski taşıyan kötü niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmak istiyorsanız gerçek zamanlı koruma sağlayan Norton AntiVirus ile bunu sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda tüm aktiviteleri arka planda sizi rahatsız etmeden takip eden program her türlü veri alışverişinde risk gördüğü zaman sizi uyarıyor. E-posta ve anlık mesajlaşma (IM) programlarınıda denetleyebilen Norton AntiVirus sizleri başkalarından gelebilecek virüslere karşı koruyor ve virüs, spyware, adware gibi kötü niyetli yazılım içerenleri normal olanlardan ayırıyor.

Norton AntiVirus sürekli olarak kendini güncelliyor ve en son çıkan virüslere karşı her zaman hazırlıklı durumda bulunuyor. Böylece sisteminiz yeni çıkan tüm tehditlerden uzaklaştırılıyor.

Norton AntiVirus 2009 yeni geliştirilmiş motoru ve güvenlik seçenekleri ile sessiz sedasız bilgisayarınızın güvenliği için durmadan çalışmaya hazır.

Anahtar Teknolojiler
* Antivirus software (Virüs koruma yazılımı)
* Spyware remover (Casus yazılım kaldırıcı)
* Bot protection (Bot koruması)
* Browser protection (Tarayıcı koruması)
* Internet worm protection (Solucan koruması)
* İşletim sistemi ve uygulama koruması
* Hızlı anlık güncellemeler
* Recovery tool (Kurtarma aracı)
* Rootkit detection (Rootkit tespiti)
* Norton Insight
* SONAR behavioral protection (Davranışsal koruma)


http://rapidshare.com/files/19602179...NG__TURK. rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Notepad++ 5.2 Türkçe • Multilingual TURK

Notepad++ açık kaynak kodlu, ücretsiz, birçok programlama dilini destekleyen, Windows altında çalışan yararlı bir editördür. Notepad yerine kullanılabilecek uygun ve işlevsel yazı düzenleyicisidir. Notepad++ tamamen C++ Win32 api ile yazılmıştır, yani Windows MFC kullanmadan yazılmıştır. Bu sayede birçok editörde olduğu gibi yavaş açılma problemi yoktur. GPL lisanlı bu yazılım beklediğinizden de daha hızlı çalışır. Syntax (sözdizimi) hatası bulma, vurgulama ve renklendirme yapabilir. Desteklediği programlama dilleri:C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, Javascript, RC kaynak kodları, Makefile, ASCII art dosyası (uzantısı .nfo, doxygen, ini olanlar), batch dosyası, ASP, VB/VBS kaynek kodları, SQL, Objective-C, CSS, Pascal, Perl, Python ve Lua.

http://rapidshare.com/files/19602366...ngual_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Orion DirectDVd v8.0.1.9 TURKDirectDVDfilm şirketlerininde kullandığı Windows için DVD Player programıdır.MPEG-2 video formatındaki filmleri oynatabilir. Bu versiyonda eklenenyeni bir özellikte DVD ile MP3 karışımı olan filmleri oyanatabilmeözelliği. 16 Band EQ, MP3 dosyalarını çalabilme bir diğer özelliği.Digital Theater Systems (DTS) ve Sony Dynamic Digital Sound (SDDS)formatındaki DVD seslerini duyabilme özelliği de olan programla filmiyüklediğiniz anda filmin saniye saniye resim olarak göstermesi DVD'siolanlar için yeniliklerle dolu bir player özelliğini taşıyor.


http://rapidshare.com/files/19672511...0.1.9_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ooVoo 2.0.0.86 TURK

Video görüşmeleri, tıpkı bir telefon araması gibidir, daha da iyisi! Gerçek zamanlı, yüksek kalitede bir görüntü sağlayarak, daha etkileşimli görüşme sağlar.Aynı anda 6 kişi ile birlikte görüşme yapabilirsiniz
Görüntü 3 sizelu [yani siz] olarak, pürüzsüz bir ses ile gerçekleşir.
Aramanıza cevap verilmiyor mu? Bu durumda, sesli, görüntülü ya da metin mesajı bırakabilirsiniz.
Dosya ya da metin mesajı gönderebilirsiniz.
Arama geçmişini görüntüleyebilirsiniz.
ooVoo kullanıcıları arasında, arama yapabilirsiniz.
ooVoo'ya e-posta adres defterinizden, kişileri aktarabilirsiniz
E-posta veya bir video mesajı ile kullanıcıları davet edebilirsiniz.
Gruplardaki kişilerinizi, kolayca organize edebilirsiniz.
Herhangi bir web saydasına ya da e-posta imzanıza, ooVoo linkinizi ekleyebilirsiniz
ooVoo linkinizden, tıkla-ve-ara aracılığı ile kolayca iletişim kurabilirsiniz
ooVoo ayarlarınızdan, " özel" görüşme ayarlarını yapabilirsiniz.
İstediğiniz ooVoo aramasını iptal edebilirsiniz/kabul etmeyebilirsiniz
Herkese ya da sadece istediklerinize resminizin görünmesini sağlayabilirsiniz.
25 MB'a kadar dosya gönderebilirsiniz.
Aynı anda birden fazla kullanıcıya 20 adet dosya gönderebilirsiniz.
Kişi listenizdekiler çevrimdışı bile olsa, dosyalarınızı gönderebilirsiniz.
Sık kullanılanlar listenizi düzenleyebilir, altı kişiyi sık kullanılan çubuğunda görebilir ve iletişim kurabilirsiniz.


ooVoo, çevrimiçi iletişimin bir sonraki evrimidir dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar arkadaşlar, aile veya meslektaşlarla yüz yüze video aracılığıyla görüşmenin oldukça kolay bir yoludur.
ooVoo, nun kullanımı çok kolaydır: indirmesi kolay, kurması kolay ve herşeyden önemlisi ücretsiz.
ooVoo, çevrimiçi iletişimin yeni yoludur: Yüksek kaliteli video ve ses ile daha anlamlı yüz yüze görüşme yapılabilmekte ve bu durum sıradan konuşmayı, e-posta gönderimini veya sohbeti geçmişe ait bir etkinlik haline getirmektedir.


http://rapidshare.com/files/19602782....0.86_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Photodex ProShow Producer v4.0.2477 Portable TURK


ProShow Producer, sitemizde de bulunan ProShow Gold programının daha gelişmiş sürümüdür. Resimlerinizi bir CD' ye kaydedip daha sonra bunları Slide Show olarak seyretmenize imkan veren ProShow programı ile oldukça etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Programın bünyesinde bulunan birçok efekt ile geçişleri daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

280'in üzerindeki geçiş efektinden istediğinizi seçerek gösterileriniz de kullanma şansına sahip olduğunuz bu araçla özellikle geçiş ve zamanlama denetimi konusunda güzel ayarlamalar yapabilirsiniz. Resimler üzerinde döndürme, şekillendirme, renklendirme ayarları yaparak mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. Gerçek zamanlı bir önizleme aracına da sahip olan yazılım çalışmalarınızı VCD biçiminde kaydetmenizi de sağlamaktadır. Ayrıca fotoğraf albümlerinizi ekran koruyucu, kendiliğinden çalışır CD (AutoRun CD) ve MPEG biçimli videolar halinde de haırlayabilirsiniz. E-posta yolu ile sevdiklerinizle bu albümlerinizi paylaşabilir, yazılımın temel amacını gerçekleştirebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19673009...ble_TURK. rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

PIXresizer 2.0.4 TURK

PIXResizer ile resimlerinizin hem resim boyutunu hem de dosya boyutunu küçültebilir ve istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Genelde e-posta gönderirken ve resim alışverişi yaparken büyük boyutlu resimler daima sorun olmuştur ama artık bu program sayesinde bu sorunlar ortadan kalkıyor. Program resimlerinizin boyutunu %75 orana kadar küçülterek çok büyük boyutlu resimlerinizi bile küçücük boyutlara getirebilirsiniz.

Programın desteklediği ve küçültme yapabileceğiniz resim formatları; JPEG, GIF, BMP, PNG ve TIFF. Sade arayüzü sayesinde programın kullanımı oldukça kolaydır...

Kullanımını kısaca özetleyecek olursak:

1. Programı açtıktan sonra
2. Load Picture menüsünden istediğiniz resmi seçin
3. Resminizin küçültme oranını yüzde olarak veya elinizle belirleyin
4. Formatını seçin
5. Save Picture den kaydedinhttp://rapidshare.com/files/19673189...2.0.4_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19673477...2.0.4_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Portable HiDownload Pro 7.24 Full TURK

Yüksek hızda dosya indirmenize olanak sağlayan oldukça başarılı bir indirme yöneticisidir. Yazılım sayesinde diğer rakipleri gibi dosya indirimi sağlarsınız ancak diğer rakiplerine göre biraz daha hızlı bir şekilde dosya indirimi sağlayabilirsiniz, bu hıza kim hayır diyebilir ki? İşte bu hız için yazılım size bir fırsat sunuyor işte piyasadaki son sürümü ile HiDownload Pro karşınızda...

Yazılım sayesinde dosya formatlarını tanımayacaksınız, çünkü yazılım nerdeyse bütün dosya formatlarını desteklemektedir ve de birçok dosyayı boyutlarına bile bakmadan hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Yazılım o kadar hızlı ki en büyük boyutlu dosyaları bile en iyi şekilde en kısa sürede yani en hızlı şekilde sisteminize indirmektedir. Yazılım sadece normal dosyaları indirmenize yardımcı olmaz, yazılım video gibi dosyaları da bulunduğu adresten kolaylıkla sisteme kaydedebilir.

Yazılım sayesinde birçok popüler dosya grubunu da indirebilirsiniz, bunlar; Windows Media™, Real Audio™ ve Real Video™, QuickTime™, Flash Video (FLV) gibi dosya gruplarıdır. Online olarak yazılımla YouTube, PutFile, Google Video ve Video arama siteleri, Live Internet TV ve Radio, Streaming Webcam gibi sitelerden dosya indirebilirsiniz. Ayrıca yazılım Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla, Netscape, Opera gibi web tarayıcılarını da destekler.

Genel Özellikleri:
- Bütün popüler dosya gruplarını destekleme
- Hızlı yükleme ve indirilebilecek minimum zamanı otomatik ayarlama
- HTTP,FTP,MMS/MMST/MMSU,RTSP,PNM protokollerini destekleme
- Rapidshare, megaupload ve benzeri sitelerden indirme yapabilme
- Video ve ses dosyalarını kolayca yükleme


http://rapidshare.com/files/19673941..._Full_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Password Door v8.4.2 TURK

Bu program ile bilgisayarınızda bulunan yazılımlara şifre koyabilirsiniz. Bu sayede sizin dışınızda kimse istediğiniz programa giremez. Ayrıca ZIP uzantılı sıkıştırılmış dosyalara da şifre koyabiliyorsunuz. Bu sayede resimlerinizi, mp3’lerinizi v.b. dosyalarınızı bir klasöre alıp sıkıştırır ve bu zip uzantılı klasörede şifre koyarsanız dosyalarınızı korumuş olursunuz. Programın en güzel özelliklerinden biride Uninstall’ında bile sizden şifre istemesi. Yani sizin şifrenizi bilmeden herhangi biri programı da silemeyecek. Gerçekten güzel bir program.


http://rapidshare.com/files/19602926...8.4.2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

PC Security Tweaker 8.1 + Key TURK

PC Security Tweaker bilgisayarınızdaki kullanıcı haklarını ve program erişim sınırlamalarını istediğiniz gibi düzenleyebilmenizi sağlayan bir yazılım. Program, bilgisayarınızı güvenli hale getirmenizi sağlayan bir ayar programıdır.İçerisinde pek çok güvenlik ayarıyla bilgisayarınızı güvenli bir pc haline getirebilirsiniz. Güvenliği üst düzeyde tutmaya yarayan bu programla,her türlü ağ bağlantıları, program ekleme kaldırma gibi fonksiyonları en üst seviyede ve güvenle yapabilirsiniz. Bütün sistem ayarlarını optimize edebilen program, bütün windows sürümleriyle uyumludur.Program, bilgisayarınızı güvenli hale getirmenizi sağlayan bir ayar programıdır.İçerisinde pek çok güvenlik ayarıyla bilgisayarınızı güvenli bir pc haline getirebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19603083...__Key_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19604364...__Key_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pearl Mountain Soft Picture Collage Maker Pro v2.0.5.2029 Portable TURK

Herşeyi içinde, hızlı ve kolay bir kolaj programı mı arıyorsunuz? Artık aramayın! Picture Collage Maker, harika kolajlar hazırlayabileceğiniz resim ve fotoğraf kolaj programıdır. Göz kamaştırıcı kolaj yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece resim veya fotoğrafları seçin, program içine atın, bir maske seçin, 10dan fazla şablon arasından birini beğenin, JPG olarak kaydedin, masaüstü arkaplanı olarak ayarlayın ve slayt şovlar hazırlayın.


http://rapidshare.com/files/19605607...table_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Perfect Uninstaller 6.3.2.5 + Keys TURK

Perfect Uninstaller ile yüklediğiniz ve ihtiyacınız olmadığı için artık kaldırmak istediğiniz programları herhangi bir artık bırakmadan sisteminizden silebilirsiniz. Program windows'un program ekle/kaldır aracıyla silemediğiniz yazılımları bile sorunsuz bir şekilde iz ve artık bırakmadan kaldırabilmektedir.Perfect Uninstaller, programı sadece sisteminizden kaldırmakla kalmaz kayıt kütüğünde bulunan programdan geriye kalan kayıt kütüğü girdilerini de silebilmektedir.

"Perfect Uninstaller" programının belirgin özellikleri:

· windows'un program ekle/kaldır aracından 3 kat daha hızlıdır.
· Kaldırdığı programdan geriye bir artık bırakmaz.
· Bilgisayarınızdaki registry de kalacak olan kayıt dosyalarını silerek performansı artırır.
· Kaldırmak istediğiniz programın gizli dosyaları dahi silebilir.
· Kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
· Kurulu programlara ait istenilen tüm detayları gösterebilir.http://rapidshare.com/files/19607115..._Keys_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Photodex ProShow Gold 4.0.2477 • Incl.Keygen-CORE TURK

ProShow Gold mükemmel özelliklere sahip bir fotoğraf albümü oluşturma yazılımıdır. Yazılım ile bilgisayarınızdaki fotoğraflarınızı istediğiniz düzene göre slayt gösterisi, Video CD, DVD Disk, Video, çalıştırılabilir exe dosyası, ekran koruyucu biçimlerinde albüm haline getirebilirsiniz. 280 geçiş efektinden istediklerinizi gösterilerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca gösterilerinize sesler ekleyebilir, arkaplanlar koyabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan yazılımla neredeyse yapamayacağınız hiçbir işlem bulunmuyor. Programın özellikleri sayfanın devamında.

Kolaylıkla İçerik Ekleme ve Slaytları Özelleştirme
• Bir gösteriye kolayca açıklama sürükleyip bırakma
• Fotoğraf, video klip ve müzik kullanma
• Canlandırma ve video klip düzenleme
• 100 üzerinde dosya türü için destek
• Herbir slayt için kendine özgü zamanlama ayarı
• Birçok slaytı kolayca hemen değiştirme
• PSD, PNG, TİFF ve GİF biçimleri için şeffaflık desteği
• Çizgisel slayt listesi veya sınıflama için 2 boyutlu gösterim
• Fotoğraflarınız için tek tıklama ile kendiliğinden doğrulama

Geçiş Efektleri ve Hareketler
• Yakınlaşma ve dönme ile oluşan "Ken Burns" stili geçiş efekti
• 280 üzerinde kaliteli geçiş
• Herbir geçiş için zamanlama denetimi
• Kuşbakışı gösterim içeren yatay hareketli fotoğraf desteği
• Her boyuttaki fotoğrafa yakınlaşma
• Her açıdan fotoğrafları döndürme
• Mükemmel sıralama için dizgi seçenekleri
• Geçişler üzerinde tam denetim
• Slaytlardaki geçişler için başlangıç zamanı ayarlama
• "Çevrinme" için hızlandırma tarzları ayarlama

Müzik ve Sesler
• Ses şiddetini denetleme
• Kesme, aydınlatma ve sesi çıkarma
• Müzikteki ses dalgalarını gösterme
• Tüm kişisel slaytlara sesler ekleme
• Ses CD'sinden müzik aktarma
• Slayt ve müzik geçişlerini kendiliğinden zamanlama
• Arkaplan konuşmalarını kaydetme

Geliştirilmiş İş Akışı
• Sınırsız ileri-geri alma
• Tam ekranda gerçek zamanlı önizleme
• Gösterileri kendiliğinden yedek alma ve çalışmaları güvenle kurtarma
• Gösterileri arşivlemek için klasör, CD veya DVD'lerde biriktirme
• Programlar arasında tümüyle bütünleşmiş araçlarla bir ileri bir geri küçültme işlemi

Yüksek Verim
• Çift katmanlı sürücü ve medyalara destek
• DVD'lerde ve bilgisayarda tekrar oynatma için geliştirilmiş menü
• Yükse hızda ve kalitede videolar oluşturma
• Bir disk üzerinde çalıştırılabilir çoklu gösterimler oluşturma
• Kendi tanıtım gösterilerinizi ekleme
• Menüler içinde herbir gösteri için küçük öngösterim resimleri ve açıklamaları ayarlama
• Televizyon ve bilgisayarların her ikisinde takılı diskler üzerinde gösterileri oynatma
• En hızlı video oynatma özelliği

Gelişmiş Menü Yapılandırması ve Yazdırma
• Dahili DVD yazdırma
• Tümüyle özelleştirilebilir menüler
• Çeşitli çıktı biçimlerine sahip CD'ler oluşturma
• Sessiz VCD gösterileri ve Video VCD gösterilerinin her ikisini de oluşturma
• DVD ve VCD'lerin çoklu kopyalarını yazdırma
• Videolardaki titremeyi azaltan "Anti-flicker" filtresi
• NTCS ve PAL standartlarına destek

Çevrimiçi Gösteri Paylaşma
• Çevrimiçi gösteriler oluşturma
• Bir internet sitesinde gösterileri yayınlama
• Basit HTML diliyle kolayca bir internet sitesi ile bütünleşme
• Flash biçiminden daha kaliteli "ProShow" biçimi
• Photodex.com adresinde ücretsiz olarak gösterileri paylaşma

Video Dosyaları Oluşturma
• Standart MPEG1 ve MPEG2 video dosyaları oluşturma
• Video biçimini ve oynatımını denetleme
• Diğer uygulamalar için ProShow videolarını kullanma

Desteklenen Çıktı Biçimleri
• Video Disk Biçimleri:
DVD, VCD, SVCD, XVCD, XSVCD, CVD, MiniDVD
• Medya Disk Biçimleri:
CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD, DVD-R, DVD-RW
• Dosya Biçimleri:
.EXE, .SCR, .MPG, .MPG, .ISO, .CUE, .PXhttp://rapidshare.com/files/19607658...-CORE_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Photodex ProShow Producer 4.0.2477 • Incl.Keygen-CORE TURK

ProShow Producer, ProShow Gold programının daha gelişmiş sürümüdür. Resimlerinizi bir CD' ye kaydedip daha sonra bunları Slide Show olarak seyretmenize imkan veren ProShow programı ile oldukça etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Programın bünyesinde bulunan birçok efekt ile geçişleri daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

280'in üzerindeki geçiş efektinden istediğinizi seçerek gösterileriniz de kullanma şansına sahip olduğunuz bu araçla özellikle geçiş ve zamanlama denetimi konusunda güzel ayarlamalar yapabilirsiniz. Resimler üzerinde döndürme, şekillendirme, renklendirme ayarları yaparak mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. Gerçek zamanlı bir önizleme aracına da sahip olan yazılım çalışmalarınızı VCD biçiminde kaydetmenizi de sağlamaktadır. Ayrıca fotoğraf albümlerinizi ekran koruyucu, kendiliğinden çalışır CD (AutoRun CD) ve MPEG biçimli videolar halinde de haırlayabilirsiniz. E-posta yolu ile sevdiklerinizle bu albümlerinizi paylaşabilir, yazılımın temel amacını gerçekleştirebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19608186...-CORE_TURK.rar


Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 14:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 
Portable Photoshop CS4 TURK

Kurulum Gerektirmeyen Photoshop CS4 Programı Anlatmaya Gerek Yok

http://rapidshare.com/files/19610001...p_CS4_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Public PC Desktop 6.2 TURK

Bilgisayarınızın bütün dosyalarını kullanıcıya kilitleyerek sadece izin verilen programları çalıştırma yetkisi veriyor Yani isterseniz siz yokken bilgisayarda sadece Internet Explorer çalışmasına izin verin, geri kalanlar kilitlensin Mesela kütüphane, internet cafe gibi ortamlarda olmazsa olmaz bir yazılım


http://rapidshare.com/files/19610337..._6.2__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Real Spy Monitor v2.89 TURK

Siz bilgisayarın başında yok iken yapılan tüm işlemlerden haberdar olmak istiyorsanız bu program tam size göre... Hatta ve hatta siz daha sonra şifre koyabiliyorsunuz ve artık bilgisayarınız sadece kendinize ait oluyor. Bilgisayarınızı fazla kişi olarak kullanıyorsanız ve herşeyden haberdar olmak istiyorsanız bu program tam size göre bir program...

http://rapidshare.com/files/19674081...v2.89_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Registry Help Pro 1.61 TURK

Kayıt defterinizde yer alan tüm yanlış ve hatalı bilgileri tarayıp silmek veya değiştirmek için size sunuyor. Tabi sizin düşündüğünüz daha uygun bir çözüm varsa bunuda yapmanıza olanak sağlıyor. Hatalar bulunup çözümleri seçildikten sonra tek yapmanız gereken “Repair” butonuna tıklayıp ne olur ne olmaz diye bir yedekleme dosyası seçmek, gerisini Registry Help Pro sizin için otomatik olarak halleder. Crack mevcuttur.


http://rapidshare.com/files/19674211..._1.61_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

RegTool 2.8.3331588 Full TURK

Bu program sayesinde bilgisayar temizliğini öncelikli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere daha bir çok seçenek sunan Regtool sadece temizlik işiyle kalmaz bilgisayarınızda yüklü olan programları kontrol edebilir, optimize seçeneği ile bilgisayarınızı rahatlatır, hızlandırabilirsiniz. Dahası için programı denemelisiniz.


http://rapidshare.com/files/19674376..._Full_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

SBMAV Disk Cleaner 2009 v3.31.0.8960+Türkçe Yama TURK

SBMAV Disk Cleaner güçlü temizleme araçlarıyla sisteminizdeki kullanılmayan ve atık dosyalar halinde tanımlanan dosyaları silmeniz için tasarlanmış. Özellikle Temporary Files ve TEMP dosyalarında diğer programların da kullanılmayan atık dosyalarını temizlemek için mükemmel bir program. Ayrıca çok uzun zaman kullanılmayan belgelerinizi de silebilirsiniz. Program bunları sizin için otomatik olarak tarayıp buluyor. Kullanışlı ve basit bir program. Denemekte yarar var.


http://rapidshare.com/files/19674595...ama_ TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19674764...ama_ TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Save Flash v4.1 Build 0328 TURK

Alanındaki en popüler programlardan biri olan Save Flash ile internette karşınıza çıkan Flash dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Özellikleri:
# Web sitelerinde gördüğünüz her türlü Flash dosyasını (Animasyonlar, filmler, oyunlar vs) kaydedebilirsiniz.
# İndirdiğiniz dosyada önizleme yapabilirsiniz. Animasyonu ileri/geri oynatma, durdurma vs gibi işlemleri yapabilmeniz de mümkün.
# Flash çerçevelerinden (Frame'ler) ekran görüntüsü alabilir ve grafik dosyası olarak kaydedebilirsiniz.
# Hareketli drop-down menüsü Save Flash programına hızlı erişimi sağlar.
# Ayrıca indirilen Flash dosyası hakkında daha fazla bilgiye de sahip olabilirsiniz. (URL'si, boyutu vs)


http://rapidshare.com/files/19610568..._0328_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Skype 4.0.0.206 - Final TURK

Bilgisayarınızdan çağrı yapın ; Skype'taki diğer insanlarla ücretsiz, dünyanın her yerindeki telefon ve cep telefonlarıyla çok ucuza.

Skype Kurulum uygulamasını çalıştırın
SkypeSetup.exe adlı dosya ile yapmak istediğiniz işlemi soran bir pencere açılacaktır. ‘Dosyayı Kaydet’ seçeneğine tıklayın.

Kurulum Sihirbazını İzleyin
Yükleme tamamlandığında, Skype Kurulum programını çalıştırmak için Mozilla Yüklemeler penceresinden SkypeSetup.exe dosyasına tıklayın.
(İsterseniz doğrudan kaydettiğiniz yerden "çoğunlukla masaüstünüzden" çalıştırabilirsiniz.)
Skype Kurulum Sihirbazı görünecek ve kurulum işlemi boyunca size yardımcı olacaktır.


Skype' ı Başlatın
Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra masaüstündeki ya da görev çubuğundaki simgeye tıklayarak istediğiniz zaman Skype yazılımını açabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19610734...Final_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Startup Defender v1.9.5 TURK

Startup Defender Windows sistem çubuğuna yerleşir ve otomatik olarak çalışan programları gözler. Eğer sizin izin vermediğiniz bir program çalışmaya çalışırsa onu durdurur ve sizi anında haberdar eder.Buna ek olarak hangi programların açılışta otomatik olarak çalışacağına da karar verebilir, canınızı sıkan programların çalıştırılmamasını sağlayabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19610869...1.9.5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Steady Recorder 2.4.6 TURK

Steady Recorder programı sayesinde dijital ses dosyalarını MP3 veya WAV formatlarında sabit diskinize kaydedebilirsiniz


http://rapidshare.com/files/19611030...2.4.6_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Super Internet TV 7.4 TURK

Internet üzerinden 1900 den fazla kanalı seyredebilirsiniz ve 5000 den fazla radyo kanalını dinleyebilirsiniz.Bazı kanallar REALPLAYER bazıları ise MEDIA PLAYER üzerinden çalışıyor.Ama programdan tam olarak yararlanmak için "Realplayer" ve "media Player" programlarının olması lazım. Tv kartı olmadan bütün kanalları internet bağlantısı çekiyor.Özellikleri; 1900 dan fazla TV kanalı, 5000 den fazla radyo kanalı, herhangi bir ücret yok, kanal listesi güncelleştirmesi, tam ekran özelliği, 200 den fazla canlı webcam.


http://rapidshare.com/files/19611223...V_7.4_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tvnet Online Media Center PRO TURK


Tvnet Online Media Center size, bir web tv den yada web radyodan daha ötesini sunar.

PRO sürümünün farkı ne?
Yeni ve şık bir arayüz.
Ücretli paket satın alarak reklamsız video izleyebilme ve ekstra özelliklerden yararlanabilme.
Üyelik modeliyle çalışıyor, 30.000 den fazla üye ile mesajlaşabilme.
Arkadaş listesi oluşturabilme.
Sevdiğiniz videoları favori videolarınıza kaydetme ve programı tekrar açtığınızda videoları aramadan, favorileri listenizden izleyebilme.
Önceki sürümden yaşanan hatalar en aza indirilmiş.


Tvnet Online Media Center size, bir web tv den yada web radyodan daha ötesini sunar.
500 'den fazla Canlı TV ve canlı radyo yayınlarının yanı sıra sinema, dizi, müzik, klip, eğlence, komedi, canlı web kameraları, gazete, video, oyun TvnetOnline Media Center kullanıcılarıyla buluşuyor.
Tamamen ücretsiz bu yazılım sayesinde neler yapabilirsiniz:


http://rapidshare.com/files/19674801...r_PRO_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Teleport 1.59 - FuLL Tested TURK

İnternette gezerken bir siteyi beğendiniz ve bunu internette olmadığınız zamanda gezmek istiyorsunuz. O halde size bu programı öneriyoruz. Teleport programına beğendiğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz ve program siteyi tamamen bilgisayarınıza innDiriyor.Böylece internette olmadığınız zaman bile siteye girip dolaşabileceksiniz.

Teleport ile bir siteyi aynen internette gezebilecek şekilde dosya yapısını koruyarak kopyalayabilir, belli biçim ve büyüklükteki dosyaları innDirebilir ya da tüm sitedeki bağlantı ve dosyaları listeleyebilirsiniz.

HTML 4.0, CSS 2.0, ve DHTML türlerini okuyup şifreli web sayfalarını da kaydedebilen Teleport, otomatik bağlantı çevirebilme, Java applet desteği, zamanlayıcısı ve yeniden yönlendirme yapabilen sayfalardan da innDirme desteği ile göz dolduruyor.
Teleport Pro Programı ile yapabileceklerinize birkez daha gözatacak olursak:

. Tüm web sayfalarını alt sayfaları ile birlikte sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz

. Kaydettiğiniz bu sitenin birebir kopyasını çıkartabilirsiniz

. Belirteceğiniz dosya boyutu ve özelliklerine sahip web sayfalarında arama yapabilirsiniz

. Bilinen adreslerden innDirme yapabilirsiniz

. Kaynak web sayfasına bağlı tüm diğer sayfaları da inceleyebilirsiniz

. Anahtar kelimeler kullanarak bir web sayfası aratabilirsiniz

. Yavaş açılan web sayfalarını beklemek zorunda kalmazsınız

. Şifreli siteleri de bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz


http://rapidshare.com/files/19611378...ested_TURK.rar

alternatif

http://rapidshare.com/files/19611558...v1.59_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

UltraSurf v9.3 TURK

UltraSurf isimli bu ufak yazılım ile Telekom tarafından girilmesi engellenen tüm sitelere (youtube v.s), sosyal ağlara,yazılımlarla veya Administrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına ve Milli Eğitim Bakanlığının sağladığı internet bağlantısı üzerinden girilemeyen her internet sitesine kolaylıkla ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz.Ayrıca yazılım şifreleme özelliği sayesinde büyük ölçüde güvenliğinizi sağlıyor ve önceden yaptığınız ayarlarda " delete cookie automatically when on exit" seçeneğini aktif kıldıysanız,programı kapattığınızda cookileri de otomatik olarak siliyor.

> Gizlilik: Anonim olarak sörf yapabilirsiniz,yani sahte bir IP nosuyla.IP adresinizi,yerinizi,tarayıcı geçmişinizi ve cookileri gizler.

> Güvenlik: İçeriğin tamamen saydam veri transferi ve yüksek düzey şifrelemesi ile yüksek güvenlikle sörf yapmanızı sağlar.

> Özgürlük: UltraSurf, Internet'te sansür ve blokajı yenmene olanak sağlar.Websitelerini serbestçe gezebilir ve istediğin bilgilere özgürce ulaşabilirsin.

Ultrasurf ile İlgili Artı Bilgiler:

> 6 yıldan beri hizmet,
> Milyonlarca kullanıcı,
> 150'nin üzerinde ayrı ülkeden kullanıcı,
> Günde 300 milyonun üzerinde kullanım,
> Ve 5.000 GB'ın üzerinde günlük kullanım.


http://rapidshare.com/files/19674833..._v9.3_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ultra DVD Creator 2.7.0203 Incl. Serial TURK

Ultra DVD Creator; AVI, DivX, XVid, MPEG, WMV, ASF, MOV, RM, MP4, FLV video dosya türlerini de içeren hemen hemen tüm video dosya türlerinden DVD, VCD, SVCD video diskleri oluşturmanıza yarayan güçlü bir araçtır. Bu sayede ev DVD oynatıcılarınızda videoları izleyebilirsiniz. Ultra DVD Creator, yenilikçi ve çok yönlü bir DVD oluşturucu yazılımdır. Bu yazılımla video dosyalarınızı DVD, VCD, SVCD uyumlu MPEG dosyasına dönüştürebilir ve CD ya da DVD’ye yazdırabilirsiniz. Yazılımla dijital video kaydedicilerinden, web kameralarından yada internetten indirdiğiniz dosyalardan VCD/DVD diskler oluşturabilirsiniz. Her şeyi kolaylaştıran yapısıyla VCD/DVD diskleri herhangi bir uzman bilgisine gereksinim duymadan oluşturabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19611885...erial_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Universal Shield v4.2 TURK

Universal Shield sisteminizdeki klasör, dosya ve hatta sürücülerinizi şifreleyerek onları gizleyebilen, istemediğiniz kaynaklara başkalarının erişmesini önleyebilen gelişmiş bir araç.

Programda farklı güvenlik kuralları belirleyip ayrı kaynakları farklı şekilde şifreleyebiliyorsunuz.

Oldukça esnek bir yapıya sahip ve görsel açıdan oldukça doyurucu. Ayrıca yeni sihirbazlar ile kullanımı çok daha kolay.


http://rapidshare.com/files/19612071..._v4.2_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

VSO ConvertXtoDVD 3.3.7.121 • Multilingual TURK

VSO ConvertXtoDVD programi ile bilgisayarinizdaki cesitli formatlardaki (DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV) videolarinizi DVD haline donusturebilirsiniz. Program oldukca basit ve kullanisli bir program. Ayrica resimlerinizi goruntuleyebilir, ses dosyalariyla calisabilir, DVD filmlerinize alt yazilar olusturabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19674954...ual_TURK.ra r

----------------------------------------------------------------------------------------------

Vista Codec Package 5.1.2 Final TURK

Vista Codec Package, adından da anlaşılabileceği üzere, Windows Vista işletim sistemi için özel olarak hazırlanmış bir ses-video çözücü paketidir. Çözücüler, bilgisayar ortamında farklı dosya biçimlerine sahip olan ses ve video dosyalarının oynatılabilmesi için gerekli olan ek sistem dosyalarıdır. Microsoft tarafından Windows Vista işletim sisteminin yayınlanması ile çözücü paketlerine sahip olan birçok yazılım üreticisi, çözücü paketlerini Vista ile uyumlu hale getirmek durumunda kalmıştır. Bu yazılım ise temel yapılandırmasını Windows Vista işletim sisteminde gereksinim duyulan ses ve video çözücülerini baz alarak oluşturduğundan Vista için özelleştirilmiş olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Windows Vista işletim sistemini kullanmaya başlayanlar bu çözücü paketini sistemlerine yükleyerek hiçbir sıkıntı yaşamadan tüm ses ve video dosyalarını çalıştırabilirler. Çözücü paketinin içerisinde herhangi bir medya oynatıcı bulunmamaktadır. Paketin asıl işlevi sisteminizde kurulu olan medya oynatıcı yazılımları ile (örneğin; Windows Media Player) sorun yaşamadan tüm medya dosyalarını oynatabilmektir. En çok kullanılmakta olan ses ve video biçimlerini başka hiçbir çözücü paketine gereksinim duymadan açabilmenizi sağlayan yazılımın en önemli özelliklerinden birisi de tümüyle ücretsiz biçimde sunulmasıdır. Yazılımın kapsamındaki bileşenler aşağıda ayrıntılı biçimde sunulacaktır.

Yazılımın Sahip Olduğu Çözücüler, Filtreler ve Diğer Araçlar
• AC3filter
• Dscaler
• FFDshow
• Gabest Bileşenleri
• Haali
• Quick Time
• Real Media
• DirectShow_Enum
• Hızlandırma Araçları
• Softella_FM
• Gspot
• XViD

Önemli Uyarı : Yazılımın üreticisi tarafından yapılan uyarıya göre; yazılımını herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmeniz için, sisteminize yüklemeden önce, daha önce sisteminize kurduğunuz diğer çözücü paketlerini kaldırmanız gerekmektedir.

Not : Vista Codec Package yazılımı yalnızca 32bit desteği vermektedir.


http://rapidshare.com/files/19612575...inal__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Vista Winset v2.9 TURK

Seri halinde manzarayla 4, Winset’in, güçlerin olduğu ona faydaların etraflı bir takımı olduğudur, manzaranın yukarısı, ve Windows XP 2003 2000, daha çok yapar, ve onu daha iyi yapar. Manzara, Winset’in, en iyi şekilde kullanması için her şey dahil bir bir sistem faydası olduğudur, temizler, sürdürür, ve senin PCini hızlandırır. Yeni gibi her zaman yapması için senin bilgisayarını yap. O hem de, senin PCini bilmesi için senin için ayrıntılı ve doğru yazılım ve donanım bilgisini toplar. 40 + aletten daha çok manzara Winset takımı, PC’in zirve performansı için tasarlanır. Öyle ki sen, senin kişisel kopyan olması için senin pencere manzara xp-2000 2003 kopyanı özelleştirebilirsin.


http://rapidshare.com/files/19612785..._v2.9_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Water desktop 3D TURK

klasör içerisinde sizi gülümsetecek bir kaç tane karikatür de bulunmaktadır


http://rapidshare.com/files/19674991...op_3D_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

WebcamMax v5.0.7.2 Multilingual TURK


WebcamMax programı web kameranızdan görüntü alabilen, üzerine efektler ekleyebilen, video kayıt yapabilen, resim kaydedebilen ve msn benzeri mesajlaşma programlarında görüntülü konuşma yaparken kullanılabilen bir yazılımdır.

Ayrıntılı Özellikleri:

# Web kamera desteği
# Resim görüntüleyebilme
# Video dosyalarını oynatma özelliği ile sahte web kamera uygulaması olma özelliği
# Videolara ve web kamera görüntüsü üzerine anlık efekt ekleyebilme
# Video ve resim olarak görüntü kayıt edebilme
# Üretici sitesinden indirilebilen 1500 den fazla efekt

Yeni Eklenen Özellikler:

# Resimleri slayt gösteri olarak gösterebilme
# Slayt gösterisini tekrarlama özelliği
# Video ekranında çizim yapabilme
# aplama desteği
# Kamera görüntüsünü yakınlaştırıp uzaklaştırabilme
# Yeni efekt oluşturebilme özelliği geliştirilmiş
# Yeni efektler eklenmiş

Desteklenen mesajlaşma programları:
ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo Messenger, ANYwebcam, Stickam...http://rapidshare.com/files/19613060...ngual_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Xp Professional SP2 TURKCE (Orjinal Full)SERİAL: JYWDW-RR2KC-WFFTK-RYWRM-HPCVQ
GÜNCELLEMELERİNİZİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YAPABİLİRSİNİZ.
PARTLARIN İÇİNDEN ÇIKAN WinXP_Pro_SP2_Tr.iso DOSYASINA ÇİFT TIKLAYINIZ. CD YE CEKME İŞLEMİNE BAŞLATINIZ.
NERO 9 SÜRÜMÜ PC NİZDE OLMASI GEREKMEKDEDİR.


http://rapidshare.com/files/19677565...l_. part1.rar
http://rapidshare.com/files/19678105...l_. part2.rar
http://rapidshare.com/files/19678650...l_. part3.rar
http://rapidshare.com/files/19679188...l_. part4.rar
http://rapidshare.com/files/19679743...l_. part5.rar
http://rapidshare.com/files/19680066...l_. part6.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Xp Professional SP3 TURKCE (Orjinal Full)SERİAL: DHXQ2-WRGCD-WGYJY-HHYDH-KKX9B
GÜNCELLEMELERİNİZİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YAPABİLİRSİNİZ.
PARTLARIN İÇİNDEN ÇIKAN XP_PRO_SP3_TR_VL.iso DOSYASINA ÇİFT TIKLAYINIZ. CD YE CEKME İŞLEMİNE BAŞLATINIZ.
NERO 9 SÜRÜMÜ PC NİZDE OLMASI GEREKMEKDEDİR.


http://rapidshare.com/files/19680653...l_. part1.rar
http://rapidshare.com/files/19681228...l_. part2.rar
http://rapidshare.com/files/19681814...l_. part3.rar
http://rapidshare.com/files/19683562...l_. part4.rar
http://rapidshare.com/files/19683562...l_. part4.rar
http://rapidshare.com/files/19684133...l_. part5.rar
http://rapidshare.com/files/19684524...l_. part6.rar


----------------------------------------------------------------------------------------------

Windows VISTA Sidebar XP İçin Turkce TURK

Vista Sidebar, Windows XP ve Windows Vista için tasarlanmış bir kenar çubuğudur. Bu kenar çubuğu sayesinde, Google ve Yahoo arama motorlarını kullanara arama yapabilir, Windows Media Player`da müzik dinleyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehrin hava durumunu öğrenebilirsiniz.

Yenilikler
# Kenar çubuğu, doğru çözünürlükte çalışmaktadır.
# RSS aygıtı
# Torrent search aygıtı
# İnternet arama aygıtı
# E-posta aygıtı
# Hesap makinası aygıtı
# Windows Media Player aygıtı
# Geri Dönüşüm Kutusu aygıtı
# Resim slayt gösterisi aygıtı
# "Çalıştır" aygıtı
# Yardım ve destek linkleri
# Harddisk doluluk oranı aygıtı
# CPU ve RAM okuyucu aygıtı
# İnternet trafik aygıtı
# Takvim aygıtı
# Hava durumu aygıtı
# Daha iyi ve kullanıcı dostu arayüz
# Aygıtlar, seçenekler menüsüne sahiptir. Böylece kenar çubuğundaki aygıtları, kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19613687...urkce_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Wondershare Video Converter Platinum (Build 4.1.0.32) TURK

Bu video çevirici MP4, MOV, 3GP, AVI, WMV, RM, MPEG-1, MPEG-2, FLV ve ASF gibi video kalıplarını destekler. Ayrıca M4A, WMA, WAV, MP3, AAC ve AC3 gibi ses kalıplarını da içerir. Tüm video kalıpları birinden diğerine çevirilebilir
Wondershare Video Converter Platinum, videolarınızın uzantılarını değiştirebileceğiniz ve kenarlarından kırpabileceğiniz bir program Ayrıca program birçok formatı da desteklemekte


http://rapidshare.com/files/19613982... 32__TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xara ScreenMaker 3D v1.0.1.0 TURK

Kendi Ekran Koruyucunuzu yapmak istermisiniz.O zaman buyrun.

Arkadaşlar,bu program ile kendi ekran koruyucunuzu basitçe hazırlayabilirsiniz.İster yazı olarak ister bilgisayarınızdaki resim ve avi videolarınızı resimdeki kutucuklara yerleştirerek hazırlayabilirsiniz.Save butonu ile install yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.Güle güle kullanın.


http://rapidshare.com/files/19614158...0.1.0_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Yamicsoft Vista Manager 2.0.4

Vista Manager, Microsoft’un en son çıkardığı Vista işletim sistemi için hazırlanmış sistem optimize yazılımıdır. Bu yazılımla Vista işletim sisteminizi optimize ederek sistem performansını yükseltebilir, internet ayarlarınızı optimize ederek internette daha hızlı gezinebilirsiniz.

Vista Manager’ın özellikleri ve sisteminize sağladığı avantajları:

* Bilgilendirme

Detaylı sistem ve donanım bilgilerinizi, çalışan bütün program bilgilerini size sunar ve tek tıklamayla genel sistem temizliğini yapabilir.

* Optimizasyon

Sisteminizi windows açılış ve kapanış hızlarını artıracak şekilde ayarlar ve donanımızı da sistem hızını ve performansını artıracak şekilde optimize eder.

* Temizleyici

Hard diskinizde yer kaplayan gereksiz dosyaları görüntüleri ve silmenizi sağlar. Duplicate Files Finder; aynı büyüklük, isim ve düzenleme tarihine göre dosyaları bilgisayarınızda tarar. Registry Cleaner; kayıtlarınızı kontrol eder ve hatalı kayıt defteri girdilerini düzeltir, gereksiz kayıtları otomatik olarak siler. Registry Defrag; uygulama ve kayıt erişim zamanlarınızı azaltmak için kayıtlarınızı indeksler ve düzenler.

* Düzenleme

Windows başlangıcında nelerin çalışacağını kontrol edebilir, Vista boot menüyü düzenleyebilir, fare sağ tıklama özelliklerini değiştirebilir, masaüstünüzü, menülerinizi, tollbarlarınızı düzenleyebilir ve otomatik olarak duar kağıdını değiştirebilir.

* Güvenlik

Sistem güncelleme ve hata raporları bildirimlerini pasif edebilir, bilgisayarınızda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları belirleyebilir, sistem dosyalarının yerini değiştirebilir. Privacy Protector; dosya ve klasörlerinizi şifreleyebilir ve tek seferde çok sayıda şifre yaratabilir.

* Network

İnternet ayarlarını düzenleyerek, mevcut bağlantınızdan en yüksek hızda faydalanmanızı sağlar. İnternet Explorer ayarlarınızı yapılandırır.Yamicsoft Vista Manager 2.0.4 - 32bit TURK

http://rapidshare.com/files/19675567...2bit__TURK.rarYamicsoft Vista Manager 2.0.4 - 64bit TURK

http://rapidshare.com/files/19675640...64bit_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Yahoo! Messenger 9.0.0.2128 TURKYahoo Messenger geliştirilmiş ses iletme teknoloji sayesinde Skype tarzında yüksek kalitede ücretsiz telefon görüşmesi yapılmasını sağlar. Yahoo Messenger'ı diğerlerinden ayıran en büyük özellik telefon görüşmesi yaptığınız kişi ile aynı anda web kameranız üzerinden görüntülü iletişim de kurabilmenizi sağlamasıdır.

Dünyadaki her bilgisayar kullanıcısının 5 tanesinden birinde Yahoo hesabı bulunmakta. Bu özelliği ile Yahoo dünyadaki en çok üyeye sahip firma. Bu sayede Yahoo'da arkadaş sıkıntısıda çekmemektesiniz.

Jabber Messenger sisteminde bulunan ssl ile güvenli bir şekilde mesajların gönderilme özelliği Yahoo Messenger'ada eklendi.

Yahoo Messenger mevcut rakibi MSN messenger'ın tüm özelliklerine ve daha fazlasına sahip. Ayrıca sistem kaynaklarını daha az kullanıyor. Tek eksiği şimdilik Türkçe dil desteğinin olmaması. Ama Yahoo kısa zamanda Türkçe sürümünüde çıkarmayı planlıyor.

Yahoo Messenger dünyadaki en gelişmiş Messenger olma özelliğini bu sürüm ile yeniden ele geçirdi.

PC'den PC'ye ücretsiz arama yapabilme ve telefondan PC'ye düşük ücretli arama yapabilme özelliği eklendi.
# Yahoo!, eBay, Amazon.com ve birçok servis için zevk alabileceğiniz eğlenceli eklentiler eklendi.
# Normal telefonları ücreti karşılığında arayabilme özelliği eklendi. (Skype'nin kullandığı sistem'in benzeri)
# Çevrimiçi oyun sistemi yenilendi.
# Yahoo Mail adresinizdeki adres defterinize tek tıklama ile ulaşabileceğiniz menü eklendi.
# MSN messenger'da bulunan o an bağlı olmayan kullanıcılara sms (kısa mesaj) ile mesaj gönderme özelliği eklendi (Destekleyen GSM operatörlerinde)
# Telefon konuşma geçmişini görebileceğiniz menü eklendi.
# Adres desterinizde arama yapabilmenizi sağlayan özellik eklendi.
# Yahoo Messenger üzerinden tüm Yahoo hizmetlerine ulaşabilmenizi sağlayan menü eklendi (Telefonlar için zil sesleri v.b.)
# Kullanıcı bilgi penceresi değiştirildi (MSN Messenger'dakine benzetildi)
# Hello Messenger'da bulunan resim paylaşma özelliği eklendi.
# Sesli Görüşme (Voice Call) Özelliği iyileştirildi. Artık skype'nin de üstünde bir kalitede pc den pc ye ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
# Google Talk'ın da kullandığı ses sıkıştırma teknolojisi eklendi. Bu sayede sesli görüşme sırasında daha az band genişliği kullanılıyor. (Kotalı adsl kullanıcıları için büyük bir avantaj)
# Web kameralarını tanıma özelliği geliştirildi. Artık tüm kameraları tanıyor.
# Sistem kaynaklarını kullanma oranı (cpu - hdd) minimum seviyeye indirildi.
# Şifre saklama özelliği geliştirildi. Artık basit programlar ile şifrenizi kimse çalamayacak (NulSoft firmasının 40-50 kb'lık programları ile msn dahil birçok hafızada saklanan messenger şifresi gözüküyor)
# 3. parti Messenger yazılımları ile sorunlu ufak tefek sorunlar çözüldü.
# Radyo dinleme menüsü daha kolay hale getirildi ve mevcut radyo sayısı arttırıldı.
# Sohbet odası kurmak ve sohbet odanıza kullanıcıları davet etme özellikleri daha kolay kullanılabilir hale getirildi ve odadaki kullanıcı sayısına dair bulunan limit kaldırıldı.
# Yahoo üzerinde arama özelliği geliştirildi.
# Smiley sayısı arttırıldı.
# Dosya transfer protokolü güncellendi.
# Mobil telefondan Pc'ye Pc'den mobil telefona yazışma (sms) özelliği eklendi.
# Gaim Messenger'da bulunan kullanıcıları avatarları ile gösterme özelliği eklendi.
# Çevrimiçi oyun sayısı arttırıldı.
# Sürükle bırak yöntemi ile resim ve dosya gönderme özelliği eklendi.
# Kullanıcı arama özelliği daha ayrıntılı ve gelişmiş seçenekler ile donatıldı.
# Yahoo Messenger arka planını (skin) değiştirebilme özelliği eklendi. Sitesinde ücretsiz olarak indirebileceğiniz arka planlar mevcuttur.
# Konferans özelliği geliştirildi.
# Yavaş bağlantılarda düşünülerek web kamerası üzerinden görüntü taşıma
protokolünde yenilikler yapıldı. Bağlantı hızınıza göre görüntü kalitesini değiştirebilirsiniz.


** Son güncellemesiyle Yahoo Messenger kritik bir güvenlik güncellemesi ile dokunulmazlığını arttırıyor. Aynı zamanda Webcam ActiveX kontrol sistemide güncellenmiş bulunmakta.
Yahoo! Messenger, mükemmel özellikleriyle birlikte gelen anlık mesajlaşma yazılımıdır. Son zamanlarda Windows Live Messenger'a rağbetin artmasıyla birlikte popülerliği azalsa da göz dolduran, kullanıcıların ilgisini çekebilecek özelliklere sahip. Yeni sürümleriyle daha da geliştirilmiş durumda.

Yazılım sayesinde Skype gibi bilgisayardan bilgisayara Yahoo! Messenger kullanıcıları arasında arama yapabiliyorsunuz. Bu sayede mesajcıyı bir telefon gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca bilgisayardan telefona ya da telefondan bilgisayara arama yapabilme seçenekleri de mevcuttur (bu özellikler ücretlidir).

Yahoo! Messenger'ın Özellikleri 'ni Detaylı şekilde inceleyelim !

* İletişim :

# Anında Mesajlaşma : Yahoo! Messenger sayesinde Yahoo!, Windows Live Messenger, Reuters Messaging ve Lotus Sametime yazılımlarını kullanan arkadaşlarınıza kolayca anlık ileti gönderebilirsiniz.

# Sohbet Odaları : Arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Eğlence ve spordan politika ve pop kültürüne kadar birçok sohbet odası bulabilirsiniz. Sohbetlerinizi ifadelerle, çeşitli yazı tipleriyle ve seslerle canlandırabilirsiniz.
- Not : Yahoo! Messenger'dan sohbet odasına girerken seçtiğiniz Yahoo! ID aynı odadaki diğer kullanıcılar tarafından gözükmektedir. Yahoo! ID'nizin bir sohbet odasında gözükmesini istemiyorsanız, Yahoo! hesabınız için alternatif bir profil oluşturmanızı öneririz.

# Bilgisayardan Bilgisayara Arama Yapabilme : Bu özellik ile dünyanın her yerine bilgisayardan bilgisayara ücretsiz arama yapabilirsiniz. Sizin ve karşınızdaki kişinin Yahoo! Messenger'ı varsa arama yapabilirsiniz. İlave olarak bir mikrofon ve hoparlöre ya da kulaklık setine ihtiyaç vardır. Ses kalitesi oldukça iyidir, programdan arama yapmakla sabit bir telefondan arama yapmak arasında bir fark yoktur. Ayrıca, eğer çevrimdışıysanız veya bilgisayarınızdan uzaktaysanız arkadaşlarınız size sesli posta (voicemail) bırakabilir. Tüm gelen, giden, kaçırılan sesli postaları, kimin ne zaman aradığını ve ne uzunlukta konuştuğunu görebilirsiniz. Aramalarınızı ses parçalarıyla kuvvetlendirebilirsiniz, arka planda kendi MP3 parçanızın çalmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli çalma sesleri de belirleyebilirsiniz, farklı kişilere farklı sesler atayabilirsiniz.

# Bilgisayardan Telefona Arama Yapabilme : Bilgisayarınızı, internet bağlantınızı ve Yahoo! Messenger'ı kullanarak dünyadaki birçok yere bilgisayardan telefona arama yapabilirsiniz. Aramaları kolayca yapabilir, yönetebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bu özellik ücretlidir, kullanılabilmesi için Phone Out hesabı gereklidir.

# Telefondan Bilgisayara Arama Yapabilme : Bilgisayarınız için kişisel telefon numarası alarak arama yapabilirsiniz. Bu özellik ücretlidir ve Türkiye desteklenmemektedir. Kullanılabilmesi için Phone In hesabı gereklidir.

# Kısa Mesaj (SMS) Gönderebilme : Messenger üzerinden arkadaşlarınızın cep telefonlarına ücretsiz olarak kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz. Bunun için arkadaşınızın telefon numarasını ve mesajınızı yazmanız yeterlidir. Maalesef bu özellik Türkiye'de desteklenmemektedir. ABD, Kanada, Hindistan gibi bazı ülkelerin bazı operatörleri tarafından desteklenmektedir.

# Yahoo! 360°'ye Bağlanabilme : Kişilerin fotoğraflarını, bloglarını, incelemelerini koydukları Yahoo! 360° sayfalarına girebilirsiniz. Listenizdeki bir kişi kendi 360° sayfasını güncellediğinde parlayan bir simge gözükür ve buna tıklayarak onun sayfasına gidebilirsiniz.

# Yahoo!'yu Birlikte Götürebilme : Bilgisayarınızdan uzakta dahi olsanız Messenger, bağlantınızı korur. Messenger'ı mobil telefonunuzla birlikte kullanmak için iki yol vardır. Birincisinde, mesajları bilgisayarınızdan arkadaşlarınızın mobil telefonlarına yazı mesajları olarak gönderebilirsiniz. İkincisinde, bilgisayarınızdan uzak olduğunuzda mobil telefonunuzdan Messenger'a girebilir ve arkadaşlarınıza mesajlar gönderebilirsiniz.

# Web Kamerası Kullanabilme : Görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Geniş bantlı internet erişimine sahipseniz yüksek kaliteli web kamerası görüntüleri alabilir ve gönderebilirsiniz.

# Konferans Yapabilme : Birçok kişiyle konferans yapabilirsiniz. Bir pencerede yazıyla iletişim kurabilir veya birkaç kişiyle web kameranızı paylaşabilirsiniz.

# Dosya Gönderebilme : Konuşma esnasında arkadaşınıza dosya gönderebilirsiniz. Bunu konuşma penceresine sürükle&bırak işlemi yaparak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Paylaşılan dosyalar Norton AntiVirus veya Internet Security ile otomatik olarak taranmaktadır.

# Fotoğraf Paylaşabilme : Masaüstünüzdeki veya Flickr'daki resimlerinizi paylaşabilirsiniz.

* Verimlilik :

# İletileri Mobil Telefona Gönderebilme : Messenger'da oturumunuzu kapattığınızda yeni iletilerin telefonunuza kısa mesaj olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik Türkiye'de desteklenmemektedir.

# Kişi Arama Çubuğu : Anlık ileti, telefon konuşması veya kısa mesaj (SMS) arkadaşlarınız arasında arama yapabilirsiniz.

# Yahoo! Arama : Mesajcı pencereniz ile Yahoo! Arama (Yahoo! Search) üzerinden arama yapabilirsiniz.

# Yahoo! Adres Defteri : Mesajcı üzerinden Yahoo! Adres Defteri bilginizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

# Gizlilik Ayarları : Kendinizi bazı arkadaşlarınıza çevrimiçi, bazılarına çevrimdışı olarak gösterebilirsiniz.

# Arama Yönlendirme : Mesajcınıza gelen çağrıları başka bir telefon numarasına yönlendirebilirsiniz. Bunun için Phone Out hesabı gereklidir.

# Yeni E-Posta Uyarıları : Yeni bir Yahoo! e-postası geldiğinde uyarı alabilirsiniz.

# Sesli Mesaj : Bir çağrı geldiği zaman, siz yoksanız sesli mesaj alabilirsiniz.

# Mesaj Arşivleme : Konuşmalarınız arşiv dosyasına kaydedilmektedir.

# Titreşim : Buzz tuşuna tıklayarak arkadaşınıza titreşim gönderebilirsiniz.

* Eğlence & Kişiselleştirilebilme :

# Eklentiler : Messenger'ınıza içerik, servis ve oyunlar ekleyebilirsiniz. Kendi eklentinizi (plug-in) kullanabilir veya konuşma esnasında bir eklenti yükleyebilirsiniz. Yazılımda birkaç eklenti bulunmaktadır. İsterseniz buradan çeşitli eklentiler de ekleyebilirsiniz. Sekme eklentileri, yazılımın ana penceresinin altında bulunmaktadır. Buradan yerel hava durumuna bakabilir, LAUNCHcast radyo istasyonunu dinleyebilir ve daha birçok şeyi görebilirsiniz. Konuşma eklentileriyle arkadaşınızla bir oyunu, servisi ve diğer aktiviteleri konuşma penceresinde paylaşabilirsiniz. İsterseniz de üreticideki araç sayesinde kendi eklentinizi oluşturarak Yahoo! Messenger ailesina katkıda bulunabilirsiniz.

# İfadeler : Duygularınızı animasyonlu, gülen yüzlerle ifade edebilirsiniz.

# Görüntü Resimleri : Konuşma esnasında kendinizi en güzel şekilde gösterebilecek görüntü resminizi çeşitli seçenekler arasından seçebilirsiniz. Yüz, giyim, aksesuar, saç şekli değiştirme ve gölge ekleme gibi şeyler bulunmaktadır. İsterseniz Yahoo! Avatar sitesine girerek kendi resimlerinizi oluşturabilirsiniz. İsterseniz de kendi gerçek resminizi koyabilirsiniz.

# Temalar : Çeşitli arayüzlerden birini seçerek yazılımı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

# IMVironment Galerisi : Bu özellik sayesinde konuşma pencerenize çekici arka planlar ekleyebilirsiniz. Hayvanlar, doğa, otomotiv, moda, yiyecek, içecek, seyahat gibi çeşitli kategorilerden kendinize en uygununu seçebilirsiniz.

# Oyunlar : Konuşma esnasında bilardo, tavla, dama ve daha fazla oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

# Özel Durum Mesajları : Çevrimiçi durum mesajınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

# Özel Çalma Sesleri : Farklı numaralar için farklı çalma sesleri atayabilir, istediğiniz ses dosyasını kullanmak için belirleyebilirsiniz.

# Özelleştirilebilir Yazı Tipi ve Renkler : İstediğiniz yazı tipi, renk ve stili belirleyerek yazılımı güzelleştirebilirsiniz.

# Ses Efektleri & Ses Parçası : Telefon görüşmesi sırasında arka planda efekt olmasını veya müzik dosyası gönderme esnasında arka planda ses parçası çalınmasını sağlayabilirsiniz.


Mesajcıda Google Talk'ın da kullandığı ses sıkıştırma teknolojisi bulunuyor. Böylece sesli görüşme sırasında daha az bant genişliği kullanılıyor. Messenger ile telefon görüşmesi yaptığınız kişi ile aynı anda web kameranız üzerinden görüntülü iletişim kurabiliyorsunuz.

Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger'ın tüm özelliklerine ve daha fazlasına sahip. Ayrıca Yahoo! Messenger'ın diğerine göre daha hoş bir görünümü var. Çeşitli temalar kullanarak mesajcıyı oldukça eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Skype gibi bilgisayardan bilgisayara arama yapabiliyorsunuz. Live Messenger'daki Türkçe dil desteğinin olmaması ise önemli bir eksiklik. Türkçe desteğinin en yakın zamanda eklenmesini umuyoruz. Live Messenger'a alternatif bir mesajcı denemek isteyenlere Yahoo! Messenger'ı öneriyoruz.


http://rapidshare.com/files/19614550....2128_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.20.0206 TURK

En iyi/kapsamlı video ve ses formatı dönüştürücü . Xilisoft Video Converter Ultimate 5, tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır. Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabilir.

Program yüksek kalitede video çeviri özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program sayesinde dönüştürerek uyumlu taşınabilir aygıtlarınıza (mobile telefon, İpod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz. Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.

Xilisoft Video Converter Ultimate 5; AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, FLV, 3GP, PSP MPEG-4, iPod MPEG-4, RM, H.264/AVC, 3GP, CD, MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG, AC3 vb. formatları desteklemektedir. AVI MPEG, Audio, PSP video, 3GP video, WMV, Zune video, FLV video, Apple TV video, iPhone video dönüşüm işlemlerini sorunsuz ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Yeni versiyonda dönüştürme yapmanın yanında dosya kesme ve parçalara ayırma, birleştirme,yakınlaştırma, kırpma, metin ve resim fligranı ekleme, efekt verme işlemlerinide yapabilmektedir.
http://rapidshare.com/files/19675396...206_TURK .rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Xilisoft Video Editor v1.0.33 Build 0206 Incl.Patch&Keygen-FOFF TURKXilisoft Video Editor is multifunctional video editing software which contains functions of video joiner, video splitter, and video cutter. With it, you can join multiple video files to one file, split one file to several segments, select and cut your favorite segments in one file with excellent quality and high speed. It supports all popular video formats including AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, and ASF.

http://rapidshare.com/files/19675493...-FOFF_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zards Software Startup Defender v1.9.5 TURK

Startup Defender Windows sistem çubuğuna yerleşir ve otomatik olarak çalışan programları gözler. Eğer sizin izin vermediğiniz bir program çalışmaya çalışırsa onu durdurur ve sizi anında haberdar eder.Buna ek olarak hangi programların açılışta otomatik olarak çalışacağına da karar verebilir, canınızı sıkan programların çalıştırılmamasını sağlayabilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/19614668...1.9.5_TURK.rar

----------------------------------------------------------------------------------------------

ZeallSoft Magic Mirror v6.15

ZeallSoft Magic Mirror, kolay ve eğlenceli bir fotoğraf çarpıtma programıdır. Resimler üzerinde oynamalar yapabileceğiniz , resimlere komik görüntüler vereceğiniz eğlenceli bir program. Arkadaşlarınızın ve ailenizin yüzlerini çarpıtarak gerçek dışı etkiler elde edebilirsiniz. Ağlayana kadar gülmek deyimini duymadıysanız merak etmeyin. ZeallSoft Magic Mirror'u kurun ve yüz yamultmayı deneyin.


http://rapidshare.com/files/19614847...rror_v6.15.rar


Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 17:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 
Mükemmel programlar hepsi full ve yeni kolaykolay bulamazsınız.

Total video converter 3.21 portatif (kurulumsuz) Türkçe full tüm video ve sesleri dönüştürün.------- http://rapidshare.com/files/20639558...suz_Turkce.zip
Ultrasurf 9.9 power Türkçe (kurulumsuz) mahkeme kararı ile engellenen bütün sitelere girin:-------- http://rapidshare.com/files/21388984..._9.9_POWER.rar
Color7 video converter 8 portatif Türkçe full(diğer video dönüştürücülerden %35 daha hızlı) :------- http://rapidshare.com/files/20656271...tatif_full.rar
Total video converter 3.21 Türkçe yama ve yeni arayüz:---------------------------------------------- http://rapidshare.com/files/21449704...kin.byOwL..rar
Makeup pilot 4.2 Türkçe yama resimlerinizdeki sivilce,kırışık vb.herşeyi yokedin kullanımı basit:--- http://rapidshare.com/files/20695114..._T.C.__-_-.rar
Makeup pilot 4.2 Türkçe full portatif (kurulumsuz) " " " " " " :--- http://rapidshare.com/files/20786276...urulumsuz_.rar
Eset Login Wiever 1.3 Nod32 virüs programı için sürekli güncel key penceresi (kurulumsuz ):-------- http://rapidshare.com/files/21453306...iewer_v1.3.rar
Photosopla yapılmış inanılmaz resimler bU resimler harika mutlaka görmelisiniz : resimler1 :-------- http://rapidshare.com/files/20905662...rikalari_1.rar
Part 1 ve part 2 resimlerin bölünmüş halidir partları indirip winrarla : resimler2 part 1--- http://rapidshare.com/files/20906193...ri_2.part1.rar
buraya çıkart (extract here) deyin resimler 1 klasörde birleşir. : resimler2 part 2--- http://rapidshare.com/files/20906485...ri_2.part2.rar
Adwanced system care pro 3 full türkçe dünyanın en iyi sistem temizleyicisi (mutlaka gerekli):------ http://rapidshare.com/files/20928061...New___Crack.7z
Winrar 3.80 türkçe full lisanslı. Olmazsa olmaz winrar programının son sürümü, türkçe ve lisanslı:-- http://rapidshare.com/files/21286790...AR_3.80_tr.rar
Rollback Rx Professional 8.1 Türkçe yama(sisteminizi %100 geri döndüren programın türkçe yaması):--- http://rapidshare.com/files/21451369..._Yama_full.rar
Mp3 siem kurulumsuz 5 mb müziği 850 kb'ta kadar sıkıştırır kalite ve süre değişmez mutlaka deneyin:- http://rapidshare.com/files/21451934...KCE_BY_OWL.rar
Flash disk'inizi ram olarak kullandıran program türkçe full ram'e destek için süper program:-------- http://rapidshare.com/files/21287534...llv2.0.417.rar
Eset Nod32 anti virus v4.0 final full (Dünyanın en iyi antivirüs programlarından biri):------------- http://rapidshare.com/files/21352231....Incl.Keys.rar
Power iso 4.2 full türkçe (mükemmel özellikleri olan bir program sanal sürücü,boot cd,vb.:---------- http://rapidshare.com/files/21364554....2_tr_full.rar
Rapidstealer rapidshare için güncel premium key penceresi premium şifre bildirir:------------------- http://rapidshare.com/files/214498795/rapidstealer.rar
Ulead video studio 11 plus türkçe kendinden lisanslı (profesyonel en iyi video düzenleme programı)-- Part 1 : http://rapidshare.com/files/21411802...L_tr.part1.rar
-- Part 2 : http://rapidshare.com/files/21413273...R_AL.part2.rar
Siz konuşun bilgisayarınız yazsın(bu program sayesinde mikrofondan konuştuklarınızı yazdırrın):----- http://rapidshare.com/files/21447377..._PC_YAZS_N.rar
Fifa manager 09 tr yama +oyun eklentisi 4698 oyuncu,türk ligleri,futbolcu resimleri ve daha fazlası- http://rapidshare.com/files/21473083...net_by_OwL.zip
Azada 1.0.2 (Mükemmel bir zeka oyunu kurulumsuz ve sadece 45 mb mutlaka oynayın stres atın):-------- http://rapidshare.com/files/21508200...kurulumsuz.rar
İnternet download manager5.16(windowstan %500 hızlı dosya indirin full türkçe indirme yöneticisi):-- http://rapidshare.com/files/21546035...nager.5.16.rar
Xlisoft video converter ultimate 5 türkçe full portatif ( bütün videoları ve sesleri dönüştürün):-- http://rapidshare.com/files/21565118...kurulumsuz.zip
WinSysClean 2009 Müthiş bir sistem temizleyici gereksiz herşeyi siler ve pc de yer açar.:----------- http://rapidshare.com/files/21981510...9_9.05.3170.7z
Acala dvd ripper 5 türkçe full portatif dvd filmlerinizi birçok formatta en iyi kalitede sıkıştırın- http://rapidshare.com/files/21565198...TIF_Turkce.zip
ESET Smart Security 4.0.417 FINAL -32 BIT INDİR (müthiş güvenlik yazılımı):------------------------- http://rapidshare.com/files/22211316..._BIT__ENG_.rar
ESET Smart Security 4.0.417 FINAL -64 BIT INDIR (müthiş güvenlik yazılımı):------------------------- http://rapidshare.com/files/22212400...4BIT__ENG_.rar
ESET Smart security lisanslamak için bu dosyayı indirin anlatımı içinde yapılmıştır.Nod Enabler 3.0- http://rapidshare.com/files/22210409..._ve_64_BIT.rar
Eset Smart Security 4 .X Türkçe Yama (4.... hepsine uyumlu 32+64 bit):----------------------------- http://rapidshare.com/files/22310072...ma_by_OwL..rar
Nero 9.2.6.0 Europa Build 2.3 Micro (Türkçe) Multilanguage + Keygen (FULL) %100 indir:-------------- http://rapidshare.com/files/22348382...ild_2.3_tr.rar
Eset Smart Security 4 FULL Türkçe (Orjinal)32bit:--------------------------------------------------- http://rapidshare.com/files/22231343...urity_4_TR.rar
Lisanslama programı anlatımı içindedir:------- Nod Enabler 3.0 ------------------------------------- http://rapidshare.com/files/22210409..._ve_64_BIT.rar

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 21:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 

Nero_8.1.1.4 türkçe

Nero_8.1.1.4 türkçe

Versiyon : 8.1.1.4 Boyut : 180 MB
Dili : Türkçe Lisans : Nero
Sistemi : Windows (Tümü)

Açıklama : Nero, hem DVD-R-RW, hem de CD-R-RW disklerine yazmak için tasarlanmis esnek, güvenilir ve kolay kullanimli bir uygulamadir. Dijital 5+1 ses çikartma, video filmlerinize efektler verebilme, kesme ve yazi ekleme özellikleriyle gelismis WAV düzenleme, özellikleri bulunuyor. MPEG-4 kodlayicisi, DVD filmleri MPEG-4 biçimine çevirme özelliklerini de destekler.
http://rapidshare.com/files/85728374....1.4.part1.rar
http://rapidshare.com/files/85744778....1.4.part2.rar

güle güle kullanın 


Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 21:39 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sivil


Kayıt : 5 Temmuz 2008
Erkek Üye
 
hocam senden görsel eğitim arşivimi bekliyorum rica ediyorum ...  çok kıyak olur :))

 
19 Eylül 2009 (Cumartesi) 21:52 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
enes


Kayıt : 11 Nisan 2007
London
Erkek Üye
 

SivilPadisah bunu yazdı:
-----------------------------
hocam senden görsel eğitim arşivimi bekliyorum rica ediyorum ...  çok kıyak olur :))
-----------------------------

Ne üzerine ama hocam :|? 


Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk 

[««] [«]   [1] [2] [3] [4] [5] [6]   [»] [»»]


Bu Bölümde yeni konu açmak için dıklayın Konuyu cevaplamak için tık...
Allah'a Havale Et Google Bookmark'a Ekle Yahoo'ya Ekle Stumbleupon''a Ekle Facebook'a Ekle Twitter'a Ekle   Google'da Ara : Program Arşivi Yeniden Başlıyorum :) Favorilerime Ekle Yukarı Çık
Konuda 54 Mesaj Var.
Konu 24587 Sefer Gösterilmiş.