100 Milyon Samsung Galaxy S4

Samsung’un merakla beklenen 2013 model Android’li amiral gemisi için dudak uçuklatan rakamlar gelmeye devam ediyor. İşte onlardan bir tanesi daha:

Galaxy S serisi akıllı telefonları ile sürekli olarak çıtayı yükselten Samsung, her yeni modelde mobil dünyada apayrı bir heyecan yaratmayı başarıyor. iPhone’u tehdit eden en ciddi rakip olan Galaxy S serisinin, Galaxy S4 ile yeni rekorlara imza atması şaşırtıcı değil askine beklenen bir olay.

Hal böyle olunca da cihaza dair birçok iddia, söylenti ve analiz ortaya atılıyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung’un aylık ortalama 10 Milyon Galaxy S4 olarak hedeflediğine yönelik bilgilerin ortaya çıkmasından sonra Galaxy S4 satışlarına dair bir analiz hazırlayan araştırma şirket J&C, Samsung’un 100 Milyon Galaxy S4 satmayı planladığını iddia etti.

galaxy_s4_haber1

Endüstriyel bilgi kaynaklarından derlenen raporlar ve pazardaki durum ölçeğinde hazırlandığı söylenen bu analiz sonuçları aslında pek de şaşırtıcı değil. Galaxy S3’ün 60 Milyon sattığı ve pazar portansiyelinin her geçen gün arttığı düşünülürse, beklentileri boşa çıkarmayacak bir cihaz, Apple’ın iPhone satışlarını sekteye uğratabilir.

Elbette ki tüm bunlar birer varsayım zira kısa bir süre içersinde tanıtılması muhtemelen son derece iddialı birçok model mevcut. Bunlardan Xperia Z, HTC One (M7), LG Optimus G Pro ilk akla gelen isimler. Sonuç ne olur elbette ki kestirmek güç ancak bu yıl da rekabetin çok kanlı geçeceği aşikar.

Kaynak: Scroll
Tarih:
Hit: 2290
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.