3Gsiz Görüntülü Konuşun

General Mobile'ın yeni modeli GF2F ile 3G'den önce görüntülü konuşma ve görüntülü chat devrimi başladı. 3G'siz nasıl görüntülü konuşulur sizce?

Çift sim kartlı ilk cep telefonu gibi birçok ilki tüketiciyle tanıştıran General Mobile, yeni modeli GF2F'de yer alan Face to Face teknolojisi ile de yine bir ilk olan cep telefonunda görüntülü konuşma ve görüntülü chat teknolojisini dünya lansmanıyla aynı anda Türk tüketicisine sunuyor.

Face to Face teknolojisiyle, görüntülü konuşma ve görüntülü chat yapılabilmesine olanak sağlayan General Mobile GF2F modeli, dünyayla aynı anda Türkiye'de. Üstelik Face to Face özelliğiyle GPRS üzerinden yapılan görüntülü konuşma ve görüntülü chat, 3G teknolojisinden çok daha uygun fiyata gerçekleşiyor.

Fiyatı da Uygun

Face to Face özelliğini kullanırken, Face to Face sistemine ilk girdiğinizde 15 KB; sonraki her 1 dakika için 4 KB kullanılıyor. Böylece "Face to Face" özelliğiyle GPRS üzerinden yapılan görüntülü konuşma ve görüntülü chat ücreti oldukça uygun oluyor.

General Mobile'ın yeni cep telefonu modeli GF2F, sahip olduğu Google Map, Ebuddy (MSN, Yahoo talk, Google talk, AOL Messenger) teknolojisi, FM Radyo, Bluetooth, 2.0 megapixel kamera, hafıza kartı desteği ve diğer özellikleriyle bir cep telefonundan beklenen tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra, GPRS üzerinden görüntülü konuşma ve görüntülü chat imkanı sağlayan benzersiz Face to Face özelliğiyle birlikte, kısa bir süreliğine 399 TL yerine 249 TL gibi çok özel fiyatıyla satışta olacak.

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 1074
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.