AMD GAME! ile en doğru sistemi seçin

AMD, oyuncuların kendilerine en iyi uyacak mükemmel PC'yi toplamalarını sağlayacak AMD GAME! adındaki projesini duyurdu.

AMD GAME! platformu çok çekirdekli işlemcilerle, HD dijital ortamını ve gelecek nesil grafik işleme gücünü tek bir pakette sunuyor. Programa destek veren Acer, Alienware, Logitech ve Microsoft, AMD ile bu konuda güçlerini birleştiriyor çünkü bu paket sayesinde anahtar teslim bir "Oyun için uygundur" PC'si geliyor.

Jon Peddie Araştırma Grubu'nun raporlarına göre, geçtiğimiz yıl satılan PC'lerin 2/3'ü konu oyunlara gelince çok temel seviyede kalıyor. AMD'ye göre ise, AMD GAME! ile kullanıcıların PC oyunlarını en iyi seviyede oynamaları için donanım bilgilerinin çok yüksek olmasına gerek kalmayacak. Bir diğer deyişle, "Acemiler için oyun bilgisayarı" kavramı, bu bilgisayalar üzerindeki AMD GAME! logolarıyla tescillenecek.AMD GAME! logosu sadece PC'lerin üzerinde değil, her bilgisayar parçasının üzerinde de olacak. Böylelikle, kullanıcılar kendi bilgisayarlarını da toplarken AMD GAME! uyumlu olup olmadıklarını görebilecek. Ayrıca AMD GAME! logosunu taşıyan PC'ler, AMD Phenom ve gelecek AMD Turion Ultra, Athlon ve ATI Radeon HD 3000 serisi grafik işlemcilerini barındıracak.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 1398
Yazar: ChipYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.