Android’li en iyi HTC tanıtıldı

Android’li en iyi HTC tanıtıldı

Google’ın geliştirdiği Android işletim sistemini kullanan HTC Tattoo Ekim'de tüm dünyada raflara çıkacak.

Google’ın geliştirdiği Android işletim sistemini kullanan HTC Tattoo tanıtıldı. Basit kişiselleştirme özelliğiyle ve küçük ölçüleriyle dikkat çekiyor. HTC Tattoo Eylül sonunda Avrupa’da, Ekim sonuna doğru da Türkiye’de piyasaya çıkacak.

HTC’nin tanıttığı yeni Android tabanlı telefonu HTC Tattoo’da kullanıcıların telefonlarını istedikleri gibi kişiselleştirmelerine olanak tanıyan HTC Sense yazılımı bulunuyor. Ürün bülteninde belirtildiği üzere telefonun tüm açılardan kişiselleştirilmesini sağlayan donanımdan uygulamalar ve içeriğe kadar, cihazın özel tasarımı ve yetenekleri ile kullanıcılar kendi mobil deneyimlerini yaratabiliyor.

Küçük ölçülere sahip şık tasarımlı HTC Tattoo’da Google’ın Google Maps, Google arama, Google Mail, Calendar gibi mobil servisleri standart. Cihazın diğer özellikleri arasında 3.2 megapiksel otomatik odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza sayılabilir.

İlk olarak Eylül ayı sonunda Avrupa’da satışa sunulacak olan HTC Tattoo, devam eden aylarda tüm dünyada kullanıcılarla buluşacak.

Kaynak: ntvmsnbc
Tarih:
Hit: 1357
Yazar: madrewYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.