Bilişim Kongresi 7-9 Haziranda İstanbulda

İstanbul Bilişim Kongresi “Kurumsal Yazılım 2007” Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından 7-9 Haziran 2007 tarihleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde düzenleniyor.

Kurumsal yazılım üreten, uygulayan, kullanan, altyapı sağlayan bütün profesyonellerin bir çatı altında, farklı konulardan uzmanları dinleme imkânı bulacakları ilk ve tek etkinlik olma özelliği taşıyan İstanbul Bilişim Kongresi "Kurumsal Yazılım 2007" Bilişim dünyasına yeni bir soluk, yeni bir ufuk getirmeyi hedefliyor.

7-9 Haziran 2007 tarihlerinde 3 gün boyunca sadece yazılımın konuşulacağı etkinlikte ilk üç kulvarda Kurumsal Yazılım Üreticileri‘ne seslenilirken, diğer üç kulvarda yazılım kullanıcılara yönelik konulara ağırlık verilecek.

Sizleri de, kapsamı ve kalitesi ile bir benzeri olmayan ve 3 gün boyunca yaklaşık 150 sunum, panel ve atölye çalışmasında sadece yazılımın konuşulacağı bu kongreye, Geleceği Birlikte Yazmaya, davet ediyoruz.

Yurt içinden ve yurt dışından birbirinden değerli konuşmacılarla Kurumsal Yazılım konusunda konuşulması gereken her konuyu bu Kongre‘de ortaya koyacağız.

Mercek Altında başlığı altında seçme konuları her yönüyle derinlemesine inceleyeceğiz.

İlk günün akşamında düzenlenecek "Hoş Geldin" partimizde Boğazın keyfini terasta Sibel Köse-Baki Duyarlar caz müziği dinleyerek çıkartacağız.

Kurumsal Yazılımın hangi yönünde olursanız olur sizin de ilginizi çekecek bir bölümün olacağı bu kongre hakkında daha detaylı bilgi için:

http://www.istanbulbilisimkongresi.org/

Program hakkında detaylı bilgi almak için:

http://www.istanbulbilisimkongresi.org/program.aspx

Nasıl katılırım diyorsanız:

http://www.istanbulbilisimkongresi.org/katilim.aspx

 

Kaynak: Türkiye Bilişim Derneği
Tarih:
Hit: 1299
Yazar: yasin_55Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.