Casper‘dan 2011‘de 3 milyon dolar yatırım

Casper, yenilenme yılı ilan ettiği 2011'de markasına 3 milyon dolarlık yatırım yaptı. 2013 yılında 1 Milyon adet bilgisayar satışı hedefi doğrultusunda önemli yatırımlar gerçekleştiren Casper 2011'i yenilenme yılı olarak ilan etti. Casper bu doğrultuda 20 yıllık logosunda, sloganında, görsellerinde reklamlarında yeniliklere giderek markasına yaklaşık 3 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.


İSTANBUL - İHA - Casper, yenilenme yılı ilan ettiği 2011'de markasına 3 milyon dolarlık yatırım yaptı.
2013 yılında 1 Milyon adet bilgisayar satışı hedefi doğrultusunda önemli yatırımlar gerçekleştiren Casper 2011'i yenilenme yılı olarak ilan etti. Casper bu doğrultuda 20 yı llık logosunda, sloganında, görsellerinde reklamlarında yeniliklere giderek markasına yaklaşık 3 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.
Casper CEO'su Charlotte Lamprecht yaptıkları marka yatırımıyla ilgili olarak, "Casper, dünyadaki son teknolojileri takip eden ve Türkiye'de birçok ilke imza atan bir marka. Böyle teknoloji lideri bir markayı, tüketicilerimize daha iyi ifade etmek için, modern, yenilikçi aynı zamanda mütevazı bir marka iletişimini tercih ettik. Ve ortaya hepimizi mutlu eden bir sonuç çıktı. Yeni logo şimdi Casper'ın modern ve global anlayışına uyum gösteriyor" diye konuştu.
Değişimin yalnızca pazarlama ve marka tarafından gerçekleşmediğini de sözlerine ekleyen Lamprecht ürün tarafında da önemli yeniliklere imza atacaklarını belirterek, "Gençler popüler marka istiyor. Gençler için ürünün şık olması büyük önem taşıyor. Gençlerle nasıl konuşacağımızı öğrendik bunu yeni reklamlarımız ile yans ıtacağız" şeklinde konuştu.

Kaynak: türkiye gazetesi
Tarih:
Hit: 977
Yazar: murderyYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.