Çift ekranlı Libretto W100

Toshiba’nın 1985 yılında üretilen dünyanın ilk seri notebook’u T1100’ün 25. yılı dolayısıyla oluşturulan Toshiba Başyapıtlar Sergisi’nde, markanın yeni ürünleri, Avrupa’nın en ince ve hafif tam fonksiyonlu 13 inçlik notebook’u Portege R700, dünyanın ilk çift ekranlı notebook’u Libretto W100 ve şarj etme ihtiyacı olmadan 7  güne kadar kullanılabilen akıllı mobil internet cihazı AC100 tanıtıldı. Toshiba Başyapıtlar  Sergisi turuna Afrika, Avrupa ve Ortadoğu’daki ülkelerden önce  Türkiye’den başlandığına dikkat çeken Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri  Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, Türkiye olarak Toshiba’da  dünyanın en başarılı pazarlarından biri olduklarını ifade ederek, “Bugün kullandığınız her marka taşınabilir bilgisayarda Toshiba bileşenlerini bulabilirsiniz’’ diye konuştu.


‘PAZAR PAYIMIZ YÜZDE 26’LARA ULAŞTI’
Toshiba’nın Almanya’daki Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Merkezi’nde Türkiye operasyonlarından sorumlu Burçin Sezgen de serginin temasının ünlü ressamların eserlerinin Toshiba’nın gözüyle  sunulması olduğunu belirterek, “Bu gezimize Dubai’den başladık, Avrupa’nın ilk ayağını Türkiye’de yapıyoruz’’ dedi.
Burçin Sezgen, “2009’a baktığımızda adet bazında yüzde 26’lara çıkan notebook pazar  payımız var. Türk tüketicisinin gözünde pazar lideriyiz’’ diye konuştu

Kaynak: HaberTürk
Tarih:
Hit: 1132
Yazar: jizz_jixYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.