Galaxy S III ve S II için Jelly Bean güncellemesi hazır

Samsung, Galaxy S III ve S II için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini Türkiye’de yayınladı.

 
Galaxy%20S%20III%20ve%20S%20II%20için%20Jelly%20Bean%20güncellemesi%20hazır
 
 
Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, GALAXY SII’’e yönelik Android 4.1 (Jelly Bean) yazılım güncellemesinin, Türkiye’deki kullanıcılar için hazır olduğunu açıkladı
Android Jelly Bean güncellemesi ile birlikte Samsung Electronics, Android cihazlardaki liderlik konumunu daha da güçlendirmiş oluyor. Yazılım güncellemesi; Samsung’un satış rekorları kıran modeli GALAXY SIII cihazlarında geçerli olacak. Galaxy S III için sunulan Android 4.1 yazılım güncellemesi PC senkronizasyon yazılımı KIES üzerinden indirilebilir.
Odak noktasına insanı koyan ve doğadan ilham alarak tasarlanan GALAXY S III, kişiselleştirilmiş ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 4.8 inç HD Super AMOLED geniş ekranı ile göz alıcı bir görüntüleme deneyimi sağlayan GALAXY S III aynı zamanda, güçlü kamera özellikleriyle de istenilen her anı kolayca ve anında yakalamayı mümkün kılıyor. GALAXY S III’ü farklı kılan bir diğer özelliği ise; akıllı yazılımı sayesinde kullanıcısının yüzüne, hareketlerine ve sesine yanıt vermesi. Bunun yanı sıra GALAXY S III; Akıllı Bekleme, S Beam ve AllShare Cast gibi kullanıcı deneyimini benzersiz yapan ve performansı daha da güçlendiren geliştirilmiş özellikler sunuyor.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 1348
Yazar: JiggSawYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.