IE8 İçin Testçi Aranıyor

Microsoft, çıkış tarihi gittikçe yaklaşan Internet Explorer 8 için daha çok sayıda test edecek kullanıcı arıyor. Test programının ne tür avantajları olduğunu biliyor musunuz?

Microsoft'un internet tarayıcısı Internet Explorer, sekizinci sürümünü kısa süre sonra yayınlamayı hedefliyor. Bu sırada ürünle ilgili testler de hummalı şekilde devam ediyor. Ağustos ayı içinde herkese açık olarak yayınlanacak olan Internet Explorer 8 Beta 2'nin daha fazla öneri ve hata geri dönüşleri sağlaması için test kadrosunu genişletmek isteyen Microsoft, beta test programına katılmak isteyen kullanıcıların kendileriyle temasa geçmelerini bekliyor.

Ekibe Nasıl Katılırsınız?

IE ekibinden Allison Burnett'in IEblog'da açıkladığına göre, Internet Explorer beta testçileri arasına katılmanız için yapmanız gereken tek şey, IESO@microsoft.com adresine bir e-posta atarak kendinizden ve sizi muhteşem bir beta testçi yapan özelliklerinizden bahsetmeniz yeterli. Tabii bu e-postayı İngilizce olarak yazarsanız anlaşılma ihtimali daha yüksek olur.

Başka Avantajlar Var mı?

Microsoft, bu programlara katılan kullanıcıların ileride daha farklı Microsoft ürünlerini de test aşamalarında görmeleri konusunda öncelik sağlıyor ve testçileri diğer beta programlarına davet edebiliyor. Yeni ürünler derken, eğer IE8 için başarılı bir test süreci yaşarsanız, Windows 7 ve Office 14 yazılımları için davet edilme ihtimaliniz yüksek.
Kaynak: shiftdelete.net
Tarih:
Hit: 1258
Yazar: slam44Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.