iPhone Eldiveninde Devrim!

iPhone'a yakışır bir ürün daha ticari olarak rekor kırmaya aday. iPhone kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış (!) bu eldivenleri görünce yaptığınız işi sorgulayacaksınız!

Henüz başında olduğumuz yüzyılın en önemli icadı muamelesi yapılmaya devam edilen iPhone (ayfon) için muhteşem bir dehadan türeyen bir ürün daha piyasaya çıktı, hatta orta boyu tamamen tükendi. Etre isimli firmanın ürettiği Touchy isimli eldiven kullanıcıların rahat rahat iPhone ve benzeri çoklu dokunmatik (multitouch)ekrana sahip ürünleri kullanmanıza olanak sağlıyor.

Müthiş Deha!

Bu ürünün çalışma mantığı basit: Malzemeden çala... Öhm, eldivendeki baş parmak ve işaret parmakları yarım kesilmiş durumda. Bu şekildeki vücuttaki yük dokunmatik yüzeylere geçerek bu ürünlerin kullanılmasına izin veriyor.

Dahası da Var!

Firmanın unuttuğu bazı şeyleri burada biz de ekleyelim. Bu eldivenler sayesinde bilgisayarınıza parmak isi okuyucusuyla güvenli giriş yapabilir, Touchpad'i kullanabilir, inanmayacaksınız ama herhangi bir elinizle dikiş bile dikebilirsiniz. Sanırız birileri insanların üşümeye (ve ardından donmaya) başladığı yerlerin uzantılar olduğunu unutmuş.

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 666
Yazar: rapidhacker550



Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.