Kaspersky´nin Yeni Distribütörü

Kaspersky Lab bu işbirliği ile Türkiye pazarında kurumsal müşterilerine sunduğu güvenlik çözümlerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Uzman kadrosuyla 100’den fazla ülkede müşterileri için üstün korumalı ürünler sunan Moskova merkezli yazılım devi Kaspersky Lab, Türkiye’deki distribütörlerine sektörün lideri InfoNet Bilgi Teknolojileri’ni ekledi.

Kurumsal çözümlerini son bir yıldır Helyum Bilişim Hizmetleri ile pazara sunan Kaspersky Lab, kurumsal müşterilerine sunduğu güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle Türkiye’de adını duyuran InfoNet Bilgi Teknolojileri ile hem Türkiye’deki kurumsal müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini geliştirmeyi hem de müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor. Bilgi, teknoloji ve güvenlik sektöründe öncü iki şirketin bu anlaşmasıyla, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere en iyi güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmetleri bir arada sunulacak.

10 yılı aşkın süredir Türkiye bilgi teknolojileri sektöründe kurumsal müşterilere güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmeti veren InfoNet Bilgi Teknolojileri ile yapılan bu işbirliğiyle, hızla gelişen teknoloji karşısında, bilgisayarlara yönelik tehditleri ve internetten gelen her türlü saldırıya karşı koruyan çözümleri ile kurumsal müşterilerin farklı ihtiyaçlarına cevap verilecek. Anti-virüs, spyware, troja atları, phishing ve diğer kötü amaçlı programlara karşı en son teknoloji içeren çeşitli ürünleriyle üstün koruma sağlayan Kaspersky Lab, şirket verilerine zarar verebilecek ve finansal kayıplara neden olabilecek BT tehditlerinden koruyor.
Kaynak: PcTime.Com.Tr
Tarih:
Hit: 1169
Yazar: lordvader89Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.