LGden Windowslu 50 Yeni Telefon

LG ve Microsoft işbirliği büyüyor. İki firma arasındaki işbirliğiyle Windows yüklü LG telefonların sayısı 50'yi bulacak.

İki firma arasında kabul edilen yeni işbirliği sonucu, LG Electronics, Windows’u akıllı telefonların temel işletim sistemi haline getirecek ve hem portföyündeki Windows telefonların sayısını hem de dağıtımını yaptığı Windows telefonların toplam hacmini artıracak. Ayrıca LG tarafından sunulan Windows telefonlarının miktarında 2009 yılında on katı kadar bir artış meydana gelecek ve LG, 2012 yılında tek başına pazara 26 yeni Windows telefonu sunacak. Genel itibarıyla anlaşma, 50 yeni LG Windows telefonu ile sonuçlanacak.Yeni anlaşmayla Windows yüklü LG telefon sayısı artacak.

Anlaşma ayrıca her iki şirketin de ar-ge çalışmaları için ortak ekipler kurması ve donanım ile yazılım arasındaki sıkı bütünleşme üstüne kurulan, güçlü özelliklere sahip telefonlar yaratmaya odaklanmayı da içeriyor. Aynı zamanda söz konusu anlaşma, bu telefonların tüm dünyadaki pazarlarda çeşitli fiyatlardaki erişim alanlarını genişletmek amacıyla yürütülecek ortak pazarlama çabalarını da detaylandırıyor.

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 599
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.