N-GAGE yeni oyunlarla geliyor!!!!

akıllı telefon kullanıcılarının genellikle bildiği N-GAGE oyunları bilindiği üzere SymbianOS 9.1/9.2 tipi telefonlarda (n73 n95 tarzı telefonlara verilen addır bilmeyen arkadaşlar için )

pek fazla kullanım şansı bulamamıştı Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, N-Gage mobil oyun servisini, yeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bugün dünya çapında milyonlarca Nokia kullanıcısı, mobil cihazlar için geliştirilen kaliteli oyunlara doğrudan mobil cihazları üzerinden erişerek, deneyebiliyor ve satın alabiliyor. Oyuncular ayrıca, N-Gage Arena üzerinden birbirleriyle de “bağlanabiliyorlar”. Arkadaşlarıyla buluşup oyun oynayabiliyor, mesaj panolarında görüş alışverişinde bulunabiliyor, canlı olarak sohbet edebiliyor ve düzenlenen turnuvalara ve etkinliklere katılabiliyorlar

 

 

En iddialı ve zengin oyunlar N-Gage’de

N-Gage platformu, bugüne kadar geliştirilen en iddialı ve grafik açısından en zengin mobil oyunlardan bazılarını içeriyor. N-Gage için lider oyun geliştiricileri tarafından strateji ve spordan, arcade ve aksiyona kadar her çeşit oyun geliştiriliyor. İlk etapta hizmete sunulan oyunlar arasında, EA Mobile tarafından geliştirilen EA SPORTS FIFA 08; Gameloft tarafından geliştirilen Block Breaker Deluxe, Brain Challenge ve Asphalt 3: Street Rules; Glu Mobile tarafından geliştirilen World Series of Poker Pro Challenge ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Hooked On: Creatures of the Deep ve System Rush yer alıyor. Bunları, EA Mobile tarafından geliştirilen Tetris ve The Sims 2 Pets ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Snakes Subsonic, Space Impact: Kappa Base ve Mile High Pinball oyunları izleyecek. N-Gage topluluğu, bazıları yalnız N-Gage’e özel olmak üzere, çok çeşitli, kaliteli oyunlara erişebilecek.

Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95 ve Nokia N95 8GB, N-Gage uyumlu cihazlar arasında yer alıyor. Nokia, www.n-gage.com adresinden indirilebilen uygulamaya düzenli olarak yeni oyunlar, işlevler ve cihazlar eklemeyi planlıyor. Satın alınmadan önce ücretsiz olarak denenebilen oyunların bedelinin, 6-10 avro arasında olması bekleniyor.

 

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1178
Yazar: drexlerYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.