Ofislerin İletişim Alışkanlıkları Değişiyor

Bircom'un özellikle KOBİ ölçeğindeki firmalar için sunduğu yeni çözümü XPEECH OneStream Gateway, sabit, GSM ve VoIP çağrılarının tek noktadan yönetilebilmesini sağlıyor.

Küçük ve orta ölçekli firmalara sunduğu iletişim çözümlerini zenginleştirmeyi hedefleyen Bircom, XPEECH OneStream Gateway adlı çözümünü tanıttı. Sabit, GSM ve VoIP çağrılarının tek bir noktadan yönetilebilmesini sağlayan OneStream Gateway, standart analog telefon santrallerine VoIP ve GSM routing özelliği kazandırmasının yanı sıra, IP PBX'lere de güvenilir analog ve GSM erişimi desteği veriyor.


Yeni ürünle, sabit, GSM ve VoIP çağrıları tek bir noktadan kontrol edilebiliyor.

OneStream Gateway'in routing özelliği ile telefon santralinin 6 analog portundan çıkan çağrıların PSTN, GSM ve VoIP kanallarına akıllı yönlendirilmesi sağlanıyor. Tercih edilen şebekenin erişilemez veya meşgul olması durumunda akıllı yönlendirme devreye girerek, hattı otomatik olarak alternatif kanala yönlendiriyor.

Esnek yapılandırma özellikleri sayesinde SIP Client, SIP Registrar veya SIP Proxy olarak da konumlandırılabilen XPEECH OneStream Gateway, kolay kullanımlı kullanıcı dostu web arayüzü ile hem yerinden hem de uzaktan programlanabiliyor. Ürünün yönlendirme tablosuna dışarıdan DISA ile güvenli erişim özelliği, güvenliğe ilişkin soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

Mobil Dahili Abone

XPEECH OneStream Gateway’in en dikkat çekici özelliklerinden biri de “Mobility extension” (Mobil dahili abone) özelliği. Bu kullanışlı özellik sayesinde, masa telefonuna gelen çağrılar ofis dışındayken bile karşılanabiliyor; cep telefonundan karşılanan çağrı ofisteki diğer bir çalışana aktarılabiliyor.

XPEECH OneStream Gateway, tüm kanallarda yankı azaltma ve ses denetimi sağlayarak görüşmelerin kusursuz bir ses kalitesiyle yapılmasına olanak tanıyor. Arayan numarayı gösterebilme, güncellenebilir firmware ve bant genişliği yönetimi gibi özellikleriyle gateway kavramına yeni bir boyut kazandıran ürün, Türkiye’de Bircom güvencesiyle ve 2 yıllık garantiyle satışa sunuluyor.

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 391
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.