Oyunculara özel fare

Tayvanlı Genius, oyunseverler için özel olarak geliştirdiği fare NetScroll G500 Laser, farklı lazer çözünürlük ayarı sayesinde kişiselleştirilebiliyor.

Oyun tutkunlarının oyun oynarken dikkat ettikleri en önemli özelliklerden olan mükemmel tepki süresi ve hareket yeteneği NetScroll G500 Laser’ın en büyük avantajlarından. NetScroll G500 Laser gelişmiş lazer motoru ile 2000/1600/800 dpi (inc başına nokta) değiştirilebilir çözünürlük sayesinde kullanım tarzınıza en uygun seçeneği belirleme imkanı tanıyor.
NetScroll G500 Laser’ın oyun severlere getirdiği diğer bir yenilik ise farenin ağırlığının istenen şekilde ayarlanabilmesi. Bu yenilik ile oyun tutkunları her türlü savaş ve strateji oyunlarında farenin ağırlığını bozuk para koyarak ayarlayabiliyor. Oyuncular normal kullanıcılara göre çok daha fazla tıklama yaptıkları için ürünün ömrü de önemli. NetScroll G500 Laser 8 milyon tıklama ömrüyle oyun severlere kesintisiz oyun keyfi ve uzun kullanım ömrü sunuyor.

NetScroll G500 Laser’ın üzerinde dört buton bulunuyor ve gümüş renk ile satışa sunuluyor. Oyun tutkunları yenilikçi oyun faresi NetScroll G500 Laser’ı teknoloji marketlerinden 33.30 TL fiyattan satın alabilir.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 752
Yazar: Paradox21Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.