PC’de yeni alternatif Eee Pc Türkiyede

Asus, öğrenmesi kolay, çalışması kolay, oynaması kolay temasıyla yön verdiği yeni bir Eee PC’yi duyurdu.

Bilgisayar ile yeni tanışan kullanıcılar için kolay bir arayüze sahip olan Eee PC, hem Windows hem de Linux olmak üzere iki farklı arabirimle kullanım olanağı sunuyor.

40 yerleşik uygulamaya sahip olan Eee PC, yerleşik WLAN bağlantısı ile de hareket halindeyken kullanıcıların dinamik Internet kullanımına bağlı kalmasını sağlıyor.

7 inçlik Eee PC, 1 kilogramdan hafif bir ağırlığa sahip.Yerleşik flash belleğe dayanan özel yarı iletken disk tasarımına sahip olan PC, flash bellek kullanması nedeniyle de kullanıcılar için küçük, hafif ve dayanıklı bir alternatif sunuyor.

Hafif tasarımı, kolay seçenekullanılabilen arayüzü, değişik renk kleri ve uygun fiyatıyla dikkatleri çeken ASUS EeePC artık Türkiye´de!

İlk model Eee PC 4GB Türkiye’de 24 Mayıs günü satışa sunulacak. Linux ve XP işletim sistemli ürünler ilk 4 gün sadece Istanbul Teknosa Planet, Ankara Ankamall ve İzmir Mavişehir CarrefourSa Teknosa mağazalarında satışa sunulacak, bu mağazalara gelen ilk 50 müşteriye 4GB SD card hediye edilecek.

Kaynak: www.asus.com.tr
Tarih:
Hit: 1016
Yazar: ProtestoYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.