Photoshop CS4 için geri sayım başladı

Adobe, yaptığı açıklama ile Creative Suite 4'ü resmen duyurdu. Çıkış tarihi ve detaylar burada...
Adobe'un ünlü yazılım paketi Creative Suite'in dördüncü sürümü resmi olarak duyuruldu. Creative Suite 4'te Photoshop CS4 ile beraber gelen diğer uygulamalar şöyle: InDesign CS4, Flash CS4, Dreamweaver CS4, After Effects CS4, Premiere Pro CS4 ve Soundbooth CS4.

Photoshop CS4 ile beraber gelen yeni özelliklerin başında kullanıcıların, resmin içinde yer alan obje ve insanların biçimini bozmadan resmin uzatılabilmesini mümkün kılan resim ölçümlendirme aracı dikkat çekiyor.

Adobe'un önemle üzerinde durduğu bir diğer nokta ise OpenGL uyumlu kartlar üzerinde yeni uygulamaların çalıştırılacağı Photoshop'un yeni GPU hızlandırma fonksiyonu.

Bunun yanında InDesign CS4'te geliştirilmiş renk ve yazıcı desteği ve Creative Suite 4'ün yeni XFL formatıyla tam uyumlu çalışabilen yeni Flash CS4 uygulaması, CS4 paketi ile beraber gelen diğer yeniliklerin arasında yer alıyor.

Creative Suite 4 6 farklı sürüm olarak yayınlanacak. Bunlar; Production Standard CS4, Production Premium CS4, Design Standard CS4, Design Premium CS4, Web Standard and Premium CS4 ve Creative Suite 4 Master Collection.

Fiyat aralıklarına geldiğimizde, Web Premium yaklaşık 2.000 YTL'lik bir fiyata sahipken, Master Collection CS4'te ise bu fiyat neredeyse 3.500 YTL'ye kadar çıkıyor.

CS4'ün en geç bir ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor.
Kaynak: chip
Tarih:
Hit: 1372
Yazar: TxTYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.