Sadece 1 Euroya iPhone 3G!!!

T-Mobile'ın Almanya sorumlusu Philipp Humm, 3G özellikli iPhone için büyük sürprizleri olduğunu ortaya koydu.

T-Mobile'ın iPhone stratejisi en azından Almanya için ortaya çıkmış görünüyor. German Welt Online'da yayınlanan bir röportaja göre T-Mobile'ın iPhone 3G'yi -Almanya için- 1 eurodan başlayan fiyatlarla satışa çıkarması söz konusu.

iPhone'u seçilen abonelik sözleşmesine göre bedava satacak olan O2'nin ardından verilen bu bilginin iPhone'un global pazarda hangi strateji ile satışa çıkaralacağı konusunda somut anlaşmaların olduğunun da bir göstergesi. T-Mobile'ın sembolik 1 euro'luk ücretlendirmesi ise aylık 89 euro'ya denk gelen servis anlaşması ile birlikte yapılacak.

29 Euro'luk aylık sözleşmeyi seçen kullanıcılar ise iPhone'ları için 169 euro ödemek zorunda kalacaklar. Öte yandan Vodafone İtalya'dan gelen bir başka haber ise bizi daha çok ilgilendiriyor. İnternet'te dolaşan bir habere göre Vodafone İtalya, sözleşmesiz ve kilitsiz iPhone 3G modellerini 499 ve 599 Euro fiyatlarla satışa sunmayı düşünüyor. Aynı cesaret aynı fiyatlarla Türkiye'de de gösterilebilirse, sanırız ki iPhone meraklıları ceplerini hafifletmek için birbirlerini yiyecekler.

Her ne kadar Apple'ın yurt dışında 1 birim euro fiyatla bulunabilen herhangi bir ürününün Türkiye sınırlarından geçerken şişmanlayıp 1.5 birim euro fiyatla karşımıza çıkması gibi bir durum söz konusu olsa da, umut fakirin ekmeğidir diyoruz ve haberimizi burada sonlandırıyoruz.

Kaynak: VeTeknoloji
Tarih:
Hit: 1487
Yazar: NikoteenYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.