Samsungdan Oyunculara Göre TV!

Samsung'un kısa süre önce piyasaya sürüdüğü ilk 3 boyutlu görüntü teknolojisine sahip yeni 470 serisi HDTV Plazma'nın özellikleri burada.

Farklı bir televizyon deneyimi yaşatan Samsung plazmalarda, eşsiz üç boyutlu efektleri sayesinde oyun oynamak veya film izlemek artık daha keyifli hale geliyor. Gerçeğe çok yakın ve net görüntü kalitesi sunan Samsung 3D Plazma TV, gelişmiş grafik görüntüsü, 3 boyutlu görüntü teknolojisi, 1.000.000:1 dinamik kontrastı ve surround ses sistemi ile oyun keyfini üçe katlıyor.

 

 

Samsung yeni 470 serisi HDTV Plazma ile oyun oynarken kendinizi, oyunun içinde zannedeceksiniz. Son zamanların popüler üç boyutlu oyunları Blowout, WarCraft 3, Echochrome, FIFA2009, HitMan'i gerçeğe en yakın imajlar ve renkler eşliğinde oynamak isteyen oyunseverler için ideal bir televizyon.


Geleneksel televizyonlar objeleri tek bir pespektiften ve düz yansıtırlarken, gerçek bir 3 boyut için  görüntünün sol ve sağ görüntüsünün yaratılması büyük önem taşıyor. 470 serisi plazma TV'ler, doğal ve zengin renklerle evinizde üç boyutlu eğlencenin konforunu yaşamanızı sağlıyor.

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 1754
Yazar: Dark_ElfYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.