Samsung’un Akıllı Tır’ı Anadolu’da 14 İli Dolaşacak

Samsung, bu yıl tanıttığı “SMART TV”leri  Anadolu’da toplam 14 ilde tüketicisi ile buluşturacak.  2 ay boyunca il il gezecek olan Samsung Smart TV Tır’ında en son teknoloji televizyonlar tanıtılacak.

 

Samsung’un bu yıl TV alanında odaklandığı yıldız ürünü olan Smart TV’ler Anadolu’yu karış karış dolanacak.  Yüksek görüntü kalitesi, şık tasarım ve gerçek 3D deneyimi sunan Samsung  Smart TV’ler hem izleyip hem de internette sörf yapılabilen aktif birer akıllı cihaz.

 

Flash destekli tarayıcı özelliğine sahip olan Smart TV’ler sosyal ağlarda chat yapma fırsatı ve “All share” özelliği ile içerik paylaşımına olanak sağlıyor.

 

Her açıdan en mükemmel 3D görüntü kalitesini sunan bu televizyonlar sadece 5 mm kalınlığında. Akıllı telefonlardan bildiğimiz uygulama mağazasına sahip olan bu ürünler aynı zamanda internette sörf imkanı sunuyor.

 

 

Samsung’un akıllı Tır’ı farklı saatlerde etkinlikler ve oyunlar planlıyor. Aktivite alanında, çocuklardan büyüklere herkesi farklı deneyimler sunulacak. Büyükler Smart TV’yi deneyimlerken çocuklar stantta yüz boyatabilecek. Gençleri ise X-BOX oyunlarından, karaokeye kadar birçok eğlenceli aktivite bekleyecek.

Gerçekleşecek yarışmalar sonrasında sürpriz hediyelerin verileceği Smart TV Tır’ı, hip-hop dans gösterileri ile de ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatması planlanıyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 780
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.