Samsung’un Çift Hatlı Android Telefonu Satışa Sunuluyor

Akıllı telefon pazarının açık ara farkla lider ismi olan Samsung, çift sim kart girişine sahip yepyeni bir Android telefonunu satışa sunmaya hazırlanıyor.

Android ile birlikte mobil dünyada liderliği ele geçiren Samsung, üst düzey modellerinden tutun da giriş seviyesi akıllı telefonlara kadar çok geniş bir yelpazede ürünler sunuyor. Güney Koreli üretici, geniş portföyüne çift sim kartlı Galaxy S Duos ile farklılık katma çabasında.

samsung_galaxy_s_duos_haber1

Daha önce duyurulmasına karşın satışa sunulacağı tarih için meraklılarını epey bekleten Samsung, akıllı telefonunu sonunda Avrupa’da satışa sunuyor. Çok kısa bir süre içinde öncelikli olarak Avrupa’ya adım atacak olan cihaz, sonrasında farklı ülkelere de gönderilmiş olacak.

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Galaxy S Duos’a dair henüz net bir açıklama yapılmış değil. Akıllı telefonun dikkat çekici özellikleri arasında 1GHz’lik Qualcomm Snapdragon S3 işlemci, 512MB RAM, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi, 4GB dahili hafıza ve microSD kart yuvası, 1500mAh kapasiteli batarya, 5MP çözünürlüğünde arka kamera, Galaxy S3’te de yer alan TouchWiz Nature UX yer alıyor.

Kaynak: Scroll
Tarih:
Hit: 1410
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.