Teknoloji Kanalı "TeknoTv"Yayında..

 

Bu haberimiz özellikle bilgisayar kullanıcılarını ilgilendiriyor.teknolojinin her yönünü enine boyuna işleyen video kanalı TeknoTV, Hürriyet Web TV çatısı altında yayın hayatına başladı. “Türkiye’nin teknoloji ekranı” sloganıyla yola çıkan bu kanalda teknoloji püf noktaları, satın alma rehberleri, ürün incelemeleri ve teknoloji dünyasına ilişkin konular PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Çağla Pınar Tunçel’in sunuculuğunda yayımlanacak.

Hurriyet.com.tr’nin yeni video kanal projesi TeknoTV, yoğun hazırlık döneminin ardından yayın hayatına başladı. İnternet kullanıcılarına teknolojinin her alanıyla ilgili rehber niteliğinde içerikler sunmayı hedefleyen Tekno TV’de kullanıcılar pratik ipuçları, farklı ürün gruplarıyla ilgili aydınlatıcı bilgiler ve en yeni ürünlerin özel tanıtımlarını bulabilecekler. 

PCnet’in Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren’in uzmanlığı ve Çağla Pınar Tuncel’in sunumuyla ekranlara merhaba diyen TeknoTV, Her hafta Hurriyet.com.tr ziyaretçilerinin en çok merak ettiği teknoloji konularıyla, onlarca püf noktası ve rehber videolar ile zenginleşecek.

 

Kaynak:
Tarih:
Hit: 985
Yazar: kalibreYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.