TTNET Fiber Paketlerini Duyurdu

Türkiye’de son dönemde popülerliği artan fiber hizmeti, Superonline’ın kampanyalarıyla dikkat çekiyordu. Fakat ADSL pazarının lideri TTNET de artık fiber hizmeti sunmaya başlıyor.

 

Yüksek hız isteyen kullanıcılarına VDSL teklifleri sunan TTNET, bundan böyle 100 mbps’ye kadar hız sunan fiberi de tekliflerine ekliyor. Fiber hatların bulunduğu bölgelerdeki kullanıcılar, 34 TL’den başlayan fiyatlarla fiber internete geçiş yapabilecek.

TTNET’in başlangıç paketi FİBERNET4, 20 mbps’ye kadar hız sunuyor. 34 TL fiyatı bulunan bu paketin kotası ise 4 GB. Bu paketin 6 ve 12 GB’lık iki versiyonu daha mevcut. Bu paketlerin fiyatlari da 37 ve 45 TL. Adil kullanım sınırı ise 25 GB olarak belirlenmiş. Bu sınır aşıldıktan sonra hız 1 mbps’ye düşüyor.


20 mbps limitsiz paketin fiyatı ise 65 TL. Üstelik bu pakette adil kullanım sınırı 50 GB olarak belirlenmiş. TTNET’in 50 mbps limitsiz paketi, 50 mbps’ye kadar internet hızı sunuyor. 95 TL’ye sunulan paketin adil kullanım sınırı 125 GB.

Sunulan en hızlı paket ise 100 mbps’ye kadar hız vadediyor. 115 TL fiyatla kullanıcılara sunulacak olan bu paket, 125 GB adil kullanım sınırına sahip.

Fiber paketlerine geçiş yapıldığında modemin de değişmesi gerekiyor. ADSL modemler, fiber internetle uyumlu değil. TTNET, kullanıcılara paketlerle birlikte modem de sunuyor. Bunun yanında ilk bağlantı ücreti bulunduğunu da belirtelim.

TTNET Fiber paketlerinin hangi bölgelerde kullanılabileceğini TTNET bayilerinden ve telefon hattından öğrenebilirsiniz. Son dönemde fiber altyapıya önemli yatırım yapan Türk Telekom’un altyapısının ne kadar yaygın olduğunu da böylece görme fırsatı bulacağız.

Kaynak: Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Tarih:
Hit: 2084
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.