Ttnet‘ten Bedava İnternet

İnterneti olmayana "Denemesi bedava"
TTNET, internet bağlantısı olmayanlar için tam 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden interneti sınırsızca kullanma fırsatı sunuyor

Deneme süresinin sonunda aboneliğine devam etmek istemeyenler hiçbir ücret ödemeden modemi iade ederken, aboneliğine devam etmek isteyenler ayda 9,99 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla internet hizmeti alabiliyor.
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Türkiye genelinde interneti olmayanlar için 2 ay sınırsız ve ücretsiz internet hizmeti sunduğu kampanyayla, eve veya ofise internet bağlatmak isteyenlerin karar vermesini kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında 2 ay boyunca internet hizmeti ücreti, bağlantı ücreti, vergiler ve modem ücreti alınmıyor.
Evinde internet bağlantısı olmayanların karar vermesini kolaylaştırmak ve internetin sunduğu olanakları her kesimle buluşturmak için başlatılan bu dev kampanyadan iş yerleri de faydalanabiliyor.
Kampanyaya katılmak için 24 ay taahhüt verilmesine rağmen, internet hizmeti almaya devam etmek istemeyenler deneme süresi içinde internet hizmetini herhangi bir ücret ödemeden veya herhangi bir yükümlülük altında kalmadan iade edebiliyorlar. Bu durumda kullanıcılardan sadece ücretsiz olarak aldıkları modemi iade etmeleri bekleniyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1657
Yazar: h2so4Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.