Türk Telekom’dan Türkiye’nin tanıtımına katkı

Basketbol potalı ve minyatür tasarımlı ankesörlü telefonlar Dünya Basketbol Şampiyonasına evsahipliği yapan salonları renklendiriyor.

Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen şampiyonaya, Türk Telekom'un  multimedya yeni nesil ankesörleri ve minyatürlü ankesör kabinleri renk katıyor. Yerli ve yabancı basketbolseverler, Türk Telekom’un yeni nesil ankesörleri ile eğleniyor, bilgileniyor ve sevdikleri ile hep iletişimde kalabiliyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, 24 ülkenin basketbol devlerinin katılımıyla gerçekleştirilen Dünya Basketbol Şampiyonası sırasında yeni nesil ankesörlerini hizmete sokarak özel bir çalışmaya imza attı.

Türk Telekom, özel olarak üretilen ve üzerlerinde şampiyonaya katılan 24 ülkenin ünlü mimari yapıtlarının temsili minyatürlerinin yer aldığı ışıklandırılmış toplam 48 adet minyatürlü ankesör kabinleri ve 25 adet MMA (Multi-Medya Ankesör) kabinleri ile Türk basketboluna ve Türkiye’nin tanıtımına destek veriyor.

Türk Telekom’un özel olarak yaptırdığı 48 adet ankesör kabini, üzerinde şampiyonaya katılan 24 ülkeyi temsil eden minyatürleri ile birlikte müsabakaların geçekleştirildiği Ankara Arena Spor Salonu, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu, İzmir Halkapınar Spor Salonu Atatürk Spor Kompleksi, Kayseri Kadir Has Spor Salonları’ndaki noktalarında hizmet veriyor. Büyük ilgi çeken özel tasarımlı ankesörler taraftarlar tarafından da yoğun ilgi görüyor.. Taraftarlar ve turistler kendi ülkelerini temsil eden ankesör kabinleri önünde resimlerini çektirerek şampiyona hatırası olarak saklıyorlar.

MMA’lar, uçsuz bucaksız online dünyaya açılan çok özel kabinler
25 adet MMA (Multi-Medya Ankesör) sayesinde salonlara gelen basketbolseverler, MMA üzerinden internete bağlanabiliyor, USB girişi ile dosyalarını dijital ortama aktarabiliyor, MMA ile çektikleri fotoğraf ve videoları bir tuş ile Facebook üzerinden sevdikleri ile paylaşabiliyor.

Hem yerli hem yabancı basketbolseverler için faydalı hizmetler
Ankesörlü telefon ve MMA kabinleri içerisinde yabancı turistlerin kolay arama yapabilmesini sağlayan İngilizce olarak hazırlanmış yönlendirici etiketler, MMA telefonları içindeki şehir rehberi ve maçların yapıldığı iller hakkında detaylı bilgiler yer alıyor.

Ankesörlü telefonlardan yapılacak aramalar için milli takım görselli Kontörlü Kart
Türk Telekom şampiyonaya yurt dışından gelen turistlerin, iletişimlerini rahat kurabilmeleri, ülkemiz ve şampiyonanın gerçekleşeceği İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri illeri hakkında detaylı bilgi edinebilmeleri için bir hizmet daha sunuyor. Ziyaretçilere, içinde, 10’ar kontörlük bir adet Kontörlü Kart’ın, şehir rehberinin ve iller detaylı bilgilerin yer aldığı 100 bin adet Z kart şampiyona sponsoru THY tarafından havaalanlarında ve katılan ülkelerin geldikleri uçaklarda ve AVM lerde ücretsiz olarak veriliyor. Türkiye’de misafir olan basketbolseverler, ülkeleri ile bu kartlar sayesinde ve spor salonlarına kurulan ankesör kabinler aracılığı ile rahatlıkla görüşebiliyor.

Kaynak: VeTeknoloji
Tarih:
Hit: 1391
Yazar: Ern3stYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.