Üniversitelilere Kaspersky Yüzde 30 İndirimli

Kaspersky Lab, yeni nesil virüslerden koruyup internette güvenli gezinmeyi sağlayan Kaspersky Internet Security 2010 ürününde üniversite öğrencilerine yönelik bir kampanya başlattı.

Kaspersky Lab, yeni nesil virüslere karşı geliştirilen ve Ekim'de piyasaya sunulan son ürünü Kaspersky Internet Security 2010'da bir kampanya başlattı. Üniversite öğrencilerine yüzde 30 indirim imkanı sunan kampanya, 15 Kasım 2009'da başlayıp, 31 Ocak 2010 tarihinde sona erecek.

Üniversite öğrencileri www.kaspersky.com.tr sitesine girip, kampanya banner'ına tıklayarak veya ogrenci@kaspersky.com.tr 'ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollamaları yeterli. Bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez, indirim kodu mail adreslerine yollanacak. Üniversite öğrenciler bu kod ile www.kaspersky.com.tr/satis.html sitesine girerek Kaspersky Internet Security 2010'u yüzde 30 daha ucuza alabilecek.

 

Üniversite öğrencilerinin yüzde 30 indirimli satın alabileceği Kaspersky Internet Security 2010'un

Kaspersky online satış sitesindeki kampanyasız satış fiyatı 35 dolar + KDV olduğu belirtiliyor.


Piyasaya Türkçe olarak sunulan yazılımının, internetten gelen tüm tehditlere karşı tam koruma sağlıyor. Sandbox (güvenli sanal ortam) ve HIPS (gelişmiş aktivite) teknolojileri kullanılarak geliştirilen yazılım, kullanıcıya güvenli ve yalıtılmış bir çalışma alanı sunuyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek sorunlara karşı geliştirilen yeni çözüm, bilinmeyen kötü amaçlı programların güvenlik derecelerini rahatlıkla belirleyip, kullanıcıyı internet korsanlarından da koruyor.

 

Kaynak: shiftdelete.net
Tarih:
Hit: 1606
Yazar: DJ_AlperYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.