Windows Live Serbest Uçuş Dönemi

Windows Live kullanıcıları artık FaceBook, Digg ve Last. FM gibi 20 farklı site üzerinden profillerini ve içerik güncellemelerini birbirleriyle paylaşabilecek.

Facebook, Digg ve Last.FM gibi dünya çapında 20 büyük web servisiyle anlaşan Microsoft, böylece Windows Live kullanıcılarına geniş bir paylaşım olanağı sağlamış oldu. Kullanıcılar Windows Live üzerinde kendi aralarında diğer sitelerdeki profillerini ve içerik güncellemelerini paylaşabiliyorlar.

Windows Live'a merkezi bir konum kazandıran bu gelişmeyle birlikte kullanıcılar artık Facebook, Linkedin, Hi5 ve Tagged gibi sitelerdeki arkadaşlarını Windows Live'a davet edebildikleri gibi, bu ortamda profiller, ilgili içerikler ve bilgiler de üyeler arasında güvenli bir şekilde paylaşılabiliyor.

Windows Live, Avrupa'da bölgenin en popüler 12 web sitesiyle işbirliği yaparken bir anlamda sanal bir merkez istasyon görevini üstleniyor. İtalya'nın öncü topluluk ve eğlence web sitesi Dada; Fransa'nın en geniş video sitesi Dailymotion; İngiltere'nin en hızlı büyüyen internet radyo ve müziksever topluluk sitesi Last.fm gibi dünyaca tanınan içerik sitelerine erişim artık çok kolay olacak.

Tarih:
Hit: 336
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.