Yeni iMac‘ler Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Doğal olarak herkes Apple'ın iMac'leri yetiştiremeyeceğini düşünmeye başlamışken firma bugün yaptığı resmi açıklama ile yeni iMac'lerin 30 Kasım tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı.

İki farklı ekran boyutu seçeneği ile (21.5 ve 27 inçlik modeller) satışa sunulacak olan yeni iMac'lerin oldukça ince kenarları lansmanda en çokdikkat çeken konu olmuştu. Zira iki modelin de kenarlarının et kalınlığı 0.5 cm olarak tasarlanmış.

Apple'ın lansmanda belirttiği gibi 21.5 inçlik modeli 1299$ ücret karşılığında 30 Kasım'dan itibaren satışa sunacağı, 27 inçlik modelin ise 1799$ ücretle ön siparişlerini alacağı kesinleşti.

27 inçlik modelin ön siparişini verenler ise yeni bilgisayarlarına ancak Aralık ayının ortalarından itibaren kavuşabilecekler. 21.5'lik modeli ise direkt olarak satın alabileceksiniz.

İki cihazın da Türkiye'ye ne zaman geleceğ ve geldiğinde fiyatlandırma politikasının nasıl olacağı konusunda herhangi bir bilgi henüz maalesef bulunmuyor. Fakat her Apple ürününde olduğu gibi "pamuk eller cebe" politikasına hazır olmanızı tavsiye ediyoruz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 2405
Yazar: yarasaadamYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.