15K Civarı Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Ben de cok baktim s20 fe aldim bir hafta oldu, mi 6 dan gectim telefon buyuk tek elle kullanmasi zor geldi alisiriz zamanla herhalde, guncelleme problem degil benim icin yaptigim seyler standart 5 sene kullanirim en az, benim makro kamerali telefonlara alerjim oldugu icin bunu tercih ettim bu fiyata kamera paketi en iyisi buydu 

Sarj durumu nedir hocam ? Cok mu cabuk bitiyor 1 haftalik izlenimin nedir ? 

Birde snapdragonlu versiyonu mu almistin ?

Snapdragon modeli, sarj icin bisey diyemem hocam telefonu aldigim gun işimden dolayi kullanim seklim degisti, cok yogun kullanmiyorum oyun oynamam sadece sosyal medya ortalama 7 saat ekran suresi var su an gunluk baktigimda

Tesekkur ettim hocam. Bayagi aklima yatti diger secenekler arasindan. Hb'den siparis gectim bakalim pisman etmez diye dusunuyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Ben de cok baktim s20 fe aldim bir hafta oldu, mi 6 dan gectim telefon buyuk tek elle kullanmasi zor geldi alisiriz zamanla herhalde, guncelleme problem degil benim icin yaptigim seyler standart 5 sene kullanirim en az, benim makro kamerali telefonlara alerjim oldugu icin bunu tercih ettim bu fiyata kamera paketi en iyisi buydu 

Snapdragon modeli, sarj icin bisey diyemem hocam telefonu aldigim gun işimden dolayi kullanim seklim degisti, cok yogun kullanmiyorum oyun oynamam sadece sosyal medya ortalama 7 saat ekran suresi var su an gunluk baktigimda

Tesekkur ettim hocam. Bayagi aklima yatti diger secenekler arasindan. Hb'den siparis gectim bakalim pisman etmez diye dusunuyorum.

s20 mi a54 mü sip ettin mümin kardeşim benimde ihtiyacım var  redmi note 8 var çile çekiyorum :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

s20 mi a54 mü sip ettin mümin kardeşim benimde ihtiyacım var  redmi note 8 var çile çekiyorum :D 

s20 fe sipariş ettim. çok fark yok aralarında s20'nin ismi daha güzel geldi ^^

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

trendyoldan 11900 e verdim siparişi teşekkürler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Edit

JiggSaw tarafından 22/Eki/23 01:17 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Bir kaç gündür kafama takıldı. İyi midir bilemem. Ama fiyat uygun gibi :)

İpimle kuşağım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

la git 2. el al

gerisiyle kasko yaptır :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Geçen bir konuda yazılmıştı. İmei için bi telefoncudan tuşlu muşlu 2. El bi telefon alıp onun imei numarasını kaçak telefona çakmak çok mantıklı.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 1817 Toplam Mesaj: 19
android telefon telefon tavsiye