folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2.Öğretimlere Müjdeli Haber(Konuyu Okumadan Sakın Yaz Okulu Ücretlerini Yatırmayın)

2.Öğretimlere Müjdeli Haber(Konuyu Okumadan Sakın Yaz Okulu Ücretlerini Yatırmayın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Yükseköğretim Kurumlarının 2012 Yılı Yaz Okulu İkinci Öğretim Ücretleri Açıklandı
    2011-2012 Eğitim Öğretim yılı yaz okulu ikinci öğretim ücretleri, Yükseköğretim Yürütme Kurulu'nun 08.06.2012 tarihli kararıyla belirlenmiştir.

İkinci öğretim programına kayıtlı öğrencilerden yaz okuluna katılanlara, birinci öğretim programına kayıtlı öğrencilerle beraber ders verildiği, dolayısıyla ikinci öğretim programına kayıtlı öğrencilerin de birinci öğretim programına kayıtlı olup yaz okuluna katılan öğrencilerin öğretim ücreti tutarı kadar öğretim ücreti ödemeleri gerektiğine karar verildi.

http://www.yok.gov.tr/content/view/1224/

Büyük adaletsizlik oluyordu 1'lerle git 2 parası ver,en azından bunu düzeltebilmişler

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

aynen öyle 300 yerine 150 yatırdım bugün

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GomuluSistem
    GomuluSistem's avatar
    Erkek

Bu çok güzel olmuş, bize yaramadı ama bizden soraki arkadaşların yararına olacaktır.

Patlayıcı madde icat etmenin suç olduğunu öğrendiğimde artık çok geçti... Yok hapse felan girmedim, sadece benden önce icat etmişlerdi. :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:
    -----------------------------

aynen öyle 300 yerine 150 yatırdım bugün

:) büyük kardayız :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan daha 30 dakika oldu para yatıralı. 425 tl yatırdım amk. neyse geriye kalan paralarımıda sonra okuldan alırım. :D

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

SARI bunu yazdı:

lan daha 30 dakika oldu para yatıralı. 425 tl yatırdım amk. neyse geriye kalan paralarımıda sonra okuldan alırım. :D

Hacı yatırmak sıkıntı değilde geri almak zor zkü'de okuyorum sana yemin ediyorum bak dönemin başında fazla para yetırma mevzusu oldu dilekçe filan taa 2.dönem başladığında aldım,tabi o paranında kıymeti kalmayınca artık namussuz aynı gün bitti

Edit:Okula gittim bugün 1. öğretimlerle aynı yaz okulu parasını mı ödiyceğiz diye sormaya cevap HAYIR,çünkü bizim süper öğrenci sever okulumuz bizi yine 1.öğretim saatlerinde derse sokup yani sabah 8,9 da ama 2.öğretimler için ayrı bi sınıf açıcaklarmış bütün derslerde,dedim ne anladım o işten bari 1.öğretimlerin dersini seçip ücreti yarı ödiyim olmaz dediler,açıldıysa zorunluymuş

SONUÇ!! Sikiym böyle bi işe yaramayan yürürlüğü yada yasayı her neyse,yine sabah giricem yine bu ***  o kadar para ödiyceğim ee ne bu yazı o zamn hiç bi bok

_ICEMAN_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

SARI bunu yazdı:

Hacı yatırmak sıkıntı değilde geri almak zor zkü'de okuyorum sana yemin ediyorum bak dönemin başında fazla para yetırma mevzusu oldu dilekçe filan taa 2.dönem başladığında aldım,tabi o paranında kıymeti kalmayınca artık namussuz aynı gün bitti

kötü olmuş senin için sike sike verecekler bir vermesinler vermedikleri gün başına okulda parçalamadık yer bırakmam.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

sans işte o kadar para ödedik ek sınavlar bızım donemde kalktı kredi * ders ücreti bizde çıktı kalktı harbiden büyük adaletsizlik şimdi kaldırılır bu 

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya sikecem moralım bozuldu şimdi okuldan para alma sıkıntısı var amk ya.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

2. öğretimlerin harcı niye bu kadar fazla bilen varmı ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

2. öğretimlerin harcı niye bu kadar fazla bilen varmı ?

Devlete yükümüz fazlaymış,elektrikle hoca parası çokmuş okul bizim yüzümüzden geceye kadar açık kalıyomuş filan,hikaye yani mantıklı bi sebepleri yok

He bide biz çalışalım bir işte diye 2.öğretim diye bişey varmış sanki iş var amk

_ICEMAN_
Toplam Hit: 1928 Toplam Mesaj: 16