folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder 360 Total Security Nasıl Bilirsiniz?

360 Total Security Nasıl Bilirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Comodo internet security kullanıyordum. Güncelleme dosyası olarak yüksek boyutlu dosyalar indirip duruyor. Bende antivirüs testlerinde yüksek yakalama oranı olan bu antivirüsü buldum. Kurunca hoşuma gitti. Hem temizlik yapıyor hemde ayar çekiyor windowsa, üstelik ücretsiz.

Kasma ya da bir sorunla karşılaşmadım. Tamamen Türkçe. Bu kadarını beklemediğimden işkillendim, bir bokluk vardır diye. Bilen kullanan varsa yorumları alayım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çinlililerin antivirirüsü. Ota boka virüs deyip silmesinden sonra bende kendisini sildim.  Amk o virüs değil deyip karantinadan çıkartıyorum bi bakıyorum arada yine silmiş bunun yüzünden crackli oyun oynayamıyordum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

aklına hayaline sığmayacak verileri bilgisayarından toplayıp sunucularına gönderiyor.

seni mağdur edecek atımları yavaş yavaş ve sana hissetirmeden yapıyor. eklentlerini kurmanı istiyor. sistem güncellemelrini yüklemeni istiyor. ama bir yandanda sözleşmeleri imzalatıyorki o sözleşmeleri okursan intihar edersin.

uzak dur. avira filan kur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

avg free 2015 kurdum. o nasıldır ? işin aslı hep nod32 kullandım ben bu zamana kadar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

avira hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suleyman07
    suleyman07's avatar
    Erkek

bilgisayar aşırı yavaş diye gereksiz dosyaları silerken ne zaman yüklediğimi bile hatırlamadığım bu programı ait olduğu uzay boşluğuna gönderip avira kurdum. bilgisayar canavar gibi şu anda.

Ruhunda sükunete kavuşmak ve mutlu olmak isteyen insanlar inanmalı ve iman etmelidir, ama hakikatin peşindeki insanlar iç huzurundan vazgeçip yaşamlarını bu sorgulamaya adamak zorundadır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HellAngel
    HellAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alman malından şaşmayacaksın hocam. AVİRA ;) Tek geçerim.

Bir kadın asla unutmaz. Asla
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Avast derim başka birşey demem

Merakından birşey soracagim bilen varsa bitdefender nasıl bir virüs programi

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

aklına hayaline sığmayacak verileri bilgisayarından toplayıp sunucularına gönderiyor.

seni mağdur edecek atımları yavaş yavaş ve sana hissetirmeden yapıyor. eklentlerini kurmanı istiyor. sistem güncellemelrini yüklemeni istiyor. ama bir yandanda sözleşmeleri imzalatıyorki o sözleşmeleri okursan intihar edersin.

Biraz daha detay verebilir misin? uzun süredir kullanıyor(d)um

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

in comodo we trust 

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Biraz daha detay verebilir misin? uzun süredir kullanıyor(d)um

bu ücretsiz yazılımların çoğu hayvan gibi veri topluyor ya. bu 360 ibnesi bunun dibine vuruyor işte.

sistemdeki bulunan hataların eksik güncellemelerinin şüpheli bulduğu eylemlerin hepsini dosyanın aslı ile birlikte sunucuya yollamaya çalışıyor.

ilk başta  kullanım koşuuları ve gizlilik sözleşmesi normal gibi görünsede planlanmış zaman içinde başka bir eklenti kurdurarak gizlilik cambazlığı ile kişisel verileri göndermekte şerefsizliğe kaçmaya başlıyor.

sistemi o kadar geniş şekilde bünyesine almak istiyorki anlatamam. adamalrın üstüne yazmadığı eklenti kalmamış.

güzel güzel köşede çalışmak yerine çekiştili sözleşmeleri imzalatmaya çalışıp birşeyler çeviriyor.  acayip pislikler dönüyor bu yazılımda.

bir ara yac.mx vardı. ilk başta güzel güzle çalışırken bir anda güncellemesi ile anasını ağlattı cihazların. ne var ne yok paketleyip gönderdi karşıya. hatta sezgisel analiz özelliği olan birçok antivürs yazılımı bunu engelleyip siliyordu.

Toplam Hit: 4727 Toplam Mesaj: 13
360 total security